פבלו ופקו-אגדת עם מקסיקנית. עופרK

• פותח הנושא O.K
  • פורסם בתאריך

O.K

New member
פבלו ופקו-אגדת עם מקסיקנית. עופרK

פבלו ופקו הבוקרים חוצים את המדבר בחום הלוהט.כמו שהם רוכבים וחוצים את המדבר, פבלו מריח משהו מסריח לאללה. הוא עוצר את הסוס, מסתובב לפקו ושואל``הי,פקו, עשית קקי במכנסיים``?. ``לא,,, לא עשיתי קקי במכנסיים``.אמר פקו. האמין לו פבלו והמשיכו בדהרה את תוך המדבר.אבל הריח,,,,הריח היה מסריח ונהייה יותר גרוע ויותר גרוע. זבובים התחילו להסתובב סביבם. שוב עצר פבלו את הסוס,ושוב אמר.`` הי, פקו,אתה בטוח שלא עשית קקי במכנסיים``?????.`` לא פבלו , מה פתאום , אני בטוח שלא עשיתי קקי במכנסיים``. ושוב המשיכו בדהרה לחצות את המדבר הלוהט.. והריח,,, הריח נהייה איום ובלתי נסבל. הזבובים כבר ``רכבו`` יחד איתם . עצר פבלו את הסוס, ירד מהסוס. והתחיל להריח את הסוס אולי זה בא משם. כשלא מצא כלום אמר פבלו לפקו.`` הי פקו, בוא הנה למטה ותוריד את המכנסיים עכשיו``. ירד פקו מהסוס הוריד את המכנסיים ו... בינגו. מלא קקי . אמר לו פבלו `` אבל פקו שאלתי אותך פעמיים אם עשיתי קקי ופעמיים אמרת שלא.. מה זה``?????????????? אמר לו פקו. `` טוב, אני חשבתי שהתכוונת אם עשיתי קקי היום...... עופר K ניו ג`רסי

O.K

New member
ועוד דבר. עופר K

טוב,לא הייתי כאן מספר ימים בגלל היתוש הזה שבא אלינו ממערב הנילוס. אז מרססים כאן. ואני כשמרססים מקבל חררה. אבל הנה אני שוב כאן. ואיזו הפתעה נעימה. אפרת מקבלת את סרט הקפטן.מה שנקרא האדם הנכון בזמן הנכון. אז אפרת יקרה. אחולי הלבביים והלוואי שלא תהייה לך הרבה עבודה. חוץ מלקרוא את כל השירים. מזל טוב גם לנועה49 כמובן. שיהיה לכם במזל טוב. וזהו חייב לציין שכשנכנסתי היום חשבתי לרגע שאני בפורום של מקהלת צדיקוב.. אבל זה טוב.. אז לכולכם שבת שלום עופרK

uzi51

New member
עופר, מי מאתנו הסטוריה?

אתה צוחק עלי עם רג` קפור ומזכיר את מקהלת צדיקוב? בוא חמודי, אנחנו צריכים למצוא מושב זקנים סיעודי.

O.K

New member
עוזי. בגלל שרק אני ואתה ערים עז עוד בדיחה.

שני חברים מספרים על חיי המין שלהם בעבודה. אמר אחד: את האמת זה לא מה שהיה פעם אני בקושי עושה את זה פעמיים בשבוע. אמר השני: אני יש לי שיטה ואני ממליץ לך גם כן. זה עובד ככה. כשאתה בא על אשתך שים לה זיון יפה פנק אותה. אבל.. כשתגמור אל תדבר איתה בכלל. תסתובב , תלך לישון ותקום אחרי שעה שים עוד אחד. אבל, פנק אותה טוב תעשה חיים. וכשתגמור . שוב,לא לדבר בכלל. לא ממי ולא כלום. תסתובב לצד שני ולך לישון עוד שעה. אחר כך תתעור שים לה את השלישי אותו דבר. עם המון אהבה ופינוקים היא לא תכעס על זה שאתה מסתובב והולך לישון. בא הבחור הביתה ועבר בדיוק על ההוראות שקיבל. שם את הראשון , פינק אותה יפה. הסתובב והלך לישון. התעורר שם לה את השני עם פינוק יותר טוב מהראשון. ושוב חזר לישון. התעורר שם לה את השלישי. פינוק כזה יפה. אשתו ממש התאהבה בו מחדש. בבוקר הוא מתעורר ורואה שהשעה כבר שמונה וחצי. רץ מהר לעבודה וכשהבוס נתן לו מבט תמוה של .. מה זה???? אמר לו:תראה אתה מכיר אותי אני אף פעם לא מאחר. זה פשוט קרה לי היה לי לילה מיוחד כזה אז אחרתי בשעתיים.. אמר לו הבוס: שעתיים???????? איפה היית ביום ראשון, איפה היית ביום שני, איפה היית ביום שלישי??????????? ועל זה נאמר: מי שאומר שבגיל 50 הוא עושה את זה כמו בגיל 20 סימן שהוא לא דפק מספיק בגיל 20

אישה50

New member
לעופרK ולעוזי51

אתם בהחלט צמד מהסרטים. אז או שתצרפו אותי למושב הזקנים שלכם, או שתשחקו עץ או פלי כדי שאוכל להחליט את מי לבקר קודם. הולך? לא להבהל - רק לחייך.... היי עוזי, איך בניאגרה פולס?

אפרת.א

New member
עופר K - לא אשכח...!

עופר יקר לעולם לא אשכח את טוב ליבך את נכונותך לבוא לעזרה ובחדר 40 פלוס מרגישים בחסרונך... !!! וכאן? כאן - כל בדיחה פצצה! שוב תודה!!! אוהבת - אפרת

למעלה