פארוקיטו וקרן

פארוקיטו וקרן

הייתי בשתי הופעות של פארוקיטו: הערב (מוצ"ש) וביום חמישי והוא פשוט מדהים!!!!!!!!! לא שציפיתי למשהו פחות מזה אם לומר את האמת, אבל כל מופע היה שונה לחלוטין. הזמרים שרו את אותם הפאלוס וגם פארוקיטו וקרן רקדו לאותם סוגי קומפאס, אבל וזה אבל גדול, הריקודים היו שונים לחלוטין, הלטרות היו שונות ובקיצור זה באמת היה פלמנקו בטהרתו... כמו שפלמנקו אמור להיות, ככה ברחוב כשתופסים איזה פועל בנייין שישיר סולאה כי הזמר בדיוק חולה היום. יכולת האילתור המדהימה של קרן ריגשה אותי מאוד, היא רקדנית בחסד ואחת הרקדניות הטובות ביותר שיש לנו כיום בארץ!!! אני לא מכירה עוד רקדנית בארץ שעולה לבמה כשהדבר היחיד שידוע לה מראש הוא שהיא רוקדת סולאה, בלי חזרות, בלי להכיר את הזמרים והנגנים. וזה בדיוק מה שמיוחד בה ובדרך הלימוד של קרן ואבנר, הם מספקים את החופש המופלא לרקוד לצלילי השירה והקומפאס גם אם אתה לא מכיר את הזמר או הגיטריסט. רק כי אתה מכיר את השירה והגיטרה והריקוד כל כך לעומקו ובכל פעם בדרך אחרת. בקיצור חברים יקרים, זו היתה הזדמנות פז מדהימה ויחידה במינה לראות פלמנקו פורו על בימת תיאטרון, כן ירבו והלוואי שנזכה לעוד הרבה פלמנקו טוב בארצינו הקטנטונת!!! אוהבת אתכם ותמשיכו לנגן, לשיר ולרקוד פלמנקו כל עוד נשמה באפכם.

ססיליה1

New member
אולה

לקרן, לפארוקיטו ולמוזיקאים המדהימים שהיו על הבמה. *כל פלמנקו טוב, הוא פלמנקו "טהור" ואולה גם לעדי

למעלה