פגיעה מצד השכנים

sus81

New member
משפצים ללא הרף, לדוגמא עכשו 4 דירות במקביל. טירוףףף. , ואני סכיזופרן מאוד מאוד רגיש לרעש שפוגע לי בבריאות הנפשית והפיזית.
אילו הייתי בן 85 חסר ישע ודאי היו חייבים למצוא פתרון.
שאלתי:
האם אוכל לעשות משהו בנידון, פינוי למלון( 3כוכבים לדוגמא)
דרישה להפסיק ב4 בצהריים.. כי הם 12 שע' עובדים
או כול פתרון אחר. אשמח לעזרה
אני אשכר גמורררררר כבר
זה שכונה מתחרדת וזה שנים ככה..
ניסיתי להעלות וידאו, לא נותן, שתבינו איזה עוצמה ואני יודע לחוק שמותר לשפץ. אבל מה אני עושה. ממש הורגים אותי

masha sans bear

Active member
כל כך מבינה אותך!!!
אני מיזופונית בעצמי. רעש, כמו גם צלילים מסוימים (גם אם שקטים), יכולים להביא אותי לידי התמוטטות עצבים.

לצערנו, החוק אומר שאפשר לעשות שיפוצים משבע בבוקר עד שמונה (או אפילו שמונה וחצי) בערב, אז תשקיע באטמי אוזניים איכותיים, תשתדל להיות כמה שפחות בבית, אם זה אפשרי.

עריכה: שמתי לב עכשיו שזה בפורום ביטוח לאומי. לא נראה לי שביטוח לאומי יכול לעזור לך פה במשהו...

sus81

New member
כן קלעת בו בה!!! רק את יכל להבין.. זה לא היו מה אלא התדרים.. כמו שאמרת הנמוכים פשוט גומרים לי הבריאות.. סאבים.
תקשיבי. אם הייתי זקן חולני שיש סכנה לחייו עקב הרעש.. אני מאמין שהיו חייבים למצוא פתרון או לשאת בתוצאות של הריגה ברשלנות.. לא מגזים!
מה אני שונה.. אני נשבע לך. אני מרגיש שזה סכנה לחיים שלי, אם אסביר תביני, אבל תאמיני לי.
סכנת חיים ברמה הפיזית.
אז מה. מה אני שונה מהזקן.

masha sans bear

Active member
אתה לא צריך אפילו להסביר, אני מבינה גם ככה.
בל"ג בעומר האחרון בבניין לידי עשו מסיבת קריוקי בחצר ובשלוש בלילה הרגשתי שאני ממש עוד רגע שמה קץ לחיי. פסעתי בדירה שלי, רועדת מרוב הזעם שמילא אותי, וחשבתי שהדרך היחידה שבה זה ייפסק זה אם אני אמות.
התקשרתי למשטרה, אמרו "מותר". גם אחרי שאמרתי לה שאני לא מסוגלת יותר ואני תיכף מתאבדת, היא אמרה לי "מה, למה להתאבד..?" בקול מופתע כזה, כאילו "אפשר לחשוב על מה... אז מוזיקה, אז רעש.. אפשר לחשוב".
בסוף צרחתי עליהם את נשמתי ואחרי שחטפתי כמה קללות, הם סתמו.

תאמין לי, גם אם היית זקן, לא היו עושים כלום.
זה פשוט העולם שאנחנו חיים בו. כל אחד שם את עצמו במרכז ולעזאזל עם כל השאר.

למעלה