פחממות או לא להיות

פחממות או לא להיות

שלום לכם... רציתי לדעת אולי כמה מכם חכמים ממני ויוכלי לעזור לי. אני הולכת לדיאטנית מזה כשנה וחצי ויש לי תפריט. הבעיה היא כזו- אני לא אוכלת ירקת ירדתי 5 קילו- ועכשיו אני- 21.6 גובה, משקל 58... היקף טוסיק 90, מותן 65/66 וחזה 90. 25 אחוזי שומן. לאחרונה (לפני כשלושה חודשים ) התחלתי לעשות כושר בשילוב של תזונה נכון ודשלת שומן והכל... עושה כושר בין 4 ל-5 פעמים בשבוע, כל פעם שעה אירובי מינימום, (סטפר והליכון/ הליכון אינטרוואלים). העניין הוא שאני נורא רוצה להתחטב, והבנתי שזה משהו שניתן להגיע אליו הכי טוב תוך כדי המנעות מאכילת פחממות... עכשיו הבעיה היא כזו - רוב התזונה שלי מבוססת על פחממות. ארוחת בוקר פתית עם גבינה. צהריים אורז מלא וכרע עוף. ערב קורנפלקס 1 אחוז.... ואני לא יודעת מה לעשות תחליפים לפחממות, אחרת אני לא שבעה!!!.. והשאלה היא אם באת המנעות מפחממות מחטבת יותר בתהחשב בזה שאני אוכלת דל שומן ולפ]י תפריט - כלומר האם זה באמת משנה. אשמח חלתשובות. תודה!

היי

אף פעם לא שמעתי כזה דבר, שעל מנת להשיג גוף חטוב צריך להתנזר מפחמימות. על מנת להשיג גוף חטוב, צריך להוריד אחוזי שומן ולפתח שרירים. עשיתי בעברי דיאטה שהייתה מבוססת על הרבה לחם (מה לעשות גם אני חולת פחמימות), וירדתי בדיוק כמו שרציתי, פשוט הורדתי שטויות ועברתי למאכלים דלי שומן אני אישית לא מאמינה בכל מיני דיאטות שדוגלות במאכל מסוים, רק חלבונים ושומנים, רק פחמימות. צריך הכל מהכל. השאלה כמה. הכל במידה ! בסופו של דבר, השאלה הנשאלת היא כמה נצרך וכמה נשרף.

למעלה