ערכת לק ג'ל

ערכת לק ג'ל

הזמנתי מוצרים המרכיבים לי ערכה ללק ג'ל- מנורה 36W, בייס וטופ של OPI, צבעים של ג'ליש וקליינסייר.
מה עוד אני צריכה?
כמובן חוץ מהכלים למניקור רגיל- דוחף עור, באפר, פצירה וכדומה

האם פריימר זה הכרחי? כאשר אני משייפת את משטח הציפורן עם באפר ומסירה שכבת שומן?

תודה רבה

RingGirl

New member
מסיר!

חחחח נכון בידיוק אתמול הזמנתי את זה-

http://www.ebay.com/itm/200999844822?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
לא כזה יקר, זה כבר עם החומר בפנים.

אז פריימר לא הכי חובה? אני אזמין בכל זאת!
תכלס יצא לי ממש משתלם, שאני חושבת על זה כל ביקור אצל המינקוריסטית זה מסתכם ב 80 ש''ח מינימום. אני הזמנתי הכל (והיד עוד נטוייה חחח) ב 360 בערך. כמו שציינתי לקים טובים (OPI וג'ליש) ולא זיופים.
אני יודעת שביצוע הוא חלק מהתהליך- אבל יש לי ידים טובות ואני אתאמן על גיסתי ואימי. אני אחזור לכאן לסקור את הערכה שבניתי לעצמי :)

RingGirl

New member
קניתי באליאקספרסס

בערך 130 ש"ח ואני עושה לעצמי לבד.
זה לא מסובך, פשוט צריך סבלנות...

ראיתי את הערכה שקנית

לא יודעת, אני מפחדת לקחת סיכון מלקים סינים כאלה. בגלל זה העדפתי לשלם יקר על "מותג" לכאורה.
ניסיתי על גיסתי ויצא מושלם, רק צריך להתעדכן לגבי העמידות...

noash5

New member
שתי שאלות בנושא

הראשונה - אפשר להשתמש בלק רגיל ומעליו לשים טופ ג'ל?
&nbsp
השנייה - UV לא מסרטן? מישהי יודעת על הסיכונים של השימוש במנורה?

אני ניסיתי על אמא שלי את הדבר הבא :

אחרי מניקור והסרת שומן מהציפורן. בסיס, טופ, מעל הטופ -לק רגיל, ומעל הלק הרגיל טופ נוסף.
בנתיים מחזיק לה יפה ונראה כמו לק ג'ל אמיתי. מיום חמישי זה עלייה ובנתיים לא נהרס במאומה- אחזור לעדכן.

מנורת UV למיטב ידיעתי כן מסרטנת, זו כמו המנורה של המכוני שיזוף. הנזק אמור להופיע לטווח ארוך- אבל אין שום מחקרים והעדויות שמצביעות שבגלל המכונה התפתח סרטן העור. מייחסים לזה חשיבות לסרטן העור בגלל שבנות נוהגות להשתזף במכונה עם מנורות זהות. אפשר למעיט עם הנזל אם משתמשים בכפפות שמכסות את כל היד מלבד הציפורניים או לחילופין ניתן להשתמש במנורת לד.

למעלה