פארק רבין

shinon28

New member
פארק רבין

אתמול הלכתי לפארק פעם ראשונה ,מקום יפה ומטופח הרבה זמן לא ראיתי בעיר מקום כזה שני דברים הפריעו לי לי אחד בהווה והשני בעתיד: הווה- המקום שרץ ישמעלים - ערבים וערביות ב ה מ ו נ י ה ם חשבתי שאני בשפרעם
עתיד - שתוך חצי שנה- שנה המקום יושחט ולא ישמר כמו שהוא היום - מנסיון העבר

dafgol

New member
ואתה לא רוצה לדעת מה קורה פה בלילה.

לא מקנאה באלה שגרים ממש ממש קרוב לפארק. בלילות יש שם "חגיגות" ועוד לא דיברנו על זה שאוטוטו קיץ ובחופש בלילה ישרצו שם יותר .......ואני לא מדברת בהכרח על ישמעלים אלא על בני נוער "משלנו".

shinon28

New member
אז מה הפתרון

מה זה "חגיגות"- סמים וכאלה או ... ככה היה בפארק הראשונים ב 1988 היה מטופח ויפה ספינה מעץ ומתקן טבעות צבעוניות מרהיב ואנשעם פשוט עקרו,שברו,השחיטו והרסו הכל, בלילה היו שם מפגשים של רוסיות- ערבים עד שהמשטרה נכנסה לענינים אחרי תיגרה רצינית במקום אחרי שערבי חטף מכות ממשפחה של רוסיה , ואח"כ הזעיק את כל הכפר אני מתגעגע לימים של שנות ה 90 שערבים פחדו להתקרב למגדל העמק היום הם בסופרים שלנו ,ברחובות מציקים לנשים שלנו,משתלטים על הפארקים שלנו בחמולות,משתוללים בכבישים בעיר איפה לעזאזל המשטרה

זאת הבעיה במדינה שלנו ובכלל

אנשים לא יודעים לשמור על משהו יפה תמיד יבוא משהו ויהרוס את זה חבל שיש אנשים כאלה

dafgol

New member
אין לי מושג מה הפיתרון

חשוב לי לציין שזה לא רק ישמעלים או בני דודינו , אלא גם יהודים, ולצערי גם הבן של השכנים ממול (תרתי משמע). ולצערי לאבא של השכן שלי בכלל לא איכפת ולא מזיז....גם כששכנים הלכו והשבו את תשומת ליבו למה שהבן וחבר מרעיו עושים. לגביי החגיגות.....זה כולל גם אלכוהול גם סמים וכאלה......וכבר ראיתי במו עיניי מזרק וקונדום....להמשיך? אני יודעת שזה קורה בכל מקום אבל אנחנו לא גרים בכל מקום אלא פה במגדל. עצוב לי שזה מה שקורה אבל לצערי אין לי פיתרון.....אולי משמר שכונתי ? משמר אזרחי? משטרה...הם עסוקים בועדות חקירה

S r 35

New member
הפתרון –

לשים במקום שומר שיקפיד על הסדר והניקיון ולנעול את הגן בשעות הלילה. בגן המשחקים המרכזי ביוקנעם זה פועל מצוין.
חייבת להודות שאוצר המילים בהודעות האחרונות קצת צורם לי
– כמו שדפנה אמרה לא רק "ישמעלים" עושים בלאגן. לי עוד זכורה לרעה הפעם האחרונה, בה אני ביקרתי שם. תושבי מגדל העמק, "למהדרין", בילו שם עם פיג'מות, כוסות קפה, אוכל וסיגריות - בתוך מתחם המשחקים של הילדים וטינפו את המקום
אני אישית הוצאתי בדל סיגריה מהפה של התינוק שלי, שהוא בן פחות משנתיים. הילד מצא את הבדל על הרצפה בין המשחקים.
מסכימה איתך שבצורה כזו, עד יום העצמאות לא ישאר מהגן הזה כלום אם דברים לא ישתנו.וחבל.

למעלה