פוחדת להרגיש יתומה - יש דבר כזה?

טורטיתת

New member
פוחדת להרגיש יתומה - יש דבר כזה?

אולי אני לא במקום הנכון, אבל קראתי קצת פה ושם מה שכתבו חברי הפורום ופתאום גם לי בא לשחרר קצת. אבי נפטר לפני שנה + להבדיל אמא יש לי חייה וקיימת שתחייה עד 120, היינו משפחה מאושרת פשוטה רגילה. היום הכל ריק אחר, כואב, מין גולה ענקית בגרון שמתהלכים איתה כל בני הבית. ברמה האישית, אני עם ההוא שיושב לו שמה למעלה במרומיים קצת בברוגז, כעוסת עליו. לא מבינה למה לקח את אבי כך סתם, באמת באמת כך סתם. (היה אדם בריא שמח, פתאום חלה ובמהירות שיא נפטר כמעט שלא סבל) אני כבר מתחילה לחשוב על הרגע שחלילה אימי .... ואז מה אני ללא הורים יתומה ! מאוד מאוד מפחיד אותי הרגע. מיום ליום חושבת הרבה, איך אפשר לחיות עם ריקנות ענקית שכזו, מי שהיא היד המחבקת שלך פתאום נעלם לך מהחיים. למי הולכים ברגע שכואב משהו? למי פונים ברגע שרוצים חיבוק אימהי? האם אפשר להתכונן לרגע של הרגשת היתום? סליחה שכך התפרצתי אבל לא יכולתי. תודה

טורתיתת מקסימה ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

קודם כל הגעת למקום הנכון צר לי על אובדנך
אריכות ימים לאימך היקרה לחשוב מה יהיה עם תשארי לבד זה לא קל הסיפור שלי קצת ארוך אבל בקצרה אני יתומה מהוריי הביולוגיים למרות שהביולוג חי לצערי אבל יש לי הורים שאימצו אותי וגידלו אותי עם תרצי תוכלי לקרוא בבלוג שלי שם ישנו כל הסיפור את מוזמנת לשתף ולהשתתף באיך שמתאים לך ועוד דבר אי אפשר להתכונן לרגש של יתום ממש לא

../images/Emo24.gifהגעת בדיוק למקום הנכון!

דבר ראשון אני משתתפת בצערך ומי ייתן שלא תדעי עוד צער אמן! לצערי הרב יש לנו המון מן המשותף...
גם אני איבדתי את אבי היקר לי לפני שנה + ומאז החיים נורא קשים וריקניים מזדהה עם כל מילה שלך והפחד שמה יקרה דבר לאימך חס וחלילה מוכר לי מאד ומלווה אותי בכל רגע נתון או למען האמת אני נורא נורא נורא מפחדת אני משתדלת להיות יותר טובה ולהנות ממנה המון המון שתהיי לי בריאה אמן! לגבי אבינו שבשמייים אני נורא מבינה את "הברוגז" הזה חוויתי אותו על בשרי כשהייתי נורא צעירה אני נורא כעסתי ומרדתי בה' ( מקווה שיסלח לי) אך אל לך לכעוס/למרוד יש דברים שגדולים מאיתנו והדוגמא לכך פשוטה הרי היא כתובה כאן לפניך בורא עולם הוא הבורא ואין אנו יכולים לבוא בטענה אליו הרי הוא שיצר אותנו ולו יש את כל הכח בעולם הזה וגם בעולם הבא שבו אבי ואביך נמצאים... שום מילה לא תנחם אבל זיכרי יקירה ואת זה את כתבת שהוא לא סבל ראי זאת כהכרת הטוב שבורא עולם לא נתן לאביך לסבול יותר מידי יש כאלו שעוברים ייסורים קשים מעניקה לך חיבוק ענק ואני כאן בשבילך אם תרצי בידידות שמנת

למעלה