פורום סנוקר

puppet

New member
פורום סנוקר

איך לא חשבו על זה קודם. נעים מאד, פאפט. אוהב מאד סנוקר, אבל משחק בעיקר 8-ball, כי זה משחק הרבה יותר נוח ברמות שלי. אני רואה סנוקר מאז.. אני חושב שמשהו כמו 14 שנה. בהתחלה של יורוספורט, וכאשר סטיבן הנדרי עדיין היה אלוף עולם צעיר, וחבר'ה כמו דניס טיילור וטרי גריפית' שלטו בשולחנות. כנראה בגלל שראיתי סנוקר בגיל כל כך צעיר השחקן האהוב עלי עד היום הוא סטיבן הנדרי. ורק כמה שאלות. א. בסרט "אדי פלסון" (חובה לכל מי שחובב סנוקר או פול ועדיין לא ראה כמובן) וגם פעם ביורוספורט ראיתי משחק שמשוחק על שולחן ללא חורים. ואם אני לא טועה יש בו רק שלושה כדורים. האם יש למישהו מושג על מה מדובר? ב. אני יודע שבעיקרון משחקים עם הלבן לא אמורים להשפיע על הכדור המוכה. א-ב-ל. פעמיים קרה לי השבוע של מצב קל וברור (כדור לבן ליד כדור הצבע שבעצמו נמצא ליד החור. המכה הכי פשוטה בעולם) אבל בשביל להחזיר נתתי לו וואחאד בק ספין עם הרבה כוח. התוצאה בשני המקרים היתה שכדור הצבא פשוט קפץ ועף לו מעל השולחן. אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי למה? ומזל טוב כמובן.

147break

New member
קארמבול

המשחק הזה משוחק עם שלושה כדורים המטרה לפגוע עם הכדור שלך בשני הכדורים האחרים או ישיר ואו שלוש בנדות בין כדור לכדור

למעלה