פארקים בשוויץ

פארקים בשוויץ

היי,
אני מעוניין לקבל המלצות לגבי פארק חבלים Adventure Park Rheinfall שבשוויץ. שמעתי שהוא מגניב אך אני לא סגור לגבי זה...
האם שווה לבקר בו, מה העלויות והאם הוא מתאים לילדים קטנים (גילאי 5)?
אשמח לשמוע על עוד פארקים נחמדים... תודה!

binon

New member
המלצות לפארקים

אם אתה מחפש פארק חבלים אני יכול להמליץ לך על מקום נחמד ליד churwalden שנקרא lenzerheidi
http://www.myswitzerland.com/en-il/...park / Freizeitpark&rkey=433&instance=1010566
זה בעצם מקום שיש בו את מסלול מגלשות ההרים (כמו צוק מנרה) הארוך ביותר באירופה, 3.1 ק"מ. ממש כיף. אם אתה עם ילדים קטנים אפשר לגלוש 2 ביחד. בקישור יש עלויות.
עולים למגלשות ברכבל (שזה כיף בפני עצמו) ובראש ההר יש פארק חבלים. אנחנו לא היינו בפארק החבלים, רק ראינו אותו אז אני לא יודע איך המתקנים שם אבל הוא נראה דיי יפה. אתה יכול לרשום בגוגל lenzerheide seilpark
ולעשות חיפוש לפי תמונה ותראה במה מדובר. לפי מה שרשום באתר כניסה לפארק החבלים מתחת גיל 14 צריכה ליווי מבוגר.
אם אתה בעניין של פארקי שעשועים אז אין משהו שווה בשוויץ, עדיף לנסוע ליער השחור לפארק אירופה. יש חברה בשוויץ שמפעילה אוטובוסים ממקומות שונים בשוויץ לפארק אירופה. הגעה לפארק ב 9.00 בבוקר ויציאה חזרה ב 18:00. המחיר לא ממש יקר. אפשר לקנות גם כרטיסים עם לינה ועוד אופציות. אם תרצה אני אצרף קישור לאתר החברה.
אם אתה מחפש פארק מים יש את alpamare, פארק המים שהיה הגדול ביותר באירופה עד לא מזמן, עם מגלשות מים, בריכות גלים וספא

תודה רבה

נשמע מטורף וכבר ממש עושה לי חשק

למעלה