פייג' - בלונד או שחור?

Woogyman

New member
פייג' - בלונד או שחור? ../images/Emo110.gif

כתבו בכותרת רק "בלונד" או "שחור", ונימוקים תוכלו לשים בתוך ההודעה. קדימה!

Woogyman

New member
בלונד! ../images/Emo110.gif

היא נראית הרבה יותר טוב איתו, למרות שאני עדיין לא סגור אם אני אוהב יותר את הבלונד תות של העונה הרביעית או הבלונד ה..בלונדיני של העונה החמישית. בכלל, כל אחות (חוץ מפרו) נראית יותר טוב בבלונד. גם לפיבי זה היה מדהים.

Aragollum

New member
איך הגעת?

ממתי רוז הייתה בלונדינית בעונה הרביעית?!?! ולמה לעזאזל אתה חושב שלהולי יפה בלונד?!

zaquin

New member
למרות שאני לא מי שרשם את התגובה..

הנ"ל..אני אענה... הבלונד תות זה של סוף העונה החמישית ובלונד בלונד זה תחילת העונה השישית.. ואיפה ראית שרשום שלהולי יותר יפה בלונד, רשום פיבי שזוהי אליסה מילאנו..שאותה דרך אגב אני מעדיף איך שהיא נראית בעונה הרביעית שבה הבלונד התחיל לרדת לה...

King Of Kromags

New member
המפ, סם...../images/Emo103.gif

התכוונת לכתוב את זה, נכון? | | | V היא נראית הרבה יותר טוב איתו, למרות שאני עדיין לא סגור אם אני אוהב יותר את הבלונד תות של העונה החמישית או הבלונד ה..בלונדיני של העונה השישית. בכלל, כל אחות (חוץ מפרו) נראית יותר טוב בבלונד. גם לפיבי זה היה מדהים.

בלונד. ../images/Emo105.gif

השחור סתמי, והוא גם לא הכי מתאים לרוז. בלונד ממש מתאים לה, של העונה השישית יותר, כי הוא לא צועק כמו בעונה החמישית, אבל שניהם יפים. ובכלל, צבע נועז מתאים לאופי של הדמות.

נכוןןןןןןןןןןן../images/Emo70.gif אבל גם הבלונד ../images/Emo4.gif

שתשאר עם הכתום וזהו..

King Of Kromags

New member
בלונד!../images/Emo103.gif

בתור התחלה, השחור רק מדגיש את העור הבהיר שלה ומראה כמה היא חיוורת. דבר שני, השיער שלה כמו ב-601 מדהים. לדעתי הבלונד של עונה שישית יותר יפה מהכתום של עונה 5 [מה, רק התפוצץ עוד שיקוי, זה קורה לכולן!
].

Kryptonite

New member
בלונד.../images/Emo168.gif

מי שראה את תמונת הפרומו לעונה 6 מבין, פשוט מהממת. זה גם מתאים לאופי של הדמות, והגיע הזמן שמישהי תירש את הבלונד החביב שהיה לאליסה בתחילת עונה 3.

HuGo Hell

New member
בלונד. ../images/Emo1.gif

כי הרבה יותר יפה לה בלונד... היא חמודה ומהממת כך... הרבה יותר מתאים לה.

SaberTooth

New member
שחור...

כל כך יותר מתאים לה, ביחוד כשהוא בא בניגוד חריף עם העור החיוור שלה...

Drknightress

New member
בלונד

מעדיפה את הבלונד של העונה החמישית, שזה מין בלונד אדמדם, נותן לה חיים. עם הצבע החדש היא באמת נראית כמו קיר עם עיניים ופה כמו שמישהו אמר פה מקודם. כשהיה לה את הצבע השחור היא נראיתה מתה. פשוט ערפדית לחלוטין.

למעלה