ערך תזונתי של מים מהברז

romi607

New member
ערך תזונתי של מים מהברז../images/Emo182.gif

האם יש משהו במי ברז שאין במים מינרלים.... אני שותה לרוב מיים מינרלים ..אבל אני יודע שלמשל במים מינרלים אין מספיק למשל מחומר שטוב לשיניים כמו פלואוריד מה דעתכם הכי נכון לעשות ? לשתות לרוב מינרלים ומדי פעם מים הברז.... בכלל לא מהברז..?? אשמח לשמוע תגובות מקצועיות תודה וחג שמח

julie90

New member
כנס...

אנחנו למדנו במסגרת שיעורי הגאוגרפיה שמי ברז אינם מזיקים כלל ושהם אפילו בריאים וחיוניים לגוף למרות טעמם הזוועתי. כך שאם תרצה אתה יכול לשתות מי ברז ללא חשש.

ykliger07

New member
סליחה!!! ממתי מורה לגאוגרפיה הוא

בעל הידע לתת כזו קביע מטומטמת. אני ממליץ להתרחק ממי ברז כמו מאש. רוב המים אולי ברמה טובה (אולי), אך יש מקרים רבים של זיהום מביוב, מתכות רעילות מתחנות דלק, מפעלי תעשיה ועוד. המלצה שלי רק אוסמוזה הפוכה. דרך אגב את רוב המינרלים שיש במים מינרלים לא ניתן כלל לספוג- זה בדיוק כמו לאכול אבנים. את המינרלים ניתן להשיג ממזון ותוספים בלבד. יונתן קליגר, תזונאי ומדריך לתזונה טבעית

אנ י

אמא שלי, סבתא שלי בת ה 97, וסבא שלי שנפטר בגיל 102 שתינו כולנו כל חיינו מי ברז, והפלא ופלא, חיים נושמים ובריאים. אם לא זכיתי בלוטו ואם אין לך דחף עז לפרנס חברות מים מינרלים, אפשר לחיות בשלום עם מי הברז, וגם להרוויח חיסון טבעי לגוף. אנשים שסובלים מבעיות מסוימות וצריכים להיות מודעים בצורה מדויקת להרכב המים, מוטב להם לעיתים לצרוך מים מינרלים שמפוקחים מבחינת המינרלים הקיימים בהם. בימים בהם י ש חשש למים מתבקשים התושבים להרתיח אותם. זה כמו למנוע מילד לשחק בחוץ, כי מלוכלך. המערכת החיסונית שלנו נבנת תוך התמודדות עם חיידקים וכו', חיים סטריליים פוגעים ביכולת האדם לפתח מערכת חיסונית חזקה. אנשים בעלי בעיות בריאות לעומת זואת, צריכים להקפיד, אבל לא בכך העניין.

למעלה