עתיד הפורום

סליידר

New member
עתיד הפורום

אמנם אני חש התעוררות בפורום, אבל השאלה היא האם זה ימשיך. אני מתחיל לאבד תקווה וחושב שאולי שווה לסגור את הפורום, נכניס הכל לארכיון, שישאר כמובן זמין בכתובת הפורום, ואת מה שנשאר נתנהל בקבוצה בפייסבוק. חברים, כתבתם את דעתכם, ועכשיו רגע האמת. ניתן לעצמנו עוד צ'אנס? אחרת, נסגור, והמפגש הקרוב יהיה מפגש הפרידה. דעתכם חשובה. אלירן

בכל מקרה אני לא רואה טעם להתנדב לסגור...

ז"א אם תפוז יגידו שהפורום לא פעיל מספיק ושצריך לסגור זה עצוב, אבל מילא. אבל להרים ידיים ולוותר מראש על פורום שכן מעלה מפעם לפעם דיונים מעניינים (ועוד לטובת קבוצה בפייסבוק
) זה סתם דפוק

0Pandemonium0

New member
אמנם...

אני שונא את תפוז. וכבר שנים שאני רוצה לעוף מהאתר הזה, אבל נשארתי בשביל הפורומים שאני אוהב. בתקופה האחרונה, וזה כנראה לא ישתנה, אני גולש רק כאן באופן קבוע. אם הפורום הזה יעבור, השגתי את מטרתי. אני אמשיך להשתתף בדיונים בפייסבוק, ולא אצטרך יותר להגיע לאתר המזובל הזה. גל הרמלך צודק. למה לנו להתנדב? אל תשכחו שהקבוצה בפייסבוק היא קבוצה סגורה, ואיך יגיעו אנשים חדשים? אפשר לפתוח קבוצה שונה מזאת שכבר קיימת, שתחליף את הפורום ותהיה קבוצה פתוחה אליה כל אחד יכול להצטרף. אם נעבור, אני בעד. אבל למה שנסגור, אם לא סוגרים אותנו? אפשרות אחרת היא פתיחת קבוצה בפייסבוק בלי לסגור כאן. ואז מה שיקרה יקרה. אם תפוז יחליטו לסגור כאן הם יסגרו. אם לא, שיישאר ככה, עם שתי קבוצות, שרק אחת מהן פעילה. בקשר למפגש...אני בכלל חושב שצריך יותר מפגשים של הפורום הזה. יש לאנשים רעיונות יפים ויש על מה לדבר, ואפשר להתחבר ככה וליצור קהילה מגובשת יותר, מה שגם יחזיק את האנשים בפורום יותר.

למעלה