פורום מנג'ר נפרד מהאטריק!

OFIR 10

New member
עם כבר משחקי מנג'ר

למה לא גם TCM..? כדי שדנן לא יעקוב אחרינו נכון
בהצלחה

Thierry Henry

New member
פורום מנג'ר נפרד מהאטריק!

מהיום יש פורום חדש! שרשור ברכות בעקבות פתיחת הפורום החדש.

tamirn

New member
מזל טוב

אני מקווה שהוא יצליח רק אתמול הורדתי אף פעם ראשונה מקווה שהפורום יעזור לי להבין תמשחק

gildanan

New member
מזל טוב על הפורום החדש!!!

אני מקווה שהוא ימשיך לשרת את אוהבי הסיאמ (אני הייתי מצרף גם TCM לפורום). כבר מזמן אמרתי שצריך לפצל. והנה סוף סוף. בהצלחה לפורום ואני מקווה שתיהיה הצלחה מסחררת.

tomash11

New member
אני חושב שהעובדות מדברות וידברו

בעד עצמן. העובדה שיש פה כבר דף אחד מלא תוך כמה שעות, מוכיחה לדעתי שיש מקום בהחלט לפורום נפרד למנג'ר והעצה של מילאן וכל מי שעמד מאחורי הרעיון הזה, בהחלט מכוונת לדרך הנכונה. קצת הסתייגתי בהתחלה, אבל שרשורי המנג'ר פשוט נרמסים תחת שרשורי ההאטריק. יש עלייה ועלייה מבורכת בשני סוגי המשחקים, ואני בהחלט חושב שההאטריק יצטרך לקבל תשומת לב מוגברת (ובגלל זה הוספנו את נמשל), כדי לענות על הציפיות ולדאוג שהצמיחה תתרחש כשורה, ומצד שני, גם המנג'ר יצטרך לקבל תשומת לב ראויה וטיפוח. נכון לעכשיו שני מנהלים זה מספיק, אם נצטרך עוד, תאמינו לי ולרז שלא נהסס לבקש עזרה. יש ריח של חדש, והפורום הזה חדש דנדש, מה שעושה חשק אדיר לעצב אותו וליצור בו. קצת מצחיק שהפורום המקורי הוא זה שנדד ונפתח מחדש אבל מה זה משנה:))) אולי זה גם מסמל איפשהו את נקודת הציון הגדולה שהמנג'ר עבר, כשהוא נפרד לCM ולFM. שיהיה בהצלחה לכולנו! ומזל טוב לנו:))

למעלה