פגישה מקרית

etica

New member
פגישה מקרית

נזכרתי בשנת 1970 כשיצאתי מהתיכון בתל-אביב עם חברותי לכיוון התחנה ראינו במדרכה ממול בחור גבוה יפה תואר מדבר עם בחורה, מתוך סקרנות החלטנו לעבור לכיון המדרכה ממול ולפתע . . .הגבר יפה התואר הוא לא אחר מאשר מייק ברנט אתם מתארים לכם מה עבר עלינו, היום בתי הקטנה בת 24 מעריצה בנתיים על אש קטנה. בתי שואלת היכן אפשר להשיג את הסרט הדוקו על מייק ,לס מואה טמה משתוקקת לצפות בו שוב.

rudi87

New member
שלום אתי

ברוכה הבאה לפורום החדש. אחת התקוות, עוד בזמן הקומונה, הייתה שאנשים מהדור ההוא יוכלו לחלוק סיפורים וחוויות על מייק. שמחתי מאוד לשמוע על החוויה.. ואני בטוח שהשאר, כמוני, ישמחו לא פחות לשמוע על עוד. בנוגע לדיוידי קי סורה החדש, ניתן להשיגו ברשת טאוור רקורדס. אני יודע שבסניף שבקניון גבעתיים הוא נמצא בוודאות. לגבי הסרט, אם את מעוניינת אנו עורכים פגישת מעריצים, סיגל המנהלת תעדכן בקשר לכך. יש לי את הסרט מוקלט ואשמח להביא לך אותו. רודי

Duvdevan Girl

New member
איזה כייף

איזה חוויה בלתי נשכחת, הייתי מתעלפת על המקום..... מקווה גם לשמוע עוד הרבה חויות מהאנשים בתקופה ההיא.. רודי מתי יש מםגש פורום? זה ממש מצוין, כי התחיל החופש :)

mikebrant78

New member
../images/Emo91.gifהיי אתיקה!

מה שלומך? את יכולה להשיג סרט זה בחנות טאוור רקורדס במגדלי עזריאלי וגם בכל חנות אחרת ברשת זו. ברוך הצטרפותך ובהצלחה. אלעד.

M i k e s F a n

New member
שלום אתי../images/Emo6.gif

מה שלומך? נחמד מאוד מצידך לספר לנו על החוויה המאוד נעימה שעברת. הלוואי על כל אחד ממעריצי מייק ברנט. את הסרט "לס מואה טמה" ניתן להשיג ב-DVD בכל חנויות המוזיקה. סרט מדהים של ארז לאופר. סיגל

למעלה