פיייי!

nofar17

New member
פיייי!

איך זה שאנחנו לא מכירים את כולם בכפר סבא? בקושי ת'שכבה בבצפר הכרתי. אנחנו עיר פיצית. זה רק מראה איך כפר סבא התפתחה. התחילו להזיז עניינים. אבל.. שחושבים על זה, אם היינו מכירים את כולם היה לנו די משעמם. בעצם אנלאדעת מה משמעות ההודעה הזו, זה די דיון עצמי. אבל אתם מוזמנים להשתתף. המחלה לא עושה לי טוב.

Double U

New member
אממ...

יש בכפר סבא אני חושב כ-80,000 תושבים או אפילו יותר. איך את מצפה שכולם יכירו את כולם?

הכל בגלל המחשב..

הנוער של היום כבר לא יוצא מהבית רק על המחשב אז איך את מצפה שאנשים יכירו אנשים? אני יכול להגיד שאני מכיר 80 אחוז מהאנשים בכפר סבא שהם בטווח של הגיל שלי , לא היה לי מחשב בזמנו.. וטוב שכך.

nofar17

New member
אתה צודק.

ואני הייתי בטוחה שכל בני הנוער חבויים במקום מסוים ולא מספרים לי עליו. הייתי בטוחה שהם חייבים להיות איפשהו מחוץ לבית. כנראה, החדר שלהם, מוגדר אצלהם "מחוץ לבית" עם המחשב והחיים הנוספים. הודעה טיפשית. החום לא תורם לסיטואציה.

לא רק בגלל המחשב לא מכירים

אנשים פשוט יוצאים מחוץ לכפר סבא לבלות זו לא עיר סגורה כזו מכל הצדדים. גם אנשים לא מתראים במקומות מסוימים כלומר אין מרכז תרבות אחד שאנשים מתאספים שם כמו בקיבוץ. ולא כל האנשים לומדים באותו בי"ס חחחחחחחחח

nofar17

New member
זה יתרון.

שלא כולם לומדים באותו בית ספר. את צודקת, אפילו יש פה מגוון של תנועות נוער. כל אחד בוחר מה שמתאים לו. אני מדברת על בני גילי [15], איפה הם מסתתרים? הם בקושי יוצאים לבלות מחוץ לעיר.

יש לי אח בגיל שלך

24 שעות על המחשב.. יוצא רק בערב כשלא חם , ל איזה שעה לאיזה גן מעפן ומדי פעם לסרט.. אני בחופש הגדול של גיל 15 לא הייתי כמעט דקה בבית , נהנתי הרבה והכרתי המון המון אנשים בזמנו אינטרנט היה עדיין עוף מוזר , ואינטרנט מהיר פחות או יותר רק יצא.

nofar17

New member
אולי תכיר לי אותו?

אני אנער אותו קצת. אוף, למה המחשב התפתח כ"כ? בעע.

../images/Emo3.gif

קשה לי להאמין שמשהו יכול לנער את אח שלי סידרתי לו כניסה חינם לגמר של כוכב נולד (יש לי קשרים
) אמרתי לו תזיז ת'תחת שלך תיקח כמה חברים ותסעו.. כניסה VIP חינם , אוכל חינם.. היא הסתקל עליי במבט עייף אחרי 4 שעות של משחק מחשב ואומר לי... זובי! עדיף WOW (המשחק שלו world of worcraft ) בקיצר.. המחשב הזה רק נזק
וזה טוב שהמחשב התפתח , במיוחד אם יודעים לעשות בו שימוש נכון אני למשל עובד בתחום המחישוב. ( אבל אני שונא את המחשב )

..

קודם כל-זה לא קשה להכיר אנשים דרך המחשב. באינטרנט אפשר למצוא כמעט כל מה שאתה רוצה, וגם מה שלא
. זה דור אחר, שמתעניין במוסיקה אחרת, חברים אחרים, ובין השאר-גם תחומי בילוי שונים. אל תנסה להשוות. ואם אתה חושב שהתגובה הזו דפוקה לחלוטין, אתה יכול גם להתעלם>__>

אין לי שום בעיה

עם הדור החדש והתחביבים שלו. בסופו של דבר גם לי יש מחשב , וגם אני יכול להבין אותכם. הבעיה היא שכשהדרך העיקרית להכיר אנשים זה דרך האינטרנט ולא במציאות הבנאדם לא לומד יכולות חשובות כמו תקשורת בינאישית ברמה גבוהה אני פשוט שם לב איך פחות ופחות אנשים מדברים בינהם בקשר ישיר וקל להם יותר לדבר דרך sms מאשר פנים מול פנים. לדעת לדבר ולתקשר עם בני אדם זוהי יכולת שנרכשת בגילאי ההתבגרות וחוסר יכולת כזאת היא פגיעה בעתיד.

nofar17

New member
להכיר אנשים באינטרנט

זה אידיוטי וחסר טעם. זה לא כמו להפגש פנים מול פנים ולתקשר בדרך אחרת. אמנם זה יכול להיות נחמד, והכרתי לא מעט אנשים. אבל זה לא החזיק מעמד, זה טיפשי לפי דעתי.

meravs3

New member
אממממממ...

אל תשכחו שעכשיו זה חופש אז אנשים לרוב נוסעים להרצליה או לתל אביב... או למשפחה... יום טוב לכולםםםם

למעלה