פגישת פורום!

lilo the sexit

New member
פגישת פורום!

היי!, אל תגידו שלא אמרנו כי אומרים את זה בפעם ה-1,001 יש פגישת פורום!! לא בטוח שהחשקנים יגיעו הם ינשו להגיע! בתאריך-26.4.05 בחופשת פסח זה יוצא! בשעה 1 וחצי(13:30) באזריעלי-הקניון של העיר-תל אביב! לפרטים אתם יכולים לגשת ללירןןן או לאלמה השווה-יוני! תהנו, ליאת.

lilo the sexit

New member
דקה אני יגיד לך...

אמממ... יש למטה נירא לי אצל לירןןן אמר תיכף אני יבדוק... ואני אגיד לך!

lilo the sexit

New member
אוף! זה ב-28!!!!!!!!!!!!!!

אוף!! הם ממש לא פירים! הם אמרו שהם רוצים ב-26!!! עכשיו בכלל קפצו לי ביומיים!! אוף!! ב-26 אני בדיוק יהיה בתל אביב וב-27 אני חוזרת ואני לא יכולה להשיאר עד 28!! אוף!!! לא פיירים!!

כנסי מייד

א. אני ויוני אירגנו את הפגישה לא לירן. ב. מי שבא ברוך הבא. ג. הפגישה היא בתאריך 28 לחודש בשעה 1 וחצי מי שבא ברוך הבא, אני ויוני אמרנו! שלא תגידי שלא. תודה. ואממ, איך קוראים לך?

lilo the sexit

New member
ל-י-א-ת!!! אוף באסה!ומה אתה

מתעצבן!?!?!?! חשבתי שזה לירן כי לא ראיתי הודעה אחת מימך בקשר לפגישה ראיתי רק את יוני ואת לירן מודיעים טוב! עכשיו ביי!!!!!!!!

בהודעה הראשונה

אמרתי שאני ויגאל תיכננו פגישה ואף פעם לא אמרנו שזה ב26 אמרנו שזה ב27 ואז שינינו ל28

lilo the sexit

New member
אז תעשו ב-27..!!למה לא..?!

רגע...!! אתם עושים ב-28...!? בשביל לראותאת ספיר דרמון(אולי היא תבוא אני מקווה!!)אז אני ינסה גם להיות בתל אביב ב-28!! אבל אם אני רואה שאחד השחקנים לא באים אז זה לא שווה ואני פשוט יסתובב בחנויות ויקנה דברים..!!

lilo the sexit

New member
אז תעשו ב-27..!!למה לא..?!

רגע...!!אתם עושים ב-28...!?בשביל לראותאת ספיר דרמון(אולי היא תבוא אני מקווה!!)אז אני ינסה גם להיות בתל אביב ב-28!!אבל אם אני רואה שאחד השחקנים לא באים אז זה לא שווה ואני פשוט יסתובב בחנויות ויקנה דברים..!!

יאאאאאאאא

אתם ממש מעצבנים המפגש פורום הזה נועד בשביל שנוכל לפגוש אחד את השני לא שנפגוש את השחקנים אז יופי אולי הם יבואו אבל את אומרת שזה לא שווה אם הם לא יבואו אז את אומרת שאנחנו לא שווים לבוא לת"א?

lilo the sexit

New member
מה הקשררררר!!!!!???????????????!!

!!!!??? אמרתי שכל הקטע זה יהיה גם(גם!!!!!)לפגוש ת'שחקנים! ושזה לא יהיה ממש כייף!!! טוב ינוי מה אתה מתעצבן לי!? ממתי אתה מעוצבן.....!?

כנסי

אל תתעצבני אבל תנסי להבין פשוט, זה כמו שאת תארגני פגישה עם חברה שלך ואני ישמיט אותך בכלל לא אזכיר אותך טוב את ליאת,נעים להכיר. אני יגאל לא נורא.

lilo the sexit

New member
שיהיה..ואני יודעת לפי הכינוי...

אני ינסה לבוא בכל זאת..!! אני באה לשם עם מצלמה אתה יודע מזה פירוש בשבילי העיר תל אביב...?! תל אביב=עיר השחקנים. אני יסתובב שם עם בלוק ציור ועטים ויבקש חתימות מכל השחקנים!! איזה באסה ראיתי שחקן אחד ולא ידעתי יעני קצת שחקן ובסוף ראיתי אותו בטלויזיה איזה באסה...!! ואבא שלי היה בשירותים של השחקנים של ערוץ הילדים.. חחחחחחחחחחחח

miss chupi

New member
אוי ואבוי לי

ת"א זאת עיר ענקית...גרתי ברמת אביב ג' 13 וחצי שנה וכמעט אפ פעם לא ראיתי אף אחד מפורסם

MoRu§h

New member
לא הגיוני שלא ראית אפ'חד מפורסם

גרים ברמת אביב ג' מלא מפורסמים>>ילדה מהכיתה שלי..אז..דוד שלה הוא ניר קלינגר אז היא הלכה לבקר אותו וראתה שם את אגם רודברג ומלא.. נ"ב:כנראה את מיליונרית..חחחחח איזה כיף לך גרת שם!!!!

למעלה