פורום כלבבי...

The Exorcist

New member
פורום כלבבי...

אז נתחיל: יש לי ספריית סרטים קטנה ואני רוצה להגדיל אותה (גם חברה שלי רוצה, אבל אני יותר) אז אני מחפש את הסרטים הבאים (כולם עם כתובויות בעברית, לא חשוב האזור) 1. "זה" מי שלא יודע אז זה לפי הספר "זה" של קינג. 2. מגרש השדים לא מצונזר 3. מגרש השדים 2 ו3 4. פסיכו 1,2,3 (עדיף קודם את 1) 5. ילדי התירס. וכמו שאמרתי, פורום כלבבי... והנה פירוט של הסרטים שיש לי עכשיו: 1. הניצוץ 2. 2001: אודיסאה בחלל 3. התפוז המכני 4. חניבעל 5. ליל האימה (סרט גרוע! לא מומלץ בכלל!!!) 6. הזבוב 7. מגרש השדים (מישהו פעם ראה מה שמוכרים בארץ? חסרות אותיות בכתוביות...) 8. שתיקת הכבשים 9. החוש השישי 10. תינוקה של רוזמרי (לא להראות לנשים בהריון) 11. ספרות זולה 12. ילדי התירס 1,2,3 (באנגלית, בלי כתוביות וחברה שלי כועסת עלי בגלל זה...)

jerri

New member
אם לא אכפת לך לקנות סרטים משומשים

(דהיינו - מהשכרה) חנות "צליל" בכפ"ס (בקניון) מחסלת את כל הסטוק שלה (הם פעם היו משכירים סרטים) ויש שם כמה טייטלים לא רעים ולא שרוטים, כולל את פסיכו.

jerri

New member
בוא נגלה לך סוד..

ספריות הוידאו מזמינות טייטלים בכמויות ולפעמים יש מטייטלים שאפילו לא פותחים את הקופסא שלהן, לכן שווה לתפוס שיחה עם אחד העובדים וליצור קשרי ידידות שכשמוציאים DVD מהשכרה למכירה ישריין לך עותק חדש.

nahsh

New member
עדיין:

הם מכילים פרסומות ללא יכולת דילוג, והם מקוצצים בתוספות.

jerri

New member
חס וחוקן!!! אני כמובן לא מדבר על

פורמט הDVDICHS הנהוג אצל מפיצנו הגאונים בארץ - במיוחד לא של שליחי השטן, חברת פורום (סתאאם, האמת הם אנשים טובים אבל חרא של DVD) ובטח ובטח שלא הDVDים המקוצצים שחלק מייבאים מחו"ל - אתמול כשבבלוקבסטר התנצלו על שהם איבדו את ההזמנה שלי לג´יי וסיילנט בוב ושאלו אם אני רוצה את הגירסא של הארץ (פורום
) עשיתי להם כזה פרצוף שהם עוד רגע התעלפו. אני בשום פנים ואופן לא מתכוון לגרסאות מקוצצות או ערוכות, בדר"כ הדיסקים של ZONE1 מוצלחים ביותר.

The Exorcist

New member
באמת...תחשוב קצת...

ברגע שלא פתחו את הקופסא ולא השתמשו בדיסק אז זה לא יד שניה! מה קורה לישראלים היום? מישהי כאן מתגאה בזה שהיא גונבת סרטים, אחד אחר לא יודע מה זה יד שניה ועוד אחד עוד מעט יגיד לי שבשביל לראות DVD חייב מחשב. הטימטום בעיצומו בימים האחרונים, תשתו יותר!

jerri

New member
זה נחשב יד שניה. זה דיסק שמיועד

להשכרה ולא למכירה ולכן התמחור שלו שונה. ותודה, עשיתי בדיקות ועדיין לא איבדתי את השכל.

The Exorcist

New member
זה לא יכול להחשב יד שניה.

יד שניה זה אם השתמשו בזה. יכולים לתמחר את זה איך שרוצים. במקרה זה מתומחר כיד שניה בשביל להפטר מהמלאי.

jerri

New member
מקבל את התיקון למרות שאני משתמש

במונח יד שניה באופן חופשי יחסית לתאר כל מה שלא הגיע חדש מהאריזה (כשחושבים על זה, DVD מהשכרה הוא יותר קרוב ליד מאה מאשר יד שניה)

Soak

New member
וואו... הזבוב

הזמנתי את זה מהאוסטרלי. איזה גירסה יש לך? ואיך זה? סאונד 5.1 שווה משהו?

The Exorcist

New member
יש לי מה שאתה הזמנת

אם הזמנת כמוני מEZDVD. זה סרט איכותי, האיכות תמונה והסאונד באיכות הרבה יותר גבוהה מהווידאו (ולא כל סרטי הDVD ככה רק לידע כללי), הסרט לא מומלץ לבעלי לב חלש, יש בו הרבה קטעים מגעילים אפילו בשבילי. ואני מתבייש במחשב שלי
כל המערכת הזאת ועדיין אין לי רמקולים של 5.1...אפילו לא 4.1... ספויילר: הקטע שהוא משגר את הקוף בהתחלה והקוף יוצא הפוך (כל החלקים הפנימיים בחוץ) זה אחד הקטעים הטובים ביותר בסרט!

The Exorcist

New member
ועוד משהו קטן:

הסרט מלא טעויות בתסריט, פשוט מלא! זה קצת פוגע בהנאה אבל אפשר לחיות עם זה.

Soak

New member
כן, גם אני מ EZY

ורבים כבר בישרו לי שאני מטורף כי יש לי את הסרט בוידאו. אני מכיר אותו בע"פ אבל הקטע שעושה לי הכי הרבה דפיקות לב הוא הקטע של ההורדת ידיים. לא יודע למה. כנראה סיוטים מגיל 8 שראיתי בפעם הראשונה.

שח_מט

New member
סרט גדול! עשיתם לי חשק להזמין

כרגע בדרך: AI וטרמיניטור 1 בספרייה הצנועה שלי יש בין השאר: קזבלנקה, צלילי המוסיקה, מטריקס, התפוז המכאני, 2001 אודיסאה בחלל, מועדון קרב והופעות של הנשרים, REM, הסרט התיעודי של הצ´ילי פפרס. בהצלחה לפורום! שחר

A.L (boy)

New member
עיכככס, רציתי להקיאה!

פעם ראשונה שראיתי את הזבוב הייתי קטן וכשהגעתי לקטע הזה פשוט העברתי ערוץ (אף על פי שהבטחתי לצלוח אותו עד הסוף, אבל זה היה בלתי אפשרי בזמנו). העובדה שדיוויד קרוננברג ביים את זה, מסבירה את הכל אני חושב.

dts

New member
בעניין מגרש השדים

ראיתי את הגירסא המלאה באזור 1 הפקת DVD מעולה וידאו מעולה ופס קול - 12 נקודות לבמאי הקול פשוט הרים את הסרט רמה שימוש חכם ומצמרר בסראונד - לחובבים לא להחמיץ !!

קציצון

New member
שניה אז כדאי לקנות בצליל או לא?

חוץ מהפרסומות זה גרסאות של אמריקה או שהכל מקוצץ שם? כי יש שם כמה סרטים בסדר

למעלה