ערב טוב

הרבה תודה הילה כתבת דבריי טעם

המשך העלילה....לאחר שראה שאין לי מצב רוח ...אמר לי כך פתאום "לא לדאוג אני לא מתכוון לנסוע ובטח שבלעדייך"....אמרתי לו אם אתה מאד רוצה לנסוע אין לי בעיה ותהנה....

ערב טוב

יש לי בעיה שדי מציקה לי אני בזוגיות שנייה כבר 10 שנים לי יש ילד אחד ולו יש 5 ילדים בסך הכול היחסים די יפים..אבל להם יש קטע שמיידי פעם ניפגשים רק הבן זוג שלי עם ילדיו .(כולם מבוגרים) ועם זה אין לי בעיה בכלל...לחו'ל הוא לא מעוניין לנסוע איתי אולי פחדים מטיסה אולי סתם אדם שאוהב לשבת בבית ,גם עם זה כבר אין בעיה שאני רוצה אני נוסעת עם חברה...בימים האחרונים החליטו פתאום שהם כלומר בן זוגי עם ילדיו נוסעים לחו'ל..בנייהם יש גם נשואים אבל עם ילדים קטנים אז כל שזה ברור שבן זוגם לא יכול לנסוע...כמובן שאני יכולה שנינו מבוגרים בפנסיה.....ומאד מעליב שאומרים לי רק המשפחה ..זאת אומרת בן זוגי עם ילדיו בלבד...ועוד לחו'ל ...איתי הוא לא נוסע איתם כן ??????? איך אני אמורה לקבל את זה .....לפני הרבה זמן אמרתי לו שאוי ואבוי לו אם יסע עם אחד מילדיו ,שלי הוא אומר לא.......לי יש הרגשה שהם פשוט לא רוצים שאני אבוא ...כי למי זה מפריע....???בינתיים לא אמרתי לו שום כלום אבל זה מאד פוגע בי אם הוא יסע איתם.......אני רואה את זה כפגיעה בכבוד שלי.....(הוא גם אדם כזה שלא מסוגל להגיד כלום לילדיו)...מה אני אמורה לעשות...או להגיד ....הרבה תודה

נסיעה לחו״ל זוגיות שניה

שלום רב לך, קליאופטרה היחידה.
מעניין, בחרת את שמה של קלאופטרה שהיתה מלכה מאד בודדה...
לשאלתך, אני מבינה שאת חשה מתוסכלת ונעלבת, כאשר בן זוגך מבקש ליסוע עם ילדיו מנישואיו הראשונים ואיתך אינו מוכן בכלל. ראשית, הייתי בודקת איתו מדוע לא ליסוע איתך בכלל. החלק שהוא מבקש ליסוע עם ילדיו מורכב, אך מצריך ברור ושאלה. הלהישאר בעלבון, לא משרת אצלך שום דבר, חוץ מאשר בדידות.
פני, התייעצי ביחד איתו, אם יסכים להגיע לייעוץ, אצל מטלת זוגית טובה, או גשי בעצמך, כדי שקודם כל תביני מה קורה בתוכך ואיך הדברים התגלגלו כך שאתם כבר 10 שנים יחד ואת עדיין נוסעת לחו״ל רק עם חברות...

הרבה תודה על התשובה

בהתחלת הקשר הוא כן נסע איתי..רק בשנים האחרונות יש לו בעיית טיסה...עם טיסות ארוכות..ושאני שואלת למה עם הילדים אתה כן רוצה לנסוע התשובה ..אני לא רוצה לנסוע אבל אין לי ברירה.......

המשך

קלאופטרה יקרה. אין ״אין ברירה״, ואם כן, רצוי לבדוק למה בן הזוג מתכוון.
ומדוע להפסיק ליסוע יחד?
נראה שרבות השאלות ומועטות התשובות שיש בידך. ממליצה לך בחום לפנות לייעוץ/טיפול נכון בנושא.
בהצלחה

קראתי לעצמי כך כי אני ממוצא מצרי ...................

סיפור דומה מכוון קצת שונה

היה לי סיפור קצת דומה לשלך. בעלי והאחים שלו נסעו עם האבא לחו"ל, בלי החתנים והכלות. זה קצת עצבן אותי אבל לא אמרתי כלום ונסע בכייף.
אצלנו - אנחנו גם לא נוסעים יחד כמעט כי יש לנו ילדים קטנים ואין אצל מי להשאיר אז יוצא שנדיר שיוצאים לטיולים ארוכים. והנה הוא נוסע.
אבל לא אמרתי כלום כי זה אבא שלו ויש להם יחסים קשים בינהם, מבחינת זה שהאב כל הזמן מעביר עליו ביקורת ובעלי נעלב. חשבתי שיהיה להם טוב לבלות ביחד רק המשפחה הקרובה ולפרגן לבעלי טיול לחו"ל שכבר הרבה הרבה שנים לא קרה אצלנו.
אבל אני יכולה להבין את הרגשות שלך בעניין.
&nbsp

בהחלט מבינה אותך ועשית טוב שנתת לו לנסוע...המקרה שונה

מה שאותי הרגיז ,זה לא בן זוגי אני יודעת שהוא נעשה אילם ליד ילדיו...הרגיז אותי הבן שלו שממש התכוון אלי שאני לא אבוא......אבל חשבתי על זה והחלטתי לא לקחת ללב ופשוט אירועים מסוימים אני פשוט לא אלך שילמדו לקח....ופשוט להתרחק ממקומות שלא טוב לי בהם......
בינתיים הכול יופי טופי......

למעלה