עשרת הדברות

דורית105

New member
עשרת הדברות

שלום רב לכולם, שמי דורית בן-דור ואני מתקשרת את משה שהעביר לי בתקשור את הפרשנות לעשרת הדברות. הספר "עשרת הדברות" נמצא בחנויות הספרים ומביא תפיסה מעניינת על האלוהות ותפקידה בחיינו. אני מזמינה אתכם להתארח באתר שלי ולקרוא קצת עודות אותו מסר.

תמירK

New member
עזוב היא מתקשרת אם משה, לא עם אנשים../images/Emo13.gif

נו דורית לא נזכה לאיזה סרט ממך בפרויקט.

תמירK

New member
אלוהים לא צריך ריטינג ../images/Emo13.gif

בס"ד התורה ניתנה לכל עם ישראל בחינם, ספר התנ"ך נמצא (תודה לאל) בכל בית בישראל. מי שרוצה לכבד את עצמו עד קדושה, מחזיק גם פרשנות של רש"י (אני רחמנא-ליצלן, עוד לא). תראי גבירתי המלומדה, את משעשעת אותי עד מאוד עם ספר הפרשנות שלך. את "מתקשרת עם ישות בשם משה, זאת שכתבה את עשרת הדברות, ובשמה את מפרשת פרושים"? באמת יפה לך. שתנוח דעתך, כולנו אוהבים אותך. אשמח מאוד להתכבד בוידאו שלך (ואני מקווה שלא הגעת לכאן רק כדי לקדם את הספר שלך,נכון? אני מקווה שלא תמצאי לנו תירוצים למה לא להציב כאן וידאו מטעמך...נכון???). תמיר קרני

תמירK

New member
היום יום הולדת ../images/Emo77.gif

דורית, היום ז' באדר נחגג יום ההולדת של משה רבנו. מה לעשות שמשה אדם צדיק וצנוע ודאי לא היה מזכיר לך. מאידך אם לא תברכי אותו אולי משה לא ישוב לדבר איתך, כי אז כולנו נצא נפסדים. רק כדי להיות בטוח...זכרת לברךאת מוישל'ה שלנו ליום הולדתו? שבת שלום תמיר קרני

למעלה