ערב צח

Shandi*

New member
ערב צח ../images/Emo29.gif

שלום לכם! באתי, ראיתי, והחלטתי להישאר. יש מקום פנוי ליד החלון? דווקא בזמן האחרון אני מרגישה טוב. למרות שזה כמעט חורף, ובחורף אני בדרך כלל במצב רוח פחות טוב. כי גשם ומחשיך מוקדם והולכים הביתה בנעלים רטובות. והבגדים הרבה פחות מחמיאים...(אני בחורה עמוקה אני). התחלתי ללמוד באוניברסיטה עכשיו, ואני מתלהבת מחיי החדשים (פעורה צעירה). אבל זה בטח יעבור לי מהר ואז אני אצטרך אתכם. ובקיץ הזה סיימתי לכתוב
חדש, שבאמצעותו גיליתי בעצמי סוף סוף את האישה שאני רוצה להיות. היא קצת משוגעת, אבל היא מדהימה ואני מתה עליה. אולי זה רעיון טוב, להסתכל על עצמך מהצד, ואולי תחליט שאתה מוצא חן בעיניך...מה דעתכם? שיהיו לכולנו חורף מלא
(קסם, לא ארנבות. אלא אם כן...) באהבה, שאנדי

rubber duck

New member
את מוזמנת להשאר

וגם אם חורף ולא הכי נעים זה בסדר יש לך אותנו כאן
שרון

אורלי_ל

New member
הלו שאנדי! ../images/Emo13.gif

מה שלומך? ברוך בואך למשכננו. אני מתה על חורף, ולא אכפת לי בכלל ללכת ולהירטב בגשם, בתנאי שבסוף הדרך תחכה לי מקלחת חמה (בפועל מה שקורה זה שאני מגיעה הביתה ואין מים חמים כי לא הייתי בבית בשביל להדליק דוד! המממ...) מה התחלת ללמוד באוניברסיטה, ספרי לנו כדי שנוכל להשוויץ בפני השכנים
?

rubber duck

New member
ואגב בנושא לימודים

שיהיה בהצלחה
ועוד משהו מי אמר שהבגדים פחות מחמיאים בחורף לדעתי יש סוודרים ציבעוניים שחבל"ז וחוצמזה יש יותר סקסאפיל בשכבות של בגדים
אז תהני ותהיי שמחה בחלקך
שרון

sunrise of love

New member
היי שאנדי- ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif ../images/Emo13.gif

אני גם חושבת שכרוב זה סקסי ובמיוחד כרובית..... סתאאאאאאם, לא, ברצינות עכשיו, אני מסכימה שם שרון שיש הרבה סקס אפיל בבגדים......ולא בגלל שיש מה להוריד אורלי.....זה ממש פולני.....אלא שיש משהו מוסתר ועטוף זה הרבה יותר מיסתורי... ומסתורי זה מאוד מעניין ומרתק... זה מזכיר לי שכל פעם שהייתי בלונדון במרקס אנד ספנסר הייתי משתהה ומסתכלת על הכמות העצומה של לבנים שהיו קונות הנשים של הסעודים שם. אלה היו עגלות עמוסות לעיפה של לבנים בלבד והאמינו לי שמה שראיתי שם לא היה מבייש אף נערת ליווי במועדון היי קלאס. בהתחלה חשבתי שזה בשביל הבנות שיש להן בבית אבל אח"כ אמרו לי שמתחת לכל רעלה ושימלה ארוכה של הנשים המוסלמיות יש אופנה אחרונה בלבנים מאוד מאוד סקסיים....... חומר למחשבה לא??????

אורלי_ל

New member
יש אומרים

שהנשים המוסלמיות הרבה יותר "משוחררות" מאיתנו המערביות, כי הן לא כבולות לצווי אופנה. אכן חומר למחשבה...

sunrise of love

New member
בעניין ה"שחרור"......

לא נראה לי שמדובר בשיחרור....הן יודעות שהן צריכות לעשות את מה שהבעל שלן דורש - וזהו! זה לא נתון לרצונה או שיקול דעתה כי אם תנסה להמרות את פיו - תמחק מהר מאוד מעל פני האדמה. זה לא קשור לשחרור, זה קשור ל"צריך"......כדי להשאר בחיים.

סיון b

New member
מסכימה עם סאני...

הגבולות במגזר המוסלמי נורא ברורים. הן חייבות לעשות כרצונו לש הבעל, ולא להמרות את פי המפחה, כי אחרת חבל להן על הזמן.... בואו נגיד שהן הכי לא משוחררות בעולם......

סיון b

New member
אז בואי נגיד,

שעם כל השיחרור שלהן בחיים לא הייתי רוצה להתלבש כמוהן.... ואין לי משהו נגדם. זה פשוט פרימיטיבי ושמרני בשבילי...

Shandi*

New member
מסתבר ש...

מה שהבעל רוצה במקרה הזה זה שמתחת לגלביה (אני ממש בטוחה שיש שם ללבוש שלהן, אבל איזה?) יהיו תחתונים סקסיים. למרות האבסורד שאני אישית רואה בלבישת בגדים תחתונים מתחת לזה. למה?!

Shandi*

New member
סוודרים... ../images/Emo100.gif

מה שכן, גברים נראים טוב בסוודרים...זה יתרון ברור בחורף! אבל בצעירותי (שכן עם תחילת לימודי קפצה עלי זקנה) (אוקיי, קראתי את המשפט ודמיינתי סבתא קטנה קופצת עלי...), הייתי מאותן הבנות הפתטיות שעומדות וקופאות בחולצות דקיקות, כי סוודרים משמינים. אבל עכשיו כשעברתי לירושלים הגעתי למסקנה שבחורה מצוננת ורועדת זה גם לא הדבר הכי מהמם בעולם, אז התחלתי ללבוש בגדים אמיתיים...

rubber duck

New member
סוודר זה דבר יפה

ואם הוא צבעוני אז הוא יפה שבעתיים
וחוצמזה להיות מצונן זה .......... בקיצור עדיף להיות לבוש מ............ יום נהדר
שרון

למעלה