פייי מתיסיהו עכשיו הופיע ...

• פותח הנושא Jah 3
  • פורסם בתאריך

Jah 3

New member
פייי מתיסיהו עכשיו הופיע ...

בלונדון וקירשנבאום... איזה קול יש לבחור.... באמת הוא לא מנצל את ההגעה לארץ להופיע בעוד מקומות חוץ מלחמם את סטינג? מה זה?!?! סטנג היה צריך לחמם אותו!

MC SammY

New member
יש שמועות

שהוא יעשה הופעה חד פעמית בבארבי או משהו כזה ביום שבת, ויודיעו על זה 48שעות לפני ההופעה.

Ras Arbel

New member
הוא לא היה כזה טוב...

אני מבין שכל העולם אוהב אותו....אבל וואלה, לפחות בתוכנית, הוא לא היה כזה טוב. הוא יצא מהקצב מספר פעמים והקול שלו לא נשאר יציב מה שכן, ב-human beatbox הוא ממש טוב. אולי הוא יכול לצאת במופע כזה. לתת צלילים של תופים מהפה. טוב, אולי זה קירשנבאום שם בילבל אותו או שמא היה זה לונדון - למי שלא מכיר אותם הם נראים כמו שני הזויים ותגידו... יש לו עוד שירים חוץ מה-king without a crown.... חחחחח ראס ארבל

eviaman

New member
ראס ארבל צ'ק מאיל! וגם אני ...

הפסקתי לנסות להבין מה הוא בדיוק עושה מתיסיהו רגאיי היפ הופ? סוג של מותג ...

Dtiup

New member
לא אומרים שהוא לא סוג של גימיק

אבל הליריקה שלו לא פחות טובה משאר אמנים אחרים.. כנל גם הקול שלו.. זה ידוע בגלל שהוא דתי יש לו יותר אפ... אבל עדיין זה לא מונע מהרבהאנשים לשמוע אותו להבין מה יש מתחת לציצית.

MC SammY

New member
יש לו שירים מדהימים

חוץ מKing without a crown.. אני הכי אוהבת את Close my eyes, Lord raise me up, Exaltation.

Jah 3

New member
הוא אכן יצא מהקצה כמה פעמים..

אבל כל הזמן הקול שלו תמיד מהפנט אותי... יש לו קול יפה הוא רק צריך טיפה יותר לפתח אותו...

K C

New member
ואת מי ראיתי בקומפורט ביום חמישי?

את הגאון בעצמו...מטורף ולא הזיתי

בקומפורט ביום חמישי?

אהההה היום יום חמישי! לא לשכוח בקולטורה היום!!!!!!!

RastaSoup

New member
הותר לפרסום: מתיסיהו - המופע הנוסף

מתיסיהו יקיים מופע אינטימי יותר במועדון ה"בארבי" בת"א במוצ"ש הקרוב ה-10.6 בשעה 23:00. מס' המקומות מוגבל.

K C

New member
באמת שערורייה...מה המחיר הזה?

מספיק עם העשיקות האלה... קודם הלחם, המונדיאל ועכשיו זה

Jah 3

New member
מה?! כרגע שמתי לב בשרשור למטה שזה

150?!?!?!?!? מתיסיהו, תנסה ליישם את כל מה שאתה שר גם בהופעות.. למרות שאתה קרוב מאוד לדת אתה לא אלוהים, ו150 שקלים חדשים להופעה שכוללת רק אותך ולא אמנים נוספים, פשוט שערוריה.

yaarasta

New member
לא מצדיק, אבל נראה לי ש-

הקו הדק בין ללכת להופעה או לו זה: כסף כזכור לכם פעם קודמת ההופעה עלתה 109 ש"ח במכירה מוקדמת, ובקופות 139. וזה היה לשתי הופעות בת"א, ושתיים בי"ם. סה"כ 4. עכשיו זאתי רק הופעה אחת, והסיבה למחיר היא פשוטה: רוצים לראות? שלמו. שוב, אני לא מצדיק, אבל מבין לגמרי! זה שאנחנו רגילים לשלם מחירים נמוכים ביותר לא אומר שזה נורמטיבי. זה שהמסיבות רגאיי בבארבי עולות 60-70 בד"כ זה לא אומר שזה תמיד אמור להיות ככה. אני שילמתי בלונדון קרוב ל- 250 ש"ח לראות את באונטי קילר.

Chenipeper

New member
אני שם..

תכל'ס חבר'ה ייאלה אז 180 ...אני לא עשיר...גם לא ממוצע אבל עדיין יש את כל ההופעות של הבלק אייד פיז, סטינג, 50 סנט וזיגי ...אני לא הולך כנראה לאף אחת מהרשימה...אולי לזיגי באכזיב לא יותר מזה...אני מרשה לעצמי ללכת למתיסיהו ..אל תשכחו שהוא לא קובע את המחיר כן?...יש שתי חברות הפקה מאחורי האירוע הזה... ועדיין מדובר באומן בסדר גודל הרבה יותר גדול ממה שאנחנו משלמים 50-60 ולפעמים גם הופעות כאן מגיעות ל85 ... ובשביל הזרימה כאן.. אני ממליץ על : Jerusalem ...שיר ענק...באמת ..

למעלה