פורום ביונסה מסכם שבוע!

HanAn189

New member
פורום ביונסה מסכם שבוע! ../images/Emo42.gif

שיר השבוע של ביונסה - שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - האנשים שעשו לכם את השבוע - בילוי השבוע שלכם - מאכל השבוע שלכם - דבר טוב שקרה לכם השבוע - דבר רע שקרה לכם השבוע - משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - סכמו איך עבר השבוע שלכם, החג, הלימודים, העבודה ועוד. שיהיה סופ"ש מעולה, שקט, שבת שלום!

HanAn189

New member
מסכם../images/Emo70.gif

שיר השבוע של ביונסה - Love On Top, Schoolin Life שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Annie Lennox - Into The West Emeli Sande - Heaven Radiohead - Codex (היה ברקע של מאחורי הקלעים של הצילומים ל-Harper's Bazaar, זה כ"כ יפה) סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - תכנית: "סטודיו למשחק" בערוץ 8, ספר: Dead Man Walking
האנשים שעשו לכם את השבוע - משפחה, ידידה שנסעתי איתה לסרט. בילוי השבוע שלכם - נסעתי לסרט עם ידידה, ואכלנו חינם ביטבתה. מאכל השבוע שלכם - גויאבות (התחילה העונה!
) דבר טוב שקרה לכם השבוע - היציאה לת"א עם הידידה, שינה, טיול עם המשפחה לירושלים. דבר רע שקרה לכם השבוע - ביטבתה, המלצרית שפכה עליי רוטב עגבניות!
(לידידה שלי נקרע הסנדל באמצע ת"א, ככה שהשתווינו
) משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - הקליפ שך LOT! אני גם מחכה לשלישי לראות את גלעד שליט בישראל. ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - המלצרית ביטבתה: "תגידו השירות היה בסדר?
", אני: "אתה אוהב את ביונסה?", המלצרית: "כן.", אני: "כן, הוא היה בסדר
" תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - בהמשך היום, מהטיול בירושליO

Music Man XD

New member
אהבתי את הציטוט ../images/Emo6.gif

איזה סרט ראית? או שכתבת את זה ופספסתי?
Heaven זה שיר יפה

HanAn189

New member
טיפש, מטורף מאוהב ../images/Emo13.gif

קומדיה אמריקאית מגניבה, עם סטיב קארל, אמה סטון, ריאן גוסלינג וג'וליאן מור. באנגלית זה Crazy Stupid Love, רק שאצלנו תרגמו את זה אחרת. מומלץ

asaf105

New member
סיכום שבוע!

שיר השבוע של ביונסה - Video Phone שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Britney Spears - Circus Lady Gaga - Scheisse סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - מאסטר שף האמריקאי עונה ראשונה, ראיתי את העונה כל השבוע והיה מדהים! האנשים שעשו לכם את השבוע - לא יודע, חברים בערך... בילוי השבוע שלכם - בילוי עם האייפוד טאץ' שלי XD מאכל השבוע שלכם - כל האוכל בארוחת סוכות- מרק קובה של דודה, פשטידה של אמא שלי ועוף ממש טעים ומאפינס טעימים של דודה שלי דבר טוב שקרה לכם השבוע - חופש!! ישנתייי!! והתאהבתי מחדש באייפוד שלי
דבר רע שקרה לכם השבוע - שנגמר שבוע אחד של חופש
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - ללמוד למבחן במתמטיקה כל השבוע, ולצאת עם חברים ציטוט מרתק\\מסר לאומה\\כל דבר שתרצו להוסיף - גלעד שליט חוזר הביתה!!!!! תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) -

למעלה