פוחדת מהריון

lil star1

New member
פוחדת מהריון

שלום אני בת 20 במערכת יחסים, אני לקחתי מגיל 17 גלולות עד לפי חודש ללא הפסקה, לפני חודש חשבתי על רעיון ה-לנקות עצמי מגלולות, ולהתחיל עם קונדומים... מה שכן קרה שפשוט שבנו בתחלה עם קונדום ואח"כ פשוט בלי גמירה בפנים, כי החודש כבר "אבד" וכי הפסקתי אז זו לא הגנה מלאה. הבנתי שאני צריכה לחכות עד התחלת המחזור כדי לחזור לקחת גלולות. חיכינו והיה פעם אחת שנקרע הקונדום ממש אחרי סיום המחזור - זאת אומרת אחרי ה10 לחודש מאי.. לא זוכרת מתי בדיוק. וכנראה שהוא גמר בפנים.. נקרע!!
עכשיו גם אתמול הוא בטעות גמר בפנים.
וזו התקופה שאני צריכה לקבל מחזור עכשיו... ההיתי צריכה לקבל מחזור ב4 לחודש לפי החישוב שלי. מה שעשיתי הרגע זה לקחת פוסטינור. השאלה מה ההשפעות של זה? אף פעם לא לקחתי. מה זה יעשה עכשיו בכללי ? ואם אכן נכנסתי להריון מהפעם הקודמת, מה פוסטינור יכול לעשות לי? מה אני עושה? אני צריכה עצה, אני די בסרטים.

pooshkash

New member
מניעת הריון ע"י... אספירין

כך פועלת השיטה: שימי כדור אספירין בין ברכייך ואל תאפשרי לו ליפול! עכשיו נראה מי מיכניס אותך להריון....

lil star1

New member
וואי באמת??

*ועכשיו ברצינות* אני ממש "נקרעת מצחוק".

lil star1

New member
עכשיו עשיתי בדיקה

התשובה שלילית, השאלה האם זה מדיוק גם אני מאחרת רק ב3 ימים? או לחכות לשבוע מיום האיחור במחזור ואז לעשות בדיקה?

רוצה לנקות את הגוף? תעשי אמבטיה

לא יודע מהיכן בא לך הרעיון (האידיוטי) של לנקות את הגוף ...... גם חמור בעיניי שנהגת אחר כך בחוסר אחריות. בכל מקרה ממה שאת מתארת את לא בהריון.

אין דבר כזה לנקות את הגוף - הנקיון הזה מכניס

אותך לסרטים מיותרים ואת בסופו של דבר לוקחת פוסטינור שמזיק לך הרבה יותר מלקחת את הגלולות ברצף. את לא בהריון למזלך ולהבא אם את מקיימת יחסי מין אל תפסיקי לקחת גלולות אלא אם כן יש לך סיבה רפואית והרופאה הנחתה אותך להפסיק.

lil star1

New member
כן

גם אמא שלי אמרה לי אמרתי לך, אני מודעת לכך שזו יכלה להיות טעות מאוד "לא נעימה". יש לי עוד שאלה, עוד לא קיבלתי מחזור.. זה מה שמדאיג אותי. מאחרת 5 יום מה אני עושה? יושבת ומחכה? או רופאת נשים?

יושבת ומחכה

הפוסטינור שלקחת יכול לשבש את הוסת. אם לא תקבלי וסת תוך שבועים נוספים עשי עוד בדיקת הריון. הסיכוי להריון נמוך מאוד.

אדונשוי

New member
תסלחו לי יקירי על ניקיון הגוף

רופאים רבים ממליצים לנקות את הגוף מגלולות ואני יודע זאת בוודאות לא מבת זוג אחת אלא מיותר. הגלולות בטווח האורך לא תמיד עושות טוב לאישה.

קשקוש-בלגוש

זו אגדה אורבנית חסרת תוכלת.אני אמנם בטוח ששמעת את זה מנשים אך ממש לא בטוח שהן שמעו זאת מהרופא שלהן
אמנם יש מצבים בהם ממליצים על הפסקת שימוש בגלולות אך אף אחד מהם איננו "ניקיון" של הגוף. המלצה כזו ניתנת אם יש תופעת לוואי שלא מצליחים להתגבר עליה או בעיה רפואית אחרת שבעתיה באה ההמלצה. אתה מוזמן כשעשוע לנסות למצוא אחד רופא שיבוא הנה לפורום יכתוב בפרטיו המלאים והאמיתיים וימליץ על "הניקיון" הזה. ספק רב אם תמצא

למעלה