ערב רע לי

ערב רע לי

אני חייל בחיל האויר שכרגע בלימודים באחד מהבתי ספר של צהל ופשוט רע לי שם, אני מרגיש שהמפקד שלי מתנכל לי שם לי כל הזמן רגליים ורוצה שאכשל בכל דבר, הייתי שם בעבר כבר ועכשו חזרתי לשמה כדי לעשות השלמות, המצב הנפשי שלי מאד מאד ירוד למרות שאפשר לראות אותי תמיד מחייך, עוד משהו שמאד מאד מעיק עלי אני חייל בן 24 דתי ונשוי והבעיה הגדולה שכרגע אני ואישתי פרודים כי לא יודעים מה יהיה הלאה ואין לי עם מי לדבר אין לי למי לספר כלום הראש שלי כל הזמן עובד סביב החיי נישואין שלי דייייי נימאס לייייי, אגב אם יש פה איזה שהיא בחורה חמודה שבא לה ללכת לחוף הים וסתם לשבת על החול ולדבר על החיים שלנו או לשים ראש אחד על השני ממממממממ פשוט פנטזיה (לצערי) את מוזמנת לשלוח מסר בבקשהההה תעזרו לי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עזרה

נראה שאתה מתוסכל מהמקום שבו אתה נמצא, מרגיש שמתנכלים לך, מרגיש גם שחייך האישיים הולכים ומתמוטטים, מבקש כתף להשען עליה. יקר, לא בטוח שאנחנו יכולים להציע לך צעירה לפגישה על חוף הים אבל יש כמה דברים שאתה אולי יכול לעשות כדי לשפר את הרגשתך. כאשם נשוי ודתי, המבוגר מרוב החיילים הסדירים כדאי אולי שתברר מה הם זכויותיך. אם משפחתך נמצאת במשבר מותר לך לבקש חופשה מיוחדת, כמו כן כדאי אולי שתיזום שיחה עם המפקד בקשר ליחס אליך. תנסה גם לדבר עם משק"ית ת"ש בבסיס בו אתה משרת, לספר לה על מצבך האישי, משפחתי, ולבקש את עזרתה ואת התערבותה, זה תפקידה, לעזור לך. כמוצא אחרון אתה יכול לבקש פגישה עם קב"ן ולהעלות בפניו את כל רגשותיך ויחד אתו להחליט איך אתה ממשיך בשירות בתחושה יותר טובה. מקווים שהרגשתך תשתפר, תחזור לספר מה קורה אתך.

למעלה