פיכס!

Anonymous182

New member
פיכס!

בזמן מדיטציה עלה לי פלאש שלא זכרתי לפני ולא יודעת גם מאיזה גיל ועם מי אבל זה כל כך מגעיל שבא לי להקיא!!

Anonymous182

New member
.

קבלתי מהעיריה בה אני גרה משלוח מנות בגלל שאני בבידוד וזה עשה לי את היום. כל כך מתרגשת ממש כמו ילדה קטנה חח.
יושבת על המיטה ומשחקת עם הרעשן..
לא נראה לי היה לי רעשן מאז גיל 6 בערך חח
וקבלתי ממתקים.

Anonymous182

New member
.

הם כולם כל כך מקסימים אלי!! גם ביטוח לאומי גם סיוע בשכר דירה גם העירייה - כולם כל כך מקסימים אלי!!
כמעט בוכה כבר מהתרגשות..

Anonymous182

New member
טריגר בוטה!! לא ממליצה לאף אחד לקרוא..

פשוט בוחרת לכתוב כי זה לא יוצא לי מהראש ומהנפש מאז שעלה היום בבוקר או שזה היה עוד בלילה - לא זוכרת כבר.. אז יש רגעי רגיעה וגם הייתה התרגשות מהמשלוח מנות שקבלתי מהעירייה המקסימה שלי אבל זה כל פעם ממשיך לעלות מחדש ולהתקיף מחדש.
**לא מיועד לקריאה של אף אחד**
עלה לי שאני עושה מין אוראלי נגד הרצון שלי למשהו והשיערות ערווה שלו נכנסות לי לפה וללשון וזה מגעיל אותי ואני מנסה להתרחק אבל מחזיקים לי את הראש שלא אוכל להתרחק אז לא מצליחה. וזה העלה את אותו אקס שקוראת לו השטן שהיה עושה אותי היה משאיר עלי שערות שלו מהחזה והבטן והרגליים וזיעה שלו - הוא היה חצי קוף בקטע הזה ומכוער ופשוט כולו מלא ברוע בתוכו. וגם השפיך שהיה מוציא לי על הבטן שהיה יוצא ברגע האחרון לפני שהייתי מקבלת גלולות. איכ איכ איכ!!!!!!!!! ועצם הכתיבה מעלה לי את האקס שגמר לי על החזה. כל כך הרבה איכססס!!!! שונאת גברים!! שונאת!

למעלה