פורום מגדל העמק והסביבה? פחחח..

only me14

New member
פורום מגדל העמק והסביבה? פחחח..

תעשו לי טובה. אני לצערי המ-א-ו-ד רב חייה בעיר הדוחה הזאת כבר קרוב ל12 שנים, ואני עדיין לא מאמינה איך הצלחתי להעביר אותן כאן בלי להשתגע טוטאלית. אנשים, בחיים, אבל בחיים- וזו המלצה שלי מכל הלב-בחיים אל תעברו לעיר הזו. אין פה כלום, אבל דוגרי כלום. אין פה שום פעילויות לבני נוער, אין פה שום חוגים נורמליים לספורט ומחול-שבני ובנות נוער כמוני למשל, היו מאוד שמחים לעסוק בהם, אבל בגלל שהעירייה המזדיינת (מצטערת על הקללות, זה פשוט בלתי נמנע) חושבת שאנחנו נהנים סתם לשרוץ בפארק הספינה או בעוד מקומות מסריחים כאלו ואחרים בלי לעשות כלום, אף אחד גם לא טורח בטובו להקים את התחת השמן שלו מהכיסא במשרד ולעשות כאן משהו. אני נאלצת לנסוע עד לנצרת עילית וקריית טבעון בשביל לעסוק (וזו רק דוגמא שלי) בדברים שאני אוהבת, כמו ריקוד ספורט וכו'-כי פה, וזה לא שלא ביררתי, אבל בלי להזכיר שמות-המאמנים שווים ברמה שלהם לציפורן שבאצבע, וכמו כן הרצינות שלהם בקשר להישגים, שלא לדבר על תחרויות. עוד ניסיתי פעם בילדותי לקבוע פגישה עם מנהלת המתנ"ס ואפילו שלחתי מכתב לראש העיר החלקלק מר ברדה, אבל מיותר לציין ששומדבר לא יצא מזה. טוב, אבל בקשר לספורט אי אפשר להאשים הרבה אנשים (חוץ מהעירייה וכל האחראים, שכך או כך לא מזיזים שום דבר) בגלל שכמובן רוב העיר הזאת מאוכלסת בכל האידיוטים הערסים והפאקציות החמדמדים/ות, שלעשות משהו חוץ מלצעוק על יד החלונות שלנו (המיעוט הנורמלי) ב1 בלילה, לא עושים (גם כן) כלום. ועוד משהו..תיכון אחד בכל העיר?! כאילו מה נסגר, אנחנו איזה קיבוץ או משהו? כולם מכירים את כולם, מגעיל. תלכי עם חצאית ברחוב כי חם לך, מחר כולם ייחשבו שאת או דוסית או שרמוטה- רק תלוי מי ראה אותך. לא שאכפת לי (ותאמינו לי, עם הניסיון בעיר הזו-כבר מהר מאוד תלמדו שלא אכפת לכם כאן משום דבר), אבל אלו הן פשוט עובדות מוצקות. כנראה אתם המבוגרים לא רואים את זה, או שמעלימים עין, או שאלוהים יודע. בקיצור- אם לא הבנתם, מגדל העמק זו סתם עיר שאם היו נותנים לי לדרג אותה מ1 עד 10 בלי היסוס הייתי נותנת לה -50. אני והחברות שלי רק מתפללות לסיים כבר עם בגרויות טובות, ולהתחפף מכאן כמה שיותר מהר. ראו הוזהרתם.

dafgol

New member
שמעי....

קודם כל ודבר ראשון, אצלינו שומרים על תרבות דיבור.... דבר שני עם כל כך לא טוב לך - למה לא לנסות לשנות משהו
למה את חושבת שבמקומות אחרים אין תופעות כמו שציינת? ואני אומרת את זה בתור מישהי שלא גדלה פה אלא בטבעון....תיכון אחד...ואחד הדברים הטובים שהיו לנו זה קו 75 של אגד לחיפה.... תראי מאוד מפריעה לי צורת ההתבטאות שלך , אבל אני מבינה שמפריע לך וכואב לך....אז תעשי משהו בנדון...את וחברותיך\חבריך נסו לשנות לשפר , לפנות למי שאפשר (עירייה , מתנס"ים , נוער לנוער וכו'). אם את רצינית ומעוניינת בשינוי - תצליחי לעשות אותו
מבטיחה לך שאם את רצינית גם תקבלי עזרה תמיכה ועידוד ממני ומכולנו פה - צעירים ומבוגרים. רק בקשה אחת....לשמור על תרבות דיבור וניסוח נאותה ומכובדת לפחות מעל גבי הפורום הזה. שבת שלום

only me14

New member
בסך הכל אמרתי את האמת.

אם פגעתי בך מסיבה כלשהי או אחרת אני מצטערת, אבל לא באתי לצאת נגד הפורום, אלה נגד הגורמים בעיר הזו, וזהו. שבת שלום.

dafgol

New member
לא זה בסדר

ברור שאין פה משהו אישי....לגבי או לגביי הפורום... ( התנסחת בצורה לא הכי נחמדה...) אני מבינה את התיסכול שלך ובאמת ובתמים חושבת ומאמינה שאם משהו מעיק ומציק אז צריך לפתור אותו...לפנות לגורמים שיכולים לעזור , ובעיקר לגייס כוחות למטרה חשובה. ושוב אומרת לפחות בשמי ומאמינה בשם כולם פה , שאת התמיכה שלנו יש לך
ושבת שלום

למעלה