פותחים דף חדש שחקנים אוהבים אותכם

פותחים דף חדש שחקנים אוהבים אותכם

נקווה שנצא לדרך חדשה ונקייה בלי שום סיכסוכים ובלאגנים

נכון.!!! ממחר.....

כולם דף חדש..... בשקט.... בלי ריבים..... בלי ילדות שממציאות דברים לא נכונים....... בלי קללות ושטויות אחרות....... בקיצור........ אלמה את ממש מושלמת ....... לנצח!!!!!! (איזה לא קשורה אני....!!!!!חחחח......)

ayeltush1

New member
אושרי תסביר לי מה קרה כאן?

כי לא הבנתי כלוםםםםםםםםם ואף אחד לא מסביר לי

איילת תיכנסי אני אסביר לך

ילדה אחת שקוראים לה "העדי של הפורום" נכנסה והפיצה שילדה אחת התאבדה בגלל שרון דטנר ושרון נעלבה מזה מאוד והסיטו את כל (רוב) ילדי הפורום נגדה.. ובסוף מתברר שלא קיימת ילדה כזו ושהילדה הטרידה גם את שרון גם את גור וגם את רועי! בקיצור כולם שונאים את הילדה הזו!!!

shirel 1211

New member
צודק../images/Emo70.gif

אני איתך

חחחח כולם אומרים לכולם "אני איתך"

אז בואו נסכם: כולם עם כולםםםםםםם!!! חחחחח ניראה לי אני יוצאת מפה, ומחר אני יכנס אולי ירגע פה קצת.....

shirel 1211

New member
הא../images/Emo35.gif

כן, המורה לגאומטריה, צליל
אבל המורה, לדעתי אריה זכאי, אז אסור לרשום צודק
חחח סתם, עזבי אותי... זה מעייפות... לילה טוב...

ayeltush1

New member
יאאאאאאאאאאאאאא איזה אנשים

מטומטמיפ יש בעולםםםםםםםם הזה אלוהים מסכנהההההההה שרון עכשיו די כבר להתחזותתתתתתתתת מה אתם לא מבינים בזה מה זה נותן לכם להתחזות לשחקנים (אני מדברת בכללי) די נמאס כבררררררררר כל יום יש פה מתחזה חדש עם זה בצאט או סתם אחד בפרום פגעתם במיכאלה (מי שהתחזה לה בצאט ובפרום) עכשיו בשרוןןןןן רציני עם אתם אוהבים תשחקנים למה אתם עושים כאלה דברים אתם לא נורמליםםםםםםם עם אתם רוצים שנואהב אותכם גם אין טעם לשקר ולהתחזותתתתתתתתתת יש דרכים מסוימים לעשות כל דבר חאלס די כבר אוףףףףףףףףף זהו עכשיו אני עצבניתתתתתתתתתת אני מצטערת שאני מוציאה את זה ככה על כולםםםםםםםםםםםםםם אבל אני כבר נפגעתי ממה שקרה עם מיכאלה עם כל המתחזים הדפוקים האלו אני יגיד לכם למה נפגעתי כי פעם אחת מיכאלה (המתחזה כמובן) החליטה לשגע אותנו בצאט ואנחנו בהתחלה לא האמינו שזאת היא ביגלל כמה סיבות לא משנה עכשיו ואחר כך נכנענו ופשוט האמנו לההההה והיא כתבה בפרום שזאת היא והיא לא היתה באדום כי היא אמרה שעדיין לא רשמו אותה לכאן ואני אישית ביקשתי ממנה כזאת סליחה שאני בחיים לא אשכח את זה כי אני יודעת שפגעתי בה כי חקרנו אותה שם בצאט ולא היה הכי נחמד בסוף המנהלים כאן אמרו שזאת לא היא אחרי שסלחנו לה והכל ואני פשוט נפגעתי מזהההההההה

איילת , נכון את זועמת !

אני קראתי את זה לפני 10 דקות , ואם עדי הזו היתה לידי היתי נותן לה ת'מסך בראש ! (19 אינץ'!)

ayeltush1

New member
יואי מסכנה שרוןןןן

תחשבו מה עובר אלייה עכשיו תחשבו שאומרים לכם שאנישים שאוהבים אותכם התאבדו ביגללכם יאוייייייייי שרוןןןןןןןן אני מתה עלייךךךךךךךךך ואני מקווה שאת בסדרררררררררררררררררר תהיא חזקהההההההההההההה אני איתךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך שרון אנחנו אוהבים אותךךךךךךךךך הכי שבעולםםםםםםםםםם

ayeltush1

New member
אנשיםםםםםםםםםםםםםםםםם

לילה טובבבבבבבבבבב הלכתי לישוןןןןןןןן מתה עליכםםםםםםםםםםם על כולכםםםםםםםםםםםםם יהונתנוששששש תדע שאני מתה מגעגועים עליך חולההההה עליךךך ושרון אני ממש מצטערת בשבילך על כל משקרה כאן נשיקות לכולם איילת

למעלה