ערוץ אגו טוטאל נפתח לכולם לשבועיים!

sandman2

New member
ערוץ אגו טוטאל נפתח לכולם לשבועיים!

שלום לכולם, אני שמח להודיע שהחל מה1/11 עד ה15 הערוץ יהיה פתוח לכל מנויי הוט. במהלך השבועיים הנ"ל ישודר מרתון פרקים של TNA מאחת עד שבע בערב. בשעות הערב בכל יום בעשר ישודר אירוע אחר של UFC החל מ61 ועד 75. כמו כן תשודר העונה הראשונה של TUF בכל יום בשמונה וחצי וליגת הקיק בוקס של צ'אק נוריס בשבע. צפייה נעימה

doom23

New member
מה אתם עושים צחוק ???

אנשים שילמו בשביל לראות את זה ... ומחכים כמו לא יודע מה שיהיה משהו חדש עכשיו כל מי שלא שילם יכול לצפות בשבוע אחד ולהשלים הכל ועוד בחינם ? כאילו מה איכפת לי אם אחרים מרוויחים אבל ממש התצעבנתי מההודעה הזאת ממש זילזול ... ובטח שיגמר השידור חינם תחזרו לרוטינה המשעממת של איגרוף שחור לבן ו עוד איזה בילבול ביצים אחר שאף אחד לא אוהב ... IFL וכדומה ממש התנתהגות חרא !!! גורם לשקול אם שווה הערוץ ... אחרי הכל UFC אפשר להוריד בחינם יום אחרי האירוע אתה יודע ....

SUPER NOVEMBER

New member
אם

לא היה אכפת לך שאחרים מרוויחים לא היית כותב תהודעה הזאת . לי לא אכפת שאתה שילמת והזמנת תערוץ . פותחים תערוץ לשבועיים כדי לקדם תמופע של טיאנאיי מה לעזאזל אתה רוצה לא הבנתי ? והמרתון טיאנאיי שיהיה כל יום זה בכלל לא מהלגמרי אחרונים חוץ מזה אפשר לראות תטיאנאי החדש כל שבוע בפוקס ספורטס הרבה לפני שזה מגיע לאגו טוטאל

doom23

New member
מי שם זין על TNA ???

שיהיה משודר כל היום וכל הערב אף אחד לא יזמין את הערוץ על זה ...כל הערוץ מבוסס על UFC מעצבן אותי הUFC... וכן זה כן מרגיז ...כמה זמן הערוץ פתוח כבר ? כמה חודשים טובים אנשים שילמו על זה כסף ואחרי כמה זמן אומרים טוב יצאת פרייאר עכשיו יהיה הכל חינם ... אם אותך זה לא מרגיז זה בעיה שלך .... מי שמשלם על זה כסף זה דיי מעצבן ... אני בטוח שגם על החודש הזה יחייבו ...על ש.ח של כל הזמן האחרון ..זה פשוט מפגר ..

SUPER NOVEMBER

New member
חחח יאר מסכן יא עלוב נפש חח UFC

מעניין לי את הזין יואפסי איך לעזעזל אתה יכול לראות שני אנשים שוכבים אחד על השני ובחיבוקי דב במשך שעה ולהינות מזה? יא פתאט

doom23

New member
חחחח

חח ומזה TNA ??? כל שנייה ממזמזים אחד את התחת של השני ממלאים שמן גוף ומחובקים וזה מתוכנן ! ושמת לב איפה הם תופסים אחד את השני שמרימים ??? אם לא שים לב UFC יש קרבות מגעילים מסכים איתך אבל כל מי שמכיר UFC יודע שהם מחובקים שעות זה לא קרב זה שניים שלא יחזרו יותר ... אף אחד לא רואה UFC או MMA בשביל זה קרב אמיתי בUFC זה ששנים יפרקו אחד את השני במשך כמה סיבובים עד מישהו יקבל ברך לפרצוף וישכב חצי מת על הריצפה חח

למעלה