פייי מתיסיהו עכשיו הופיע ...

• פותח הנושא Jah 3
  • פורסם בתאריך

REL YESAYA

New member
באונטי זה לא מתיסיהו

אני לא הולך כי אני לא אוהב את הסגנון...... אבל בטח למתיסיהו אין מוסג כמה עולה כרטיס להופעה שלו

yaarasta

New member
תהיה בטוח ש-

ברוב המדינות "הלבנות" בעולם מכירים כבר את מתיסיהו, ואין להם מושג מי זה בכלל באונטי. וכן, הוא יודע טוב מאוד כמה עולה הכרטיס.

rudeboy sound

New member
עם כל הכבוד - כשהוא יגיע לעשירית

ממה שבאונטי עשה בחיים שלו - אז אולי יהיה אפשר בכלל להכניס את השם "באונטי" ו"מתיסיייהוו..." באותו משפט.... באמת יער. אם ראית באונטי אתה צריך לדעת שיש הבדל "קטן" בין שניהם לא? מחיר מוגזם - ללא צל של ספק בכלל, הבחור רק בתחילת הדרך ואין שום סיבה שלראות אותו יעלה יותר ממה שעלה לראות את בוג'ו (!!!!!!!!!!!!!) ורק בגלל ה"הייפ" שנהיה סביבו קצת.... וזאת הסיבה היחידה שלוקחים מחיר כזה... לא מוצדק ודיי מעצבן. אני אישית לא מתלהב מהסטייל שלו, אבל מעצבן שיש כאלה שכן ולא יוכלו לראות אותו בגלל המחיר.

Nechi Nech

New member
../images/Emo45.gif מסכים עם הגראמי

עם הרוב לפחות, מתיסיהו זמר מגניב לאללה, אבל 150 ש"ח? לבאונטי קילה או לקפלטון הייתי משלם 150 אפילו להופעה של איק א מאוס לוקחים 90!!!! מוגזם לגמרי

Dtiup

New member
מתי ההופעה של איק א מאוס?

ההופעה של דה לה סול לי סקראצ' פרי ומאד פרופסור עלתה 150 אז על חליפה שחורה וכובע אשלם אותו מחיר? NOT

Chenipeper

New member
עשה טובה

בוא לא ניכנס עכשיו למראה חיצוני ...כי לפי זה לא מתאהבים באומנים... כששמעתי עליו לא שמעתי עליו כהדוס שעושה ראגיי...פשוט השמיעו לי מתיסיהו...זהו...והתאהבתי בסגנון, בפלואו, ברגש ובאיכות... זה עניין של טעם ומה הגבול שלך לא יותר מזה..

צ'ני

אני לא חושב שלזה הוא התכוון, הוא בסה"כ אמר שהוא לא ישם סכום שכזה להופעה של אומן בתחילת דרכו. החליפה השחורה והמראה החיצוני הם לא העניין כאן אז אל תיעלב בשמם :)

fleaboy

New member
אני דווקא חושב שכן לזה הוא התכוון

תכלס, הסיבה היחידה שאתה משלם כלכך הרבה זה בגלל שיש הייפ סביבו, בגלל שהוא לובש חליפה שחורה וכובע. ולזה הוא התכוון

yaarasta

New member
תראה

אתה מקניט פה את מילותיי ומוציא אותן מהגדרתן. אני בטוח שאם תכניס את באונטי ואת מתיסיהו לזירה, מתיסיהו לא רק שישתין במכנסיים, אלא גם ייתעלף. משווה בניהם? לא הייתי מעיז. אבל זה בדיוק כמו שאת הבלאק-אייד פיז ואמינם כולם מכירים בזמן שלהקות היפ הופ אחרות כמו tribe called quest או roots manuva או spearhead או wu tang clan לא מקבלות פרסום כזה מאסיבי. בגלל שאין להו קטע? בולשיט. הו לא רוצות את זה. זה כמו להשוות את שון פול לסיזלה. כל whiteboy ישמע טיון של סיזלה ויגיד ש temperature הרבה יותר טוב, בזמן שפרינס קלונג'י יכול ללמד את מיסטר פול מאיפה משתין הבאדמאן. גראמי, כנראה שלא הבנתה אותי נכון. שנינו מרימים את המצית לאותם אמנים, ולאותם טיונים. בדרך כלל זה אני זה שמרים את המצית, ואתה עושה וויייייייייייל. -יעראסטה

rudeboy sound

New member
יערסטה דיזסטה - לא יודע למה אני ער

בכלל עכשיו, כנראה יותר מידי רק בול שלא נותן לי להירדם כמו שצריך,,, אבל אני חייב עוד תגובה אלייך - ברוב המדינות "הלבנות"??? לא יודע למה התכוונת בדיוק, אני יכול להגיד לך כזה דבר - לא ברוב - בככככככלללללללללל המדינות ה - לבנות, צהובות, אדומות, חומות, ירוקות, כחולות וגם בכתומות בהיר - יש מושג מי זה באונטי והרבה יותר ממה שאתה חושב, והרבה יותר ממתיסיהו, והרבה יותר ממה שאיי פעם יכירו אותו. קצת רקע על ה "אוריג'ינל קילה" (שאני מרגיש שאני חייב להגן עליו כאן) נולד בשם רודני פרייס, ב 12 ביוני 1972 בגטו של קינגסטון , בטרנצ'טאון. המשפחה עברה יותר מאוחר לסיוויו גארדן - שכונה מסוכנת במיוחד לגדול בה בקינגסטון - מסביר מאיפה הוא קיבל את החינוך המיוחד שלו :) לאבא שלו היה סאונד סיסטם קטן, וכבר בגיל 9 ג'וניור באונטי היה על המיקרופון עושה אם סי. (מה עשה מתיסיהו בגיל הזה??? חחחח ) בגיל 14 הוא נקלע לקרב יריות כשחזר מבית הספר (הוא גם למד איזה קטע... מעניין מי היה או יותר נכון הייתה המורה שלו...). כדור אחד פגע בו , והוא התאשפז לתקופה אך למזלנו החלים לגמריי. אירוע שהוא שר עליו המון בתקליט הראשון שלו JAMAICA'S MOST WANTED שיצא מאורח יותר בהותאה גדולה יותר ומוכר יותר בשם Roots, Reality and Culture עם להיטיי ענק שעד היום לא יצא אלבום שמשתווה ברמת הבאדמאניות שיש בו (זה התיאור היחיד שמצאתי לאלבום הזה בשעה כזאת... ) כמו - SPY FI DIE, COPPERSHOT, ROOTS REALITY AND CULTRE, KILL FI FUN, DUB FI DUB, LODGE יצירת מופת לדעתי - מומלץ לכל אחד לשמוע אותו, אלבום קלאסיקה של הראגא. זה המשיך ל DOWN IN DE GHETTO, GHETTO DICTIONARY, MY EXPIRIENCE, DE FIFTH ELEMENT, ויש עוד ועוד, כשעל כל אלבום הוא מוציא 100 סינגלים שלא נמצאים באלבום בכלל. זמר ענק! בכל קנה מידה! LOVE 2 PLAY HIM TUNES LOVE DE VIBES HIM BRING DE ORIGINAL GHETTO GLADIATOR DE ORIGINAL POOR PEOPLE DEFENDA CROSS ANGRY MI-IS-A-RERBELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL אולי עכשיו אני יצליח לישון אחריי הדאנס החם שהיה... ותודה למי שבא... ולבאונטי... ולמתיסיהו... ולכל מי שעושה רגאיי מיוזיק... ומנגן אותה... סלאסי איי אנד איי ויאללה ביי!

eviaman

New member
היי רמי!!

סחטיין על הסיקור... תנסה לתת עוד סיקורים כאלה ! זה חשוב ומעניין...

yaarasta

New member
מה קרה לגולדסטאר?../images/Emo72.gif

רמי עם כל הכבוד ל Seaview garden

אני אעדיף 2000 פעם מחדש לשים את הכסף שלי על בן אדם שמפיץ קצת וייב חיובי, יש לו מה להגיד והוא מייצג פופולרי של התרבות והדת שלי בכל העולם. ומעל לזה אני סה"כ מעריך את המוזיקה שלו (וזה שהוא מושפע מיותר מרק רגאיי זה רע??) - מאשר לשים אותו על איזה פייגן מכה נשים a man weh a seh him kill fi fun, זה לא כבוד ולא בטיח. כשאני מחפש לשבת ולהקשיב למשהו כמו בן אדם, אני לא נותן כבוד לבן אדם על זה שמצידי הוא גם חטף קסאם בראש בגיל שלוש, ולא זה שהוא נובח על כמה הוא הורג, לא מרשים אותי - אחרת עוד היינו שומעים פיפטי סנט בטעות. ואני מדבר בתור בן אדם ששרוף על הסטייל של באונטי, אין עוד די.ג'יי שמשתווה ליכולות שלו, באונטי זה באונטי ובאונטי זה פיטבול, לטוב ולרע. אבל מעל לכל ובשורה התחתונה - באונטי קילר לא בא לישראל וישראל לא מעניינת לו את קצה הזין. הוא יכול לעשות הרבה יותר כסף במקום אחר. גם מתיסיהו, טרוססס מי. אבל מתיסיהו כאן הערב, בפעם השניה בחצי שנה הזאת ואני שם כדי לראות אותו. ולא את BEP ולא את בומבוקלאט 50 סנט שזה הכי גרוע שהוא מגיע לפה ולא את סטינגקלאט. הופעה טובה (עד כמה שאני יודע) שמדברת אלי. so big up di man דיווחים בהמשך.

rudeboy sound

New member
תגובה בקצרה (אני ישתדל..)

עם כל הכבוד לסיוויו גארדן.. זה לא עניין של כבוד. זה עניין שיש אנשים ששרים על דברים שלא ראו בחיים שלהם, ויש כאלה ששרים על דברים שעברו על בשרם. באונטי זה אחד מהם. תוכן השירים שלו קשור לזה, ולמציאות שהוא חי בה וגדל בה. זה לא עוד זמר שמרגיש שהוא גנגסטר כי הוא קנה בנדנה ושם על הראש,,, ממש לא. אני לא דיברתי על הסטייל של מתיסיהו - ולא על שום "בטיח" אחר שהזכרת כאן יוט'. הדבר היחיד שאמרתי זה שלקחת סכום כזה להופעה זה מעבר לכל פרופורציה, לא פייר כלפיי אנשים שאוהבים אותו, ואני לא אמרתי שאני שונא אותו גם - מה שמשתמע מדברייך. לפני שאתה רושם לי תגובה תבדוק את מילותיי כמו שצריך. יש לו סטייל טוב, וגם הייתי בהופעה הקודמת שלו שהייתה לא רעה, אבל לא הסטייל שלי בכל זאת. אני מעריך המון זמרים אחרים יותר ממנו, ובלי שום קשר - הוא צריך עוד לעבור הרבה כדי להיכנס לרשימה של הבינוניים אפילו בתחום הרגאיי, לא הגדולים מהסיבה הפשוטה - הוא צעיר עדיין. הוא מתפתח ולכן יש לו המון מה להוכיח. זה שהוא יהודי ושומר מסורת, זה טוב ויפה... אבל המון מההערצה שהוא מקבל עכשיו מגיעה לו בגלל זה, ואני בטוח שגם הוא רוצה שיעריכו אותו לפי היכולות שלו ולא לפי דתו או אמונתו (לפחות מקווה שכך..) על טעם וריח אין מה להיתווכח - ולכן כל אחד יאהב ויעריך את מי שהוא אוהב, זה היופי במוזיקה ובכלל... BIG UP DE MAN? מיי יוט', כל אחד שיעשה ביג אופ למי שהוא רוצה... תהנה בהופעה הערב, ובעזרת השם נזכה לראות את באונטי ועוד רבים וטובים כאן אצלנו, ותאמין לי שבאונטי היה מגיע לכאן בכיף אם רק זה היה כלכלי ואפשרי... ביינתים זה לא מהסיבה הפשוטה - להביא אומן ששר כבר עשרים שנה לפחות, אייקון של המוזיקה שאתה שומע, שעשה כבר כל מה שדי ג'יי ג'אמייקאי יכול לעשות - קצת קשה אתה יודע.... ומשהו נוסף - ככה להשכלה סיני, אתה יודע שאני אוהב אותכם, אתם דור העתיד של הרגאיי ויש לנו הרבה תיקוות בשבילכם שתייצגו תמוזיקה השאת פה בארץ בכבוד כשאנחנו נהיה זקנים כבר :)))) אז שיעור קטן בפאטווה - פייגן - זה עובד אלילים... ואין קשר בין זה לבין באונטי לפחות,,,,,

nuff respect rami (אגב לא היה משהו)

מה אני אגיד לכם חברים, הופעה די מאכזבת, שלא לדבר על זה שהיא לא היתה תמורה לכסף, מבחינתי לפחות - נגיע לזה אח"כ. רמי, הסכמנו מראש לגבי העניין שלבקש כזה סכום נראה קצת מוגזם (למרות שבהתחלה חשבתי שההופעה תהיה פיצוי על זה) מה שרק הציק לי בהודעה שלך זאת ההאדרה של באונטי לעומת הגיחוך על הילדון היהודי מברוקלין, שעם כמה שאין מה (וגם לא יותר מדי איפה) להשוות בסקילז שלהם, לא נראה לי צודק בהתחשב במה שבאונטי מייצג (שאת זה הסברת בהודעה - באדנס) מול מה שמתיסיהו מייצג. ולדעתי זאת גם נקודה שצריך לקחת בחשבון כשרוצים להאדיר אמן אחד על חשבון האחר, לא ככה? גם כשברור שבאונטי שר רק על מה שהוא עבר ושומעים את זה. הרי לא חסרים אמנים ג'מייקנים שיצאו מהמיץ של הזבל ועוד הצליחו להטיף למסרים חיוביים וזאת הגדולה של המוזיקה הזאת לדעתי. עוד שתי הבהרות פטוואה
- לא התכוונתי לאמר "תנו לבן אדם כבוד" זה היה יותר so mi haffi big up di man. בשם עצמי. דבר שני נשמה, אני יודע מה המשמעות של PAGAN, זאת קודם כל מילה באנגלית - בוא נאמר, בלי להכנס לאמונות שלי לגבי מה זה פאגאניות ומה לא, שבן אדם שמעריץ כוח, כבוד, שליטה וכו' זה גם PAGAN. מפה זה בא. טוב יצא לי ארוך אז על ההופעה בהודעה הבאה. וכמובן כבוד EVERYTIME רמי! כמו שאמרתי בגדול מה שהיה לי חבל זאת רק ההשוואה של באונטי ומתיסיהו בלי להתייחס למה הם אומרים ומייצגים. BLESS

למעלה