ערוץ 24 - ביזיון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s h i d a n

New member
ערוץ 24 - ביזיון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם מישהו מכם ראה את הכתבה שעשו על בלס די צ'ילדרן בטח מבין למה כתבתי שזה ביזיון!! פשוט עשו צחוק מהקהילה שלנו! פשוט ככה... לא התעניינו בכלל על האירוע, ולא הציגו את המסר, המטרה, המיוחדות והחשיבות שהייתה לאירוע הזה, רק הציגו שרגאיי זה ראסטה... אם אתם זוכרים לפי חודשיים/שלוש היה בערוץ כתבה על טרום ארץ המכתשים בצ'ינקי ביץ' והציגו את זה בדיוק אותו דבר, פשוט עשו מאיתנו צחוק! פשוט הוציאו אותנו היפים מחוקים מהחיים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם חוץ מלרקוד...גם בכתבה בצ'יקני ענת מהערוץ ראיינה את נדב מקנגרו ושאלה אותו בדיוק את אותם שאלה שהיא שאלה אותו בקולטורה וזה יכול להטריףףףף שאלות כ"כ סתמיות, כ"כ סטיגמטיות(ככה כותבים את זה, נכון?) מה שיוצא בכל ההודעה הזאת שכתבתי זה שהתקשורת מעפנה טילים, ואנחנו פשוט צריכים להמשיך בשלנו, להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים בלי לחשוב על אף אחד, לא 24 ולא כלוםםםםם.... דרך אגב, ערוץ 24 הם לא היחידים שעשו ת'שטות הזאת, בלונדון וקירשנבאום פשוט עשו צחוק מלי פרי כשהוא היה אצלם לפי מה שהבנתי מהודעה של סאבו בוואלה, ולתקווה 6 גם עשו משו דומה בתוכנית הבוקר, פשוט שאלו אותם מזה רגאיי ולמה הם יודעים פטואה ופה נגמר הראיון... אז חברה לא יודע אם זה במיקרה שהתקשורת מוציאה אותנו טמבלים או שזה באמת בה מסוג של זילזול אלינו בגלל הסטיגמות או לא יודע מה, אבל אנחנו השנה נוכיח אחרת לכולם ולתקשורת העקומה הזאת

ZeusMan

New member
יהיה בסיידר..

צריך לכתוב להם באתר של 24 מה אנחנו חושבים... נקווה לקבל התנצלות...

s h i d a n

New member
דגורי, אבל אם זה מבורות

את מצפה שוואלה נגיד בכתבה בצ'ינקי ביץ' ישאלו שאלות על הרגאיי בארת בכללי ובקולטורה ישאלו וידברו על האירוע שעשינו ובשתי האירועים זה פשוט היה ניראה כאילו צחקו על הרגאיי שאנחנו סטלנים מתים וזה באמת לא במקום... לא הראו בכתבה, אבל איאם סיפרה לי שבקולטורה ענת שאלה אותה מזה ראסטה בשבילה ומה היא חושבת על סילאסי איי. מה זה קשורררררררר???????????.. דברי על הילדים, על כל הלהקות והמתקלטים שניגנו, על כל האנשים שעמדו מאחורי האירוע, על קו לחחים, על איך הגענו לזה, מה את שואלת על הדעות שלה על סילאסי איי????

ק ר ח

New member
תכיר:תקשורת

נו מה אתה כזה תמים? אני לא מאמין עליך.... ככה זה,כמו שבכל סוג מוסיקה יש את הסטיגמות שלה לרגאיי יש את הסטיגמה של סטלנים שרוקדים שמחים לא מעניין תם כלום ברוק לפחות הסטיגמה של טירוף פוגואים שיער ארוך אנרכיה אורגיות בלאגנים-ובישראל זה לא באמת ככה בהיפ הופ לפחות סטיגמה של גנגסטרים סרסורים זונות פוזות בלינג בלינג ICE ובישראל זה לא באמת ככה בטראנס סטיגמה של ערסים שאוהבים פסיכודלי מסיבות טבע חפירות תאילנד בלאגן יכול להיות שזה ככה לא יודע ישראל מעצמה בנוגע לטראנס(לא יכול לכתוב:לא באמת ככה) ברגאיי הסטיגמה הכי כיפית לפחות,מה רע בסטיגמה של החיים יפים בוא נשיר נעשן בוב מארלי גבר ובנוגע לאירוע עצמו-אתה יודע מה זה צדיק?....בנאד'ם שיש לו מעט,אך בכל זאת מתחלק,או בנאד'ם שנותן בסתר,זה לא משנה אם 24 יציגו ת'עובדה שהרימו כזה אירוע ותרמו וכל הכבוד או לא,זה לא מונע את העצמה של התרומה העצומה הזאת,ככה החיים.

אתה צודק 100%

לא אמרתי שלא :) אתה מוזמן לארגן איזה עצומה מסודרת פה אני אדאג להעביר אותה הלאה

OceaND

New member
תמיד יהיה ת'סטיגמות המטופשות

לכל סגנון מוזיקה שלא מוכר. כמו שטראנסים היה נחשב פעם למסיבות אקסטזי. והיפ הופ לעבריינות, סמים, אלכוהול, אלימות ורדידות. אז גם על הרגאיי יש סטיגמות - וכשיש סטיגמות קשה למחוק אותם..

פרייי

New member
יש למישהו במקרה לינק?

יש למישהו לינק לכתבה הזאת? חיפשתי באתר ולא מצאתי שם.

../images/Emo13.gif

זה עדיין לא פורסם בכתבות אינטרנט של my music magazine http://www.mymusic.co.il/MyMusic/magazine/default.htm?fitem=0

חיכיתי לראות את הכתבה כדי להגיב

דוגרי באמת לא משו. אבל לא צריך להתבאס מזה עד כדי כך. דבר ראשון: הערב עשה את הגלים שלו בלי שום קשר לערוץ המוסיקה וטוב מאוד שכך! דבר שני: הרגאיי והרכבי הרגאיי הישראליים קיבלו זמן מסך די גדול, ובגלל שזה ערוץ 24 אז יש הרבההה שידורים חוזרים מה שאומר שהרבה אנשים ראו ויראו את זה. כל מי שהיה בערב הזה יודע מה באמת הלך שם, לכן זה באמת מצער שאנשים שכל כך השקיעו ותרמו, ומדובר הרי באנשים הכי על הקרקע שיש, הצטיירו כמעופפים. אני מאמין שכל מי שיש לו שכל קלט שלא מדובר במציאות, אלא רק ניתוב של הכתבת והעורכים למה שהם רצו להוציא מהכתבה. זו זכותם, אבל אני מאמין שקהילת הרגאיי בארץ לא תראה בליצנים שכאלה אנשים רצויים למטרות שלה. חבל, הרי יש לנו רק ערוץ מוסיקה אחד משלנו בארץ, חבל שככה הוא מוציא את האומנים שלוקחים חלק בתעשיית המוסיקה הישראלית. אבל בשורה התחתונה: השד לא נורא כל-כך.

Syndrome

New member
אייייייזי אחי

איך קרח אמר, חדש לך? הכתבה היתה שטותית ומלאכותית ועשויה פלסטיק (לדוגמא כשהעדיפו להראות עד כמה "מצחיקים" האמנים, שעשו מלאכת קודש בהופעה שלהם, ולא עד כמה מצחיקה היתה המנחה כשעלתה במן התפדחות מתנשאת לבמה בהזמנה של עומרי מהתקוה 6) - אבל זאת בדיוק המהות של הטלויזיה, אוכל מהיר. מקדונלדס מלא בשומנים עם שלט נוצץ, מחיר גבוה, הנאה קצרה וכאב בטן ארוך... בקיצור, הרווחנו עליה קטנה לתודעה הכללית, ומעבר לזה כמו שאומרים they cyaan make nor break we רגאיי תמיד היה עניין של תנועה ושל מאסיב וטלויזיה תמיד היתה עניין של באבילון. ובנימה הזאת גם נאמר... SLEEEEWWWWWWWWWWW DEMMMM!!!!

טובא

New member
הכי הרבה....

רק תגיד לי איפה גר הבן אדם שערך את הכתבה,אני כבר ידאג לכל השאר....

טובא

New member
סנדרום אחי מחר להופעה של איאם אני

מגיע ישר מהעבודה אז יצא לך לראות...:)

למעלה