ערן - דעתינו עליך :

ערן - דעתינו עליך : ../images/Emo91.gif

טוב-אז דבר ראשון,אני חבר וותיק בפורום הזה ולא מהמטרידים.ולא,אני לא בועז ואפילו לא כותב אצלו בפורום והייתי מהראשונים שמרדו בו -את ההודעה הזו שמתי כתגובה לקרס להודעה שלו של זה שהחתימה קודמת שלו שאומרת לא לעשות דרמה מכל דבר היא הדבר הכי נכון לפורום שלנו הנה התגובה שלי שמיצגת רבים בפורום ובאה לאו דווקא בגלל הגסות והבוטות שלך אלא יותר בגלל ההרס העצמי התגובה הזו היא אחרי "צנזורה" כדי שהיא תתאים לפורום: "מתאים בעיקר לערן כשהוא רוצה קצת צומי"(-כותרת) ורוצה שלא נשכח שאנחנו צריכים אותו ושאנחנו כפויי טובה איזה רעש הוא עושה מכלום אבל באמת כלום ! הכל צומי- אתה מחזיק מעצמך יותר מדי-ואחרי זה אתה עוד רוצה להשיג עבודה בשמ"ט
וכדאי שתדע שגם התחזיות שלך לא כל כך טובות כמו שאתה בטוח שהם - הרבה פעמים בעיקר בטמפ´ התחזית שלך טועה ב 96% ..... לא מאשימים אותך בזה כי מפחדים ממך וגם כי הרבה אנשים בכלל לא טורחים לקרוא את התחזיות הארוכות שלך . ואני בינהם ועוד עצה בונה אחרונה - אתה נורא רוצה להיות כמו השמט ולא להתייחס לAVN בכלל - זה אולי נשמע לך יותר מקצועי או משהו כזה , אבל אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך את זה כי אין לך עוד מודלים ומפות באינטרנט ! חוץ מavn המודל היחיד שנותן מפות כמו שצריך הוא ברקנל ל 72 שעות בלבד . לשמט יש כלים ומפות שלך אין - יש לך רק את avn - אז אל תשחק אותה ...... אני לא מאמין לך שאתה מתעלם מ avn ואם כן אז אולי זאת הסיבה שהתחזיות שלך טועות הרבה - ככי אתה מסתכל רק על איזה מפת 500 עלובה ומסיק ממנה הכל ולא , אני לא בועז - ואתה תתפלא לדעת מי אני- אבל אני פשוט מפחד ממך- ועוד הרבה חברים בפורום חושבים ככה ולכן לא אומרים לך את האמת-וזאת הסיבה לשמות הבדוים אתמול

מפחד ממני? אתה כל כך מצחיק שאני

מתאפק לא לשחרר את הארס שלי...שבוע טוב, אלמונימי

אז ככה - בפנים

אם היית יוצא מהאלמוניות שלך אולי היית זוכה ליחס יותר רציני. אני לא חייב דין וחשבון לסתם אנשים.. ושנית, אם לא היית פותח את הודעות התחזית שלי וקורא אותן לא היית יודע שהן ארוכות ומפורטות, ובכלל הן לא מיועדות אליך אז אל תעשה לי טובה. אני לא מקבל כסף מכל מי שקורא אותן. אני מפרסם אותן בכיף ושוב לא בשבילך. ואם הקניאה לא היתה מסוונרת אותה לא היית רושם מכתב כל כך מלא מרירות. שיהי לך שבוע טוב. ועוד משהו ידידי, הכל עבר עליי, כך שאתה כסף קטנטן בשבילי. כל טוב לאדוני, אדוני יעזוב את המקום

horfan

New member
חוצפה!!!! דבר בשם עצמך(בפנים)

עם כל הכבוד, מר סתם מישהו עברת כל גבול הגיוני. יש לך מה לומר דבר בשם עצמך. אם יש אנשים שחושבים כמוך, אז ברוך השם יש להם עברית בסיסית ומקילדת תקנית כדי לבטא את דעותיהם. לידיעתך, כבר המון זמן אני עוקב בצורה פאסיבית בד"כ אחר הדברים בפורום. מה שמדהים ומרשים ביותר, זה לראות איך כל אחד שרוצה יכול לפרסם את תחזיתו, להביע את דעתו על המפות והמודלים, ומתקיים דיון חופשי בנושאים הרלוונטים. גם ערן לוקח חלק פעיל בפורום ויש לו זכות מלאה לרשום מה שהוא רוצה: מדוייק\לא מדוייק, ארוך\קצר וכו´ אבל ערן לא הסתפק בזה אלא אימץ לעצמו נוהל של הגשת תחזית אישית מידי יום. הוא עשה את זה עם המון השקעה ואם הוא דייק או לא זה כבר עניין שולי. גם גדולי החזאים בארץ טועים אז מה? יש מספר אנשים שלוקחים כל מיני דברים שערן אומר קצת יותר מידי ברצינות, במין קיצוניות כזאת שגורמת לפרץ של קנאה שלילית עלובה ומטופשת עד שהיא מתפוצצת בביטויים מטומטמים ולא הגיוניים בפורום. ערן עשה מספר טעויות בעניין הסיפור של המכ"מ. אז מה? יש כאן משהו שהוא מושלם? האם העניין הזה צריך להזכר כל הזמן לרעה? ומה עם הטוב שבדברים שהוא עשה, על זה אי אפשר לזרוק מילה טובה? ערן תורם רבות בצורה יוצאת מן הכלל לפורום. אני קורא לכל מי שקורא את הדברים שלי לפתוח את העניים ולהבחין בין טוב לרע. לא יתכן שבגלל חבורה של קנאים עלומי שם, תשתנה האוירה הנהדרת ומיוחדת כל כך שהייתה בפורום. ולך ערן - אל תתן לאוירת הקיצוניות להשפיע עליך. המשך במעשיך בפורום כמו בעבר. אין שום צורך להתבטא בגסות בפורום כדי להפגין אדישות. יש אנשים שישמחו על הצלחותיך והישגך ויש כאלה שלא. אל תוכיח את המשפט " הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות" כנכון. כולם מתים בסוף, אבל יש כאלה שחיים בדרך! בואו נמשיך להנות מהתחביבים שלנו ונשאיר את הקנאים והקיצוניים בחוץ. בבקשה. איתי

איתי,אני מורידבפניך את הכובע(ון)../images/Emo13.gif

אני מקווה שאתה כבר מבין את חוש ההומור שלי ולא תיפגע

גועל נפש

עד שכבר נרגע כאן כל העסק, חייב לבוא הנודניק התורן ולהצית הכל מחדש. ועוד במיוחד בעילום שם, ובמיוחד כאשר הוא חבר ותיק. תאמין לי, לגעת באושר ולחיי האהבה אפסים ליידך ולייד הדחף שלך לתכך ולהציק. ערן נרגע ואתה שוב בא ומצית, אני לא מאמין, ואתה עוד מדבר על הרס עצמי... דבר שני, דבר בשם עצמך, הכותרת שלך לא מייצגת אפילו 30% מהמשתתפים כאן. לכל אחד יש תגובה שונה למצב, ואם אמרת שהמכתב שכתבת הוא אחרי צנזורה, כלומר הסרת הקללות, אז הדרך שלך להתמודד עם המצב היא לקלל, שזו דרך הרבה יותר גרועה מסתם להתבדח כמו שערן עשה. פיזרת הרבה רמזים על זהותך, אתה לא רוצה שיתחילו פה מיונים, נכון? ובמיוחד לא לפני אירוע גשם רציני, לא? התחזיות של ערן ארוכות, מפורטות וכן, מדויקות. תחייה עם זה, קנאי. אם יש לך בעיה איתו, למה אתה לא מזדהה? עדיף להיות נמושה? בחיים לא חשבתי שאני אקלע לכאלה ויכוחים, אבל הפעם לא יכולתי להשאר אדיש. תן לי ולכל החברים שמעוניינים בשקט להנות מהפורום ואל תהרוס הכל בגלל הארסיות המזיקה שלך. לא באנו לכאן כדי לריב אחד עם השני, זכור את זה.

idansof

New member
עוד משהו למיסטר "סתם מישהוו"

לא ברור מדוע אתה מסתתר מאחורי כינוי - כאילו שמישהו הולך לעשות לך משהו רע אם תביע את דעתך בשמך האמיתי. סך הכול התחזיות של ערן מצוינות והלוואי והשירות המטאורולוגי היה מוציא תחזיות בפירוט כזה, אפילו אם הוא טועה לפעמים, אין ספק שהוא משקיע בתחזית וזה כבר דבר חשוב.

עידן אתה צודק

בקשר לתחזיות-הוא משקיע בהן המון וזה מעולה-ואולי הביקורת על התחזיות שלו היתה צריכה לבוא בלי קשר למה שהיה אתה בטוח מסכים איתי שאם היתי כותב את זה בשמי האמיתי היתי מסתכסך עם ערן וזה לא טוב-הוא היה מציף אותי-מחרים אותי ויורד עלי בכל שניה-ואני לא רוצה את זה-הוא לא היה מתייחס ברצינות להערה שלי גם אם היתי כותב אותה בשם האמיתי שלי-כי כזה הוא-לא יודע לקבל ביקורת-הוא ישר היה מגן על עצמו באותם הניבולים שהוא שלח לי במסר לפני שעה בערך-כזה הוא חסר שליטה עצמית בכל הקשור לפה שלו וחבל שאדם כזה יושב במערכת החינוך הישראלית. ערן הורס את הפורום-והוא ממש הקצנה של אדם שאסור להזכיר את שמו שלא יודע לקבל ביקורת ושתלטן-וזה חבל ערן עשה טעויות רבות ואפשר לסלוח לו-אבל את הרמה של חלק מההודעות שלו הוא חייב להעלות מעל הרמה של התחתונים לטובת כולנו ולא לעשות יותר מדי רעש מכל דבר-הפורום לא צריך להיות כל החיים שלו ואז הוא יהיה פחות "אובר ריאקטינג"

horfan

New member
אם ערן כל כך מפריע לך..אתה לא חושב

שיש לאנשים פה את היכולת לשפוט בעצמם מה הם רוצים לעשות בנידון? הנאים הנושאים בפורום בעינך? נאים הנאים האנשים בפורום בעיניך? נאים הנאה המכ"מ בעיניך? נאה ואם לא לך חפש לך מקום אחר. ותן לנו שקט ומנוחה. הדלת החוצה פתוחה ומעולם לא היה לה מפתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idansof

New member
לערן יש בעיה לעיתים קרובות לקבל

ביקורת, או שהוא מגיב מילולית בצורה מופרזת, וזהו אופיו של אדם. דווקא משום זאת סגנון הכתיבה הבוטה שלך(בעיקר של ההודעה הפותחת את העץ) עשויה לגרום לרבים וטובים לחשוב שכוונתך היתה להלהיט את היצר, אפילו והדבר נעשה בתום לב. ערן דווקא לקח הפעם את דבריך בקלות, לא קילל ולא יצא מכליו, ועל כן אחרי ביקורתך הנחרצת הייתי מצפה דווקא לתת לו את הקרדיט.

Or Jacob

New member
אויש עידן , אתה כל כך צודק !

ואני בהחלט חושב שבעתיד צריך להמנע מעצים כאלו ולהתמקד יותר בנושאי הפורום .. אור.

benshap2

New member
לא ערן הורס את הפורום,אלא אנשים כמו

כמוך. ועוד חושב שכולם חושבים ככה... תחזור תחזור לאבא בועז שילמד אותך משהו על פחד בפורומים...

מלאך, נשמה, שלי - אתה אולי מקפיץ

הודעות גאה, אבל אני גא (כך כותבים ולא גאה) בתגובה שלך. קבל נשיקה וחיבוק ממני. ואם אתה מחפש קרפד לצליה אני חושב שיש כאן מישהו שעונה על הקריטריון...שבוע טוב, נשמה, אח שלי

אסף עטר

New member
אל תקחו ברצינות את כל הכותבים בשמות

הבדויים. כל מטרתם היא להרוס ולסכסך - זה הרי כל כך שקוף שמעתי שאתמול היה גם איזה אנונימי שלא שכח אפילו לחתום ב א.ע . (ואני חשבתי שאנונימי לא רוצה להשאיר עקבות) תאמינו לי שאם שאם אני לא הייתי אני הייתי עלול לחשוד בי הרי מי זה יכול להיות אחד שמשתתף קבוע ורומז שנופתע ממי שעומד מאחורי השם ועם סיומת א.ע : לא מצאתי מישהו אחר מלבדי (מזל שאסף ב שמר עבורי את העץ). אז לכל האנונימים - לכו חפשו ותציקו בפורומים אחרים - פחדנים שפלים

למעלה