פורום יקר

פורום יקר../images/Emo24.gif

זוהי לא פרידה, אלא רק החלפת צבע בכינוי. לצערי הרב כבר תקופה ארוכה שאני מאוד עמוסה ואיני יכולה להשקיע בפורום את הזמן הראוי והמתאים לו. הגעתי להחלטה כואבת, אך הכי נכונה מבחינתי, לעזוב את ניהול הפורום. כמובן שאני לא עוזבת את העיר, וגם לא את הפורום, רק רוצה להוריד ממני את רגשות האשמה שקיימות לי בגלל אי היוכלת לתת לפורום את שמגיע לו. כולי תקווה שנצליח יחד להמשיך ולהרים את הפורום בדיוניים איכותיים. אני מבחינתי רואה את הפורום הזה כמשמעותי וחשוב לצורך ביקורת ציבורית וגם כמקום מפגש חברתי- עירוני. תודה לכם על כל הפרגון ושיתוף הפעולה, אוהבת
ליאור.

../images/Emo41.gif פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים לילדה של החיים19 על ניהולו המוצלח של הפורום עד כה, על השקעתה הרבה בו ועל תרומתה לו, ומאחלים לה הצלחה בהמשך.
המשך גלישה נעימה, תפוז
אנשים

Adidason326655

New member
ליאור יא פרחה!

מה את פורשת?! יאללה תחליפו הנהלה לגל סדבון ובר תמיר ויהיה טוב!

אחלה כותרת ../images/Emo13.gif

אז ככה גורמים לאנשים להיכנס להודעות... אין כמו פרובוקציות כדי לעורר קצת את השטח!

וואו אני לא מאמין!

ליאורי... איזה הלם! אני לא מאמין שאת כבר לא כחולה יותר. אבל מכבד מאוד את ההחלטה שלך ובטוח שאת תמשיכי להיות פעילה ולכתוב פה בפורום. היית מנהלת פורום נהדרת! מת עלייך!! מאוד מאוד מאוד

ba r2 0 1 0

New member
ליאור../images/Emo2.gif../images/Emo24.gif

ליאור. אני לא אתחיל עם למה וכאלה... כי אני מבין אותך
אני רק אומר
על תקופת ניהול כל כך ארוכה וטובה
באמת מאז שהגעת לפורום הוא רק פרח וגדל
השקת בו כמו בן קטן....
אין לי מילים להביע את התרמה שלך לפורום, את ההשקעה והאבה, אז פשוט...
אהב המון המון
בר.

Double U

New member
מההההההההההההההה

למהההההההההההה
שיהיה לך בהצלחה בדברים שבגללם את "נוטשת" את הפורום
ותודה רבה על השנה וכמה חודשים האלה שהפורום ממש שינה את פניו! מקווה שזה יימשך כך לעוד הרבה זמן

Super Chuly

New member
ליאור

אני לא פה לאחורה כמעט בכלל, אבל מאז ומעולם בלטה החשיבות שלך לפורום הזה. היית תמיד הרוח החייה שדוחפת פה את כל העניינים והיית מנהלת מדהימה, אכפתית ומתוקה אמיתית! תענוג של מנהלת פורום! המון תודה על ההקשעה, ובהצלחה בהמשך! ליהי :)

לליאור

רציתי להודות לך על תקופתך כמנהלת הפורום תרמת רבות ואני מקווה שתמשיכי לתרום מת עלייך אמיר הירש

למעלה