פטריה בין אצבעות הרגליים

פטריה בין אצבעות הרגליים

יש לי פטרייה בין אצבעות הרגליים (מתחת לציפורניים הכל בסדר בינתיים תודה לאל). התופעה חוזרת כל כמה חודשים, וככה זה כבר כמה שנים. הפעם היא הגיעה לממדים יותר חמורים כולל פצע פתוח וטיפטיפה דימום גם. אני מנסה בימים האחרונים למרוח שמן עץ התה פעמיים שלוש ביום (לפעמים אני מחטא עם אלכוהול או פולידין), אבל הבעייה לא נפתרה. קיבלתי שמן מור מחבר (oil myrrh). אני אנסה את זה יומיים שלושה ואם לא יהיה שיפור ברור אני הולך לרופא שייתן לי משהו לקונבנציונאלי. מה דעתכם? מה עליי לעשות? האם יש נזק למרוח שמן המור (לא מדולל) כשהאיזור פתוח וחשוף?

bflygirl

New member
זולל כבר רשמת על כך בפורום

ואני רק רוצה להבהיר לך ששימוש של כמה ימים אחרונים לא בהכרח יניב תוצאות התוצאות מגיעות אחרי עבודה קשה של לפחות שבועיים שלושה ורק אז התוצאה מתחילה לבצבץ ולהניב שיניים אל תתיאש תבחר טיפול אחד ותלך על זה אולי אפילו בגלל שהבעיה היא כבר במשך שנים אז אולי תצטרך יותר זמן לפתור אותה כדאי גם ללכת לתזונאית בנוסף שתסביר לך אילו מזונות מעודדים פיטרייה ואלו לא גם דיקור יועיל וגם תרופות הומופאטיות שמן מור יעיל יותר לחניכיים וםחות לפטרייה ברגליים ובדר"כ לא משתמשים בו ישירות אלא כתה או כשטיפת מי פה אבל כדאי להתמקד בשמן עץ התה קודם כל אני ממליצה לגשת לרוםא שאתה סומך עליו שלא יעשה לך אנחה כשאשר ישמע שאתה רוצה טיפול אלטרנטיבי ותזונאית ובדיקות וכך הלאה ושהטיפול בבעיה הקשה שלך יקבל יחס רציני! בהצלחה ןאל תאבד את התקווה כל כך מהר

bflygirl

New member
ללכת לרופא משפחה ולהתייעץ איתו

בנושא חבל מאוד להזניח את הנושא הקונבנציונאלי תשלב גם וגם ותזונה תועיל מאוד מאחר ויש מזונות שהם ממש אוכל לפטרייה כדוגמאת השוקולד ועוד.... לא לשכוח ללכת לרופא המשפחה באף מקרה ולספר לו ולהתייעץ איתו הוא משלב את הכל ביחד וייעץ לך הכי טוב כיצד לפעול ולהסביר לו בפרוט את כל העלילה ולהתעקש ולדאוג לכך שהוא יקח אותך בשיא הרצינות

רופאת המשפחה שלי איכשהו בסדר

לפחות היא מאמינה בויטמינים, ומגלה הבנה מסויימת לגבי הרצון להימנע מתרופות קונבנציונאליות. בעניין של הפטרייה היא לא התלהבה מהאלטרנטיבי, ורשמה לי משהו קונבנציונאלי. לא לקחתי את זה ובינתיים המצב החריף. אני לא בטוח שמה שהיא רשמה לי לפני כמה שבועות רלוונטי כרגע.

0 אור 0

New member
המובן מאליו

מעבר לכל הדברים הנכונים שנאמרו מעלי - אני מקווה שאתה מקפיד על המובן מאליו: אוורור של הרגליים ושמירה שלהן יבשות אם נועל נעליים אז גרבי כותנה, אופ אפילו גרביים מיוחדות נגד פטריות (בחנויות של חיילים) אני לא בטוחה שאלכוהול ופולדין (משחה) מועילים למצב של פטריות. עדיף לנקות היטב עם סבון (רגיל, עץ התה או פולידין נוסלי) ולאחר היבוש טלק. למרוח את שמן עץ התה (או התערובת) פעמיים-שלוש ביום , רצוי לפני מנוחה.

אני מאוורר

בחודשים האחרונים אני הולך כמעט רק בסנדלים. במקלחת אני תמיד שוטף עם סבון בין האצבעות, ותמיד מייבש עם מגבת (או מטלית נייר) אחרי המקלחת. כשהשתמשתי בפולידין - זה היה נוזלי. אבל בימים האחרונים העדפתי אלכוהול לחיטוי. טלק אני שם רק בנעליים. חבר שלי טוען שהנטורופת שלו אמר לו לשים שמן מור, ושלפי נסיונו זה עוזר תוך יומיים, וששמן עץ התה פועל הרבה יותר לאט. מצד שני כששאלתי בחנויות טבע אמרו לי ששמן מור דורש דילול, וגם הם יותר מכירים את שמן עץ התה. בקיצור... התבלבלתי. אולי הגיע הזמן למצוא לי איזה נטורופת או מדקר סיני או משהו כזה... קצת יקר לי...

דבר ראשון שעליך לעשות זה

אחרי המקלחת לקחת מגבת ולנגב היטיב את החלל שבין האצבעות. כמו כן עליך ללכת בקיץ עם סנדלים פתוחים למען תהייה ונטילציה (איוורור) בין האצבעות. כללים והרגלים נכונים הם 50% מהפתרון של הבעייה. פטרת הרגליים נפוצה מאוד אצל אנשים המתקלחים במקומות ציבוריים כמו בתי מלון צבא ועוד בלי הגנה על כפות הרגליים בתא הרחצה. פטרת הרגליים מתפתחת בסביבה לחה. אם הגעת כבר לדימום חובה עליך לראות רופא ומיד. דימום חושף את האצבעות לסכנת זיהומים חריפה.

bflygirl

New member
זולל להזכירך הקישור הראשון שלך

בבקשה עם שאר העצות והטיפים הפעם היה קל למצוא אותו... חיחיחיחיח

למעלה