עשיתי קאם בק מחו"ל (עם נקע...)

Grey Flannel

New member
עשיתי קאם בק מחו"ל (עם נקע...)

אז שלום לכולם... מה קורה? נחתתי לפנות בוקר בישראל אחרי 6 ימים באוסטריה. הייתי שם בענייני עבודה והאמת יש לי המון חוויות יפות. אבל... זלצבורג (זה באוסטריה, מי שלא יודע/ת, וזו גם עיר הולדתו של מוצרט שנולד שם לפני 250 שנה) היא אשכרה "העיירה הציורית זלצבורג נחתו נחשולים של שלג". הכל היה מלא שלג וביום חמישי עד שבת גם כל הזמן ירד שלג. זו עיר מדהימה, ציורית, ממש גלויית נוף. ממוצע הטמפרטורות רוב הזמן הייתה 2- והשיא היה 10-) אז יום שישי בלילה, חזרתי מאיזה פאב ויצאתי לפני כולם ובדרך למלון באיזה רחוב ציורי (כן כן, כריסטיאנה הופמן הייתה חוגגת) פשוט החלקתי החלקה אומנותית על הקרח (הרחוב כמובן היה עם שלג והיה שם שיכבת קרח שלא ראיתי)ובאלגנטיות נחתתי על הקרסול שלי תוך כדי צעקת "שייסה" (שזה "פאק" בגרמנית). ישר באו לעזור לי, הייתי בבית חולים וקבעו שיש לי נקע. זה כאבי תופת אגב, מי שלא עבר את זה. אני ממש לא מאחל את זה לאף אחד (טוב, אולי לחברי כנסת מש"ס ולעוד כמה אנשים). היה לי טיסות לישראל בחזרה בין אתמול להיום ואני אומר לכם - יש יתרון אחד שלא מסוגלים ללכת - יש אנשים שמסעים אותכם עם כסאות גלגלים (או עם אוטובוס פרטי) ועוקפים את כל התורים. בקיצור, קיבלתי מזכרת מאוסטריה (קביים) ויש לי עכשיו איזה מתקן על הרגל (יהיה 6 שבועות). בקיצור אני יחסית בסדר, מצטער שחפרתי לכם בשכל...

אנונה2

New member
../images/Emo122.gifאוץץץ../images/Emo95.gif

תרגיש טוב

be a bee

New member
אויש:|'../images/Emo55.gif

מגניב לך שחזרת לארץ^_^
(לא ידעתי שבכלל נסעתXD)' תרגיש טוב
!

m i r u s h i

New member
אוח בלונדה../images/Emo10.gif../images/Emo108.gif

תרגיש טוב!
וחוץ מהמקרה המצער הנ"ל...איך היה?

Grey Flannel

New member
עד אותו רגע - היה מעולה!

היה כנס מוצלח למדי (זה מה שהחברה שאני עובד בה עושה) וחוצמזה - אפילו ראיתי כמה גברברים שווים. ביליתי לא רע - יש שם אוכל מעולה וקינוחים שחבל על הזמן!!! קלוריות לגבות!

m i r u s h i

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

LOVE YOU BLONDA
יהיה טוב! בקרוב תשוב לרוץ ברחבי ת"א בשביל למצוא מקום למפגש! [סתם נו >_<]

Simply an Angel

New member
מקווה שתרגיש טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

בתור אחת שנקעה את הרגל בעבר... אני בהחלט מבינה ומכירה את ההרגשה של רגל נקועה
פשוט אאוץ'

Grey Flannel

New member
הרופא אמר שזה "נקע יפה"

אמרתי לו שאני שמח שמישהו אחד לפחות נהנה. הוא ממש אהב את הנקע שלי. לדעתי הוא התחיל לזמזם אפילו. נו טוב. רופאים.

Simply an Angel

New member
"נקע יפה"?? ../images/Emo6.gif../images/Emo189.gif

פחחח... אני בחיים שלי לא שמעתי על "נקע יפה"... רופאים... גם אותם כבר אי אפשר להבין...

boopymylife

New member
../images/Emo24.gifדרלינגגגגגג../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ייההה התגעגעתי
!!! תתחבר למסנג'ר!!! =)))))) *שולחת חיבוק ענק* נשמע מקום יפה לאללה.. מקווה שנהנת ושיעבור מהר הנקע =)

Grey Flannel

New member
אני מחובר כל הזמן- יא מבריזנית

את בכלל לא במסנג'ר, סתם מבלבלת בשכל. מה קורה עם ניק? קורה משהו?

למעלה