פול הגבר

python 4

New member
פול הגבר../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

קודם כל, זה פרק ראשון מזה הרבה זמן שאני רואה שלא במסגרת ימי שישי. נראה לי שאני אוכל להתרגל לשעה החדשה.. האמת, אני לא זוכר הרבה מהפרק (החליפו את בריאנה, או שזה רק אני?) כי הכל נבלע באחת הסצינות המעולות של השנה - פול פותח פה וצועק על מרי את מה שאנחנו חושבים וכותבים פה כבר שנים - שתצא לו מתחתונים. הכי הצחיקה אותי התגובה של מרי לזה - הולכת ויוצאת כמו מובסת קטנה. have we seen the end of her? לצערי לא נראה לי..
אהבתי גם את הפלאשבק היום - אני אוהב פלאשבקים להיסטוריה עתיקה באמת (ולא פלאשבקים סטייל תשוקות, שהולכות מקסימום שני פרקים אחורה). היה נחמד לראות את טרייסי בצעירותה! היא לא השתנתה הרבה, עדיין נותרה אותה מהממת שהיא
, מה שקשה להגיד על בראד. ואגב תשוקות - היום שודר הפרק האחרון שלה. השם יקום דמה!

ויקומו החמניות ויפצחו את הגרעינים..

על המשפט הזה (של בני קייזרמן כמובן) חשבתי כשפול צרח על מרי ועוד מעט חשבתי שיתפוצץ לו וריד. באמת, מה היא חושבת לעצמה? משחקת אותה קדושה וכל מה שהיא רוצה זה שהבן שלה יבגוד בכלתה, ממש דו פרצופית. היה באמת נחמד לראות את הפלאשבק, וחבל לי על קולין. דווקא כשהעיניינים איתה ועם בראד התחילו להסתדר, קרה המקרה הזה עם התמונות המשפחתיות, ועכשיו גם הפוץ הזה סטיב חזר.

pumiki25

New member
ואם בריאנה (ב! ב!) עסקינן...

היום תפסתי את הבונבונה משחקת - כן-כן - חייזרית, לא פחות ולא יותר - ב"ימיי חיינו". (...ובזאת גם מזכירה לי מדוע אני לא צופה ב"ימיי חיינו". או "תשוקות"
)

python 4

New member
המתיני - זו בריאנה?../images/Emo12.gif

כבר שבועיים אני שובר את הראש מאיפה החייזרית היפיפיה הזו מוכרת לי (וגם החייזר שלידה יפיפה
, אבל זה לא קשור). האומנם החייזרית מימ"ח היא היא בריאנה אהובתי, ואני לא קלטתי את זה?

nimix

New member
האומנם ! ז"א חיובי....

באמת קשה להבחין? אני המום מעצמכם .....

ים כחול

New member
וממבט שלי ........ ../images/Emo3.gif

אני נתפסת דוקא על רגעים אחרים ... משעשעים הצחיק אותי איך טרייסי נפגעת - כל האויר נשאב בחוזקה אל ריאותיה ובמהירות עצומה ... מזל שלא היה יתוש בסביבה היה נשאב בסיחרור אל פיה . אחר כך ניסיתי לחקות אותה והשתעלתי לא מעט ... ..... קולין השבוע פיתחה היטב את שרירי רגליה בכל פעם שהיא נעלבת היא נאלצת לרוץ שוב ושוב ושוב את כל המדרגות אל חדרה . מתיש אך בטח יעזור לה לחזק את רגליה לריקודים. ...... אשלי המתולתלת קשות שברה שיאים של היסטריה כשבראד אבוי לא רצה בתינוק משלהם ... הגיע הזמן שתביני שאת מספר 2 ותשלימי עם זה. (ביננו גם בראד מספר 2 אחרי ויקטור) וכמו תמיד בלאק נייט הביא את זרועותיו לניחומים .
....
הו ויקטור
....... הרומן בין מאק לבילי כבר דהה לטעמי ... גם כשהם מבלים סופסוף הם מדברים על צרות של אחרים
(פיהוק) ...... בריטני הלוליטה העקשנית עוד תוכיח לכולם שהיא משיגה מה שהיא רוצה . (בילי אאוט - יחי הקורבן החדש - שון האומלל
..... יום בחירות נעים ורגוע לכולם

ים כחול

New member
גם היום קולין רצה במדרגות ....

ואני מתגעגעת לימים בהם רצתי ככה ... איפה נעלמו? (מי שישמע אני כבר --> |שלד| ....... עכשיו שטרייסי והפוץ השלימו מה קולין תעשה?
.... מדהים איך שיחה אחת הפכה את נערת הוואי ולורן החטטנית (החמודה) מאויבות לחברות ... רק בצח"מ זה יכול לקרות . נו טוב ... כעת לורן " תלשין " בטח (השערה ולא ספוילר) ופול ירוץ לנערת הוואי שלו ויחיו בעושר ואושר .... עד ש..... איזבלה תתאהב אולי בויקטור
(עוד השערה מופרעת) ...... האם מישו\מישי קורא\ת את השטויות שלי ? לא כי גם אם אני כותבת לעצמי זה גם משעשע אותי
...... הממממ מי עוד היה לנו ? אהההההההה מיס שרירנית אלכס פרז ... מתי הפנתרה תבחר כבר במי היא רוצה ותפסיק להתעלל במלקי ומלקי יפסיק להתעלל בניל ... כבר סיפרתי לכם שאני מפנטזת שניל ואלכס יהיו יחד כי אז.... אוליביה תשתגעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
וכולנו יחד נהנה מהתוצאות - אז שווה לחכות
............

למעלה