פייסבוק - מקור הרוע או דבר נפלא?

StriX Starlight

New member
פייסבוק - מקור הרוע או דבר נפלא?

צריך לפרט יותר מזה?

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif עצרי רגע כפרה, כל סקר בזמנו!

קודם תני לסקר הקודם לשקוע קצת, תכלס הוא ממש מעניין

דבר נפלא כשהשימוש מושכל

בלעדיו היה הרבה יותר קשה להתעדכן עם מה שקורה עם החברים מחו"ל. אפשר שלמור קשר באימיילים, אבל אז לא רואים תמונות בתדירות גבוהה, ודי מוגבלים. וזו הייתה המטרה שלו מלכתחילה. אנחנו אלה שהפכנו אותו למקור הרע ברגע שזה הביא לחרם כיתתי (מי בכלל נותן לילדים בני 14 להיות שם? במקור זה לסטודנטים. מינימום תיכוניסטים), ברגע שאזכרות קיבלו EVENT וכו'. ואין "לא נעים לי" עם אישור חברים. לא רוצים- לא צריך. אף חבר שלי מהלימודים לא נעלב כשלא אישרתי אותו, ואפילו הסכים איתי.

DDN

New member
את ראית את הפייס שלי בערב, את יודעת את התשובה

מקור הרוע. יש דברים שאנשים לא אמורים לשתף אחרים. אני אגב מתחבא מאחורי וריאציה של חוק החמש בעניין (מה שהפחד והתרופות עושות לבן אדם. . .. ) מצד שני, זה גם דבר נפלא. כ"כ הרבה אנשים שרואים כמה אכפת להם. קיבלתי אתמול כמה וכמה שיחות טלפון מעודדות אחרי הפוסט ההוא. ולמי שמרגיש בחוץ כי לא יודע מה היה בפוסט שלי - אני עובר היום בערב קולונוסקופיה, אז החלטתי לשתף על הקיר שלי את החוויות מהעניין. ובשביל אנשים שלא ידעו מה זה, הסברתי בצורה די בוטה (אנשים טענו שזה היה TMI) מה זה ואיך מתכוננים לזה.

innocence

New member
הו! בהצלחה!

אני מקווה שיצליחו למצוא את מה שזה לא יהיה שעושה לך לא טוב באמצעות הבדיקה. היא מתבצעת בהרדמה, נכון?

DDN

New member
תודה רבה

נאמר לי שהבדיקה מתבצעת רק בטשטוש ולא בהרדמה בפועל, אני לא זוכר הרבה אחרי שהזריקו לי את ה"טשטוש" - התעוררתי בחדר ההתאוששות מכוסה בשמיכה. כיף כיף כיף. הרדמה מלאה זה כיף. (ונאמר לי שהנבדק משתף פעולה בבדיקה, אז כנראה זה סמי זיכרון או משהו. . ) בכל מקרה, לא מצאו כלום וזה גם כיף. דני חי קיים ובריא

elcool

New member
שמח לשמוע על התוצאות!

אבל אם לא מצאו כלום, עדיין כואב לך? אני מקווה שיהיה בסדר
גם לי קרה אותו הדבר לפני איזה חודש... "זריקת טישטוש" לפני גסטרוסקופיה... דבר הבא שאני זוכר זה לקום עם כאב גרון 8 שעות אחר כך בבית שלי
.

innocence

New member
הוריי!

שמחה לשמוע:) טשטוש גם פחות מסוכן לפי מה שהבנתי.. אני שמחה לשמוע שלא מצאו שום דבר ומקווה שתרגיש טוב יותר!

אחרי ששתיתי את השמן הדוחה הזה

שאין לי מושג איך הצלחתי להחליק אותו למטה בגרון בלי שהוא יחזור, אני חייבת לציין ששום דבר כבר לא הגעיל אותי (כולל הסיד של הבריום והלקטוז)

DDN

New member
הבנתי שהתכוונת לשמן ששותים

אני לא שתיתי שמן. אני שתיתי איזה משהו מאבקה שתססה והיה לזה טעם של זיפ תפוזים עם מלט. וגם חוקן לא היה.

DDN

New member
אגב שמן דוחה.

חבר שאני מחזיק מומחה למעיים (הרבה בעיות, ומכיר את הבדיקה) שמע איזה חומר אני הייתי צריך לשתות (פיקולקס) ואמר ש"יצאתי בזול". כנראה את שתית את מה שהוא קיבל (סופודקס)

אתה בטוח שעשית קולונוסקופיה ולא בריום?

אתה יודע...קולונוסקופיה זה הצינור ברקטום ומעלה. הם חייבים לעשות חוקן. מה שאתה מתאר מזכיר לי את הבדיקה שכל 20 דקות באתי לעשות צילום רנטגן כדי שיראו שהמעיים שלי לא קשורים בתוך עצמם

למעלה