פורום יקר! ההצגה "מייק" מועמדת לאוסקר הצרפתי

Alvai

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo229.gif../images/Emo49.gif../images/Emo229.gif../images/Emo49.gif../images/Emo229.gif

נקווה לשמוח יותר....ב 17 לאפריל

מיכל שמ

New member
לא סתם מועמדת אלא בשלוש קטגוריות ....

1.המחזמר 2.התגלית - לגריגורי 3.עיצוב התאורה כבוד

חנן585

New member
זה נחמד אבל היה יותר יפה אם היו זוכים

באחד הפרסים מקווה שיזכו

../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo229.gif../images/Emo229.gif../images/Emo140.gif

איזו שמחה וכמה אני מתרגשת מאחלת המון הצלחה!!!!! מגיע לו למייק הגדול מכולם האחד והיחיד ומגיע גם לנו כולנו מחזיקים אצבעות ושולחים ברכות מרסלי

mikamike

New member
WOWאיזו התרגשות ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מאחלת המון הצלחה .!!!!
אני בטוחה שמייק יזכה ,בחייו ובמותו מייק תמיד הגדול מכולם
גאווה גדולה לנו !!!! אין מאושרת ממני ....שיהיה יום נפלא לכולנו ובשורות טובות ....אמן....

daliat1

New member
חדשות מרגשות ביותר../images/Emo9.gif../images/Emo229.gif שיהיה ../images/Emo50.gif

Hedy48

New member
מזל טוב ונקוה שיזכו ../images/Emo168.gif../images/Emo106.gif../images/Emo50.gif

עצם העובדה שהמחזה מועמד לזכית המולייר זה כבר כבוד גדול. מחיאות כפים לגרגורי שהביא את מייק לתחיה במשחקו המשכנע. דרך אגב, האם המחזה הוקלט ונמצא למכירה על DVD?

סימה42

New member
הייי הדי שבת שלום

נכנסתי ללינק של חלקים מההצגה שהעלת פה.. מה שיש לי לומר זה שהחזרת אותי אחורה לחודש דצמבר האחרון, שהינו בפריס וראינו את ההצגה.. זו באמת היתה ה-הצגה, וגרגורי השחקן המהמם הזה במשחקו המיוחד עשה כבוד אמיתי למייק... שאני רואה אותו שר.....כשהוא עם הפאה והלבוש כביכול של מייק, אני לא יכולה להתעלם מהדמיון שיש שם אומנם מייק היה מושלם , אבל גם פה..לייק.

Hedy48

New member
הי סימה

מהחלקים שראיתי נראה שזו היתה הצגה מהממת, ונקוה שתקבל את הפרס שמגיע לה . אני מצטערת שהפסדתי אותה אבל אולי יום אחד היא תגיע לקנדה ואז יהיה לי יותר קל להגיע.

חנן585

New member
אני אוהב יותר לשמוע את מייק מאשר לראות את

מייק יש לי בעיה בקליפים של מייק לא תמיד מוצא חן בעיניי יש בעיה קטנה קשה לי להסביר למשל בשיר תני לי לאהוב אותך יש לי מה להגיד על הקליפים האלו

חנן585

New member
אני יודע שאני מעריץ שונה קצת בענין הקליפים

הרשו לי לכתוב את דעתי אפשר להסכים או לא להסכים איתי בכלל וזה בסדר רק אני כותב לכם מה שבאמת אני חושב ומותר לי לחשוב כך נתחיל כך אצלי שקליפ יחשב לטוב ומצוין חייב הזמר לשיר בפלייבק זה דבר ראשון ואם זה לא פלייבק אני פחות אוהב אתן לכם דוגמא לשיר לקליפ שאתם כנראה אוהבים מייק שר טוב בקליפ אבל אני לא כולכך אוהב הביצוע אחר ושונה קצת מאיך שמייק שר בדיסק ןמה לעשות אני לא אוהב היתי מעדיף שמייק היה שר בפלייבק את השיר הזה מותר לי לחשוב זו דעתי ואני מתכוון לקליפ אתה ילדי שלאחר מכן מייק שר את השיר בואי הערב שאנימאוד אוהב את הקליפ זה צילום מצוין וכמו שאני אוהב

למעלה