פחדים

vfr11

New member
פחדים

אני בן 30 נשוי . חשוב לי לציין נורמלי ואינטלגנט מן הישוב . ויש לי פחד שמלווה אותי כל החיים. אני מפחד , פחד לא מוסבר הרגשות לא ברורות של פחד מדברים רוחניים שנמצאים איתי. פחד שאני אראה אותם . פחד שהם יפגעו בי. יש פעמים כמו עכשו שאני מפחד לקום מהמיטה. מפחד לרדת למטה - עכשו לקח לי רבע שעה לקום לכיון הלפ-טופ בקומה השניה והרגשתי צמרמורת ופחד בכל גופי.. אומנם זה לא קורה לי הרבה כזה מקרה קיצוני, אבל זה קורה. מחזות מסרטי אימה ותמונות של סמלים ודמויות אימה עולים לי בדימיון ומצמררים אותי. במקביל אני מאוד נמשך ומסוקרן לכל פיסת מידע על העולם הרוחני. איך אתם מציעים להתמודד עם מצב זה...? איך אוכל לחזק את עצמי...? לא לראות סרטים כאלה לא יפתור את הבעיה כי כבר ראיתי סרטים ועולים לי סרטים מגיל 15 וזה לא יענה על סקרנות טיבעית שלי לתחום המיסטי ,אני פשוט צריך לדעת איך לעמוד איתן .

treck

New member
אני לא מבין גדול

מעולם לא היו לי חוויות רוחניות או אולי היו אבל הן מזעריות מידי לטעמי. מה שאני כן יכול להגיד לך זשה אני ההיתי (אולי קצת עדיין)מפחד מהמוות מוטרד ממנו אז הלכתי לפסיכולוג וזה עזר, זה מן קו מנחה שנותן לך למצוא את האמת שלך בנושא.. יכול ליהיות שזה מה שאתה צרייך מישו לדבר איתו, למרות שאני בטוח שיש פה חברה עם יותר נסיום שיכלו לתת לך תשובות יותר טובת. בכל מקרה ההמלצה שלי עלייך היא ללכת לטיפול ופשוט לדבר על זה אחרי הכול הכוח בא מלהתמודד עם הבעיות שלנו. תרגיש טוב ובהצלחה בכל דרך שתבחר להתמודד איתה.

קודם כל תסביר לעצמ מהיכן נובע הפחד ותפרק אותו

כי התרבות היא שיצרה את הפחד מהלא נודע ומהמיסטי והעל טבעי שאינו רגיל ולא בהכרח ניתן לתפיסה מדעית או הגיונית, אלא נטו הרגשה תחושה, רוח מעבר לכך הצמרמורות קור שאתה חש, לעיתים יש יישויות הניזונות מהאנרגיה של הפחד שלנו, כשאנו מפחדים ישנה פרצה דרכה הם יכולים לקבל אנרגיה, או שאתה בתהליך שבו מנסים להעביר לך מסר, האם קרו לך דברי מוזרי לאחרונה או בכלל האם אתה מרגיש אינטואיטיבית וכו'. מאז היותך צעיר? האם ארע מוות של קרוב משפחה לאחרונה? לינוי

למעלה