פועלי כל העולם (ומשתמשי ווטסאפ ) התאחדו

צליליתה1

Well-known member
הגיע הזמן לצאת לרחובות? עד שהדם יזרום כמו בורשט ?
מה בדיוק הקטע של שיתוף מידע עם פייסבוק?

אני גרה ברשת בערך מאז שהוקמה, ויודעת היטב שכל מה שכתבתי אי פעם , נשמר, אי שם, ואם מישהו ממש ירצה גם יוכל לשלוף, ולהעביר, לפרסם, וכיוצ״ב
בכללי נזהרת במה שאומרת

אבל בווטסאפ, איך שהוא, תמיד הרגשתי בטוחה, וגם הבנתי שווטסאפ, מהרגע הראשון, לא רצתה לחטט בחיי מנויה

ואני ממש לא רוצה לוותר על ווטסאפ, בעיקר, בגלל הקשר עם המשפחה והתמונות הנלוות.

(על הזבל המטומטם שמעבירים בכל מיני קבוצות שאני צריכה להיות בהן, ברגעים נתונים, מסיבות שונות, אני מוותרת)

טוב. אז מה עושים? ב 8 בפבר מעיפים את כל מי שלא יתחום על ההסכם החדש לקיבינימט
(התכתבות עם שרשור קודם)

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הגיע הזמן לצאת לרחובות? עד שהדם יזרום כמו בורשט ?
מה בדיוק הקטע של שיתוף מידע עם פייסבוק?

אני גרה ברשת בערך מאז שהוקמה, ויודעת היטב שכל מה שכתבתי אי פעם , נשמר, אי שם, ואם מישהו ממש ירצה גם יוכל לשלוף, ולהעביר, לפרסם, וכיוצ״ב
בכללי נזהרת במה שאומרת

אבל בווטסאפ, איך שהוא, תמיד הרגשתי בטוחה, וגם הבנתי שווטסאפ, מהרגע הראשון, לא רצתה לחטט בחיי מנויה

ואני ממש לא רוצה לוותר על ווטסאפ, בעיקר, בגלל הקשר עם המשפחה והתמונות הנלוות.

(על הזבל המטומטם שמעבירים בכל מיני קבוצות שאני צריכה להיות בהן, ברגעים נתונים, מסיבות שונות, אני מוותרת)

טוב. אז מה עושים? ב 8 בפבר מעיפים את כל מי שלא יתחום על ההסכם החדש לקיבינימט
(התכתבות עם שרשור קודם)
לא מבין על מה בדיוק הרעש.

כל המידע אליו הפנית (מדיניות הפרטיות של וואצפ) היה קיים כל הזמן ואת אישרת שקראת אותו כאשר התחברת לראשונה לשרות של הווצפ או לחלופין אישרת שקראת בלי לקרוא.

וואצפ נרכשה על ידי פייסבוק וכמובן כל הרכוש של החברה כולל המידע שברשותה עבר לרשות פייסבוק.
גם אם את תרכשי עסק קיים הרי שמלבד הסחורה והציוד שבו יעבור לרשותך גם כל מאגר המידע של העסק כולל מאגר הלקוחות.

אנשים התרגלו לקבל ברשת שרותי חינם אבל הם משום מה לא מבינים שאין מתנות חינם כלומר אם אתה לא משלם שום דבר תמורת המוצר/שרות שאתה מקבל זה סימן שאתה הוא התשלום.

מאחר ושאלת מה עושים אני מניח שרוב רובם המכריע (ואפילו קצת יותר) של משתמשי וואצפ לא יעשו כלום שכן לא ברור לי מדוע כשהמידע שלי מופקד בידי וואצפ זה בסדר אבל כשהבעלים שלו זה פייסבוק אז שומו שמים.

זה בערך כמו אותם אלו שהזדעקו על כך שמאתרים חולי קורונה המסכנים את הציבור ומתרצים את חלחלתם בזה שאחזקת המידע עליהם בידי רשויות הבטחון היא חדירה לפרטיותם אבל כשאותו מידע נמצא ברשות פייסבוק, גוגל, אפל והשד יודע מי עוד זה בסדר גמור.

סופהו 1

Well-known member
לא מבין על מה בדיוק הרעש.
לא שמעתי רעש.
גם אין מה להרעיש אם זה נוגע לענייני שיתוף מידע. כולנו יודעים שכדי שלא ידעו עלינו דבר, צריך לא לפרסם דבר, או לא להשתמש בסלולרי, למשל.
אני מתלוננת על אפליה. מדוע היא כן ואני לא?

מסתבר שחלק קבלו הודעה, חלק לא.

קלייטון.ש

Well-known member
לצאת לרחובות, בהחלט. הגיע הזמן שתהיה לנו איזו דאגה שלא קשורה לקורונה ולא קשורה לפוליטיקה. שני הנושאים האלה כבר משעממים רצח.
יהיה משעשע לתאם את המחאה נגד וואטסאפ ופייסבוק דרך וואטסאפ ופייסבוק.
(בתור נטול שני הדברים האלה גם אני לא מבין על מה המהומה ובעצם מבחינה טכנית זה נראה לי מתבקש ומועיל לחבר את השירותים)

אבח"י

Well-known member
כבר הודעתי וכתבתי במקום אחר - מקסימום יחשפו שיחות עם המסג'יסט שלי או את בעיות העמידה של גיל 66.

למעלה