פאקינג אין לאב ב-2003!

פאקינג אין לאב ב-2003!../images/Emo44.gif ../images/Emo23.gif

הערב ב-19:00 זה קורה בצ'ט של פורום אקזיט: קאמילה פאליי מ"פרוייקט Y" מארחת את ידין חורב מ"אקזיט" וביחד הם מסכמים את שנת 2003 בטלוויזיה. אתם יכולים כבר עכשיו להכניס את השאלות שלכם בפורום: שאלות לידין חורב, שאלות על תוכניות טלוויזיה שהייתם רוצים שיתייחסו אליהם במהלך השידור, וכמובן... שאלות על "אקזיט"...
היום זוהי ההזדמנות האחרונה שלכם להצביע למצעד השנתי של האינטרנט: הקופסא השנתית לשנת 2003: מי היה זמר השנה? זמרת השנה? להקת השנה? פרסי סינגלים יוגרלו בין המדרגים אז...קדימה!
עם מי תתנשקו היום ב-12:00 בלילה? מה עוד אין עם מי??? כנסו לפורום סינגלס, לפרוייקט הדייטינג המיוחד לערב השנה החדשה!

g a g a

New member
../images/Emo20.gifנצל"ש :אנג'לינה ג'ולי על מייק../images/Emo20.gif

אני בטח אשכח לספר לאורית שקראתי את זה |סנילית| ולכן אני שמה את זה. חוץ מזה, יש עוד כמה שמחבבים את אנג'לינה בפורום
אני לא יודעת מתי היא אמרה את זה, אבל עושה רושם שהיא בחורה אינטיליגנטית ויודעת מה בדיוק על מה היא מדברת:
Angelina Jolie : There were a couple of suicide bombings in Turkey the other day, that killed a bunch of innocent people. Meanwhile, on CNN, the only thing they can talk about is Michael Jackson. I felt sick to my stomach. Where do ethics come into play? Those bastards at CNN and wherever else, where hanging out by the Santa Barbara Airport, to get footage of MJ... They completely destroyed him! I mean, if he is innocent, they've destroyed him!! I honestly, truly, I just don't think that Michael Jackson had any illicit, sexual relations with the minors he's known. I think he's just sort of anti-social, or asocial... He's existential... A bit eccentric. He doesn't really know what's appropriate and what's innapropriate. it isn't appropriate to SLEEP with children. I mean, I think a lot of us here have fond childhood memories of climbing into bed with our moms (or dads...) at 3 in the morning, when we had a "bad dream". However, this situation is totally different. Michael Jackson is not an "Average joe". Clearly, he does not follow societal norms of behaviour. I am convinced he's just trying to live his life vicariously through children. He's an existentialist. It's like in 'The Outsider' by Alburt Camus, the main character was sent to death for not crying at his mothers funeral....​
אני מעולם לא שמעתי את המילה existentialist ולכן אצתי רצתי לבדוק מהי במילון, ולהלן פירוש המילה: a chiefly 20th century philosophical movement embracing diverse doctrines but centering on analysis of individual existence in an unfathomable universe and the plight of the individual who must assume ultimate responsibility for his acts of free will without any certain knowledge of what is right or wrong or good or bad זהו. יש עוד מפורסמים שבאו להגנתו של מייקי, אבל נראה לי שאתם יודעים מי הם כי זה נחשב לחדשות ישנות כבר.

~orit~

New member
כפרה על האנג'לינה הזאת!

גם כוסית, גם יפה, גם אינטיליגנטית, גם שחקנית טובה וגם אוהבת את מייקל. תרגום: היו כמה פיגועי התאבדות בטורקיה לפני כמה ימים שגרמו להרג של חפים מפשע. בינתיים, בCNN, כל מה שהם יכלו לדבר עליו היה מייקל ג'קסון. הרגשתי בחילה איומה. איפה האתיקה? הנבלות האלה בCNN ובכל מקום אחר, חיכו להם בשדה התעופה של סנטה ברברה כדי לצלם את מייקל. הם הרסו אותו לחלוטין! כלומר, אם הוא חף מפשע, הם פשוט הרסו אותו! בכל הכנות, אני באמת מאמינה שלא היו למייקל יחסים מיניים כלשהם עם קטינים. אני חושבת שהוא בערך אנטי-חברתי..... הוא לא מודע לנורמות.... קצת מוזר. הוא לא באמת יודע מה ראוי לעשות ומה לא לא ראוי לעשות. זה לא ראוי לישון עם ילדים. כלומר, אני חושבת שלרבים מאיתנו יש זכרונות נעימים של טיפוס למיטה של ההורים ב3 בבוקר כאשר היה לנו חלום רע. אבל הסיטואציה הזו היא שונה לגמרי. מייקל ג'קסון הוא לא הבחור הממוצע. הוא לא הולך לפי נורמות חברתיות של התנהגות. אני משוכנעת שהוא פשוט מנסה לחיות את החיים שהוא הפסיד בילדות דרך הילדים. בתמימותו הוא לא באמת יודע מה ראוי ומה לא ראוי. זה כמו בסרט "The Outsider" שבו הדמות הראשית הוצאה להורג כיוון שהוא לא בכה בהלוויה של אימו. LOL. היא קצת נסחפה, אבל הכוונות שלה היו טובות. רואים שהיא מאמינה שמייקל לא עשה את המעשים שמיוחסים לו, ושהיא חושבת שהוא פשוט משלים את החסך של הילדוּת שלו. ואם כבר השרשור בנושא וולפייפרים, שלי הוא של אנג'לינה

~orit~

New member
יוסי תגיד - יש אפשרות בפוטושופ

לעשות שבמקום מה שיש לה על היד לכתוב שם MJ? ושזה יראה אמיתי?

~orit~

New member
וואלה מגניב! תודה. אני אשים את זה

אני רואה שאפילו טרחת למצוא את התמונה המקורית חח סחתיין

~orit~

New member
אוקיי ניסיתי גם לעשות את זה

רק שרואים שם את ההבדל בצבע של היד...

aMJel 4 ever

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נכון, פשוט לא הייתי כאן.

g a g a

New member
שרשור דסקטופים../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

זה לא שאין לי מה לעשות אבל מה זה אין לי חשק לעבודה המזורגגת בג"ג
יאללה, כולם לצלם ולשים ת'דסקטופ שלכם. הנה שלי
זה משתנה כל איזה 3 ימים

InvincibleMJ

New member
איריס, את יכולה לשים את הרקע עצמו

בלי כל הדברים של שולחן העבודה שיש עליו?

g a g a

New member
מקפיצה.........../images/Emo105.gif

למה אין כאן שיתוף פעולה?
בעסה אתכם

הנה שיילי ../images/Emo23.gif

חח סורי על הבלאגן... אני עושה פורמט עוד מעט ככה שזה לא משנה אם אני אסדר את זה.

למעלה