פילאטיס ברעננה

פילאטיס ברעננה

שלום, אני מחפשת שיעורי פילאטיס מכשירים ברעננה. אני יודעת שיש בהולמס פלייס אבל אני לא יודעת עד כמה המורים שם טובים. האם מישהי מכירה מקום טוב עם מורים טובים? תודה!

אם בא לך לצאת מרעננה

לדרור רז יש בהוד השרון ורמה"ש. חוץ מזה יש כמה באזור השרון באינדקס: pushup.co.il אולי ל s-studio או ל she יש וגם הם לא בדיוק ברעננה, בדקת בגרייט שייפ?

bambi8

New member
פילאטיס ברעננה

היי, אני מתעמלת בדרור רז בהוד השרון ומאוד מרוצה. המדריכים שם מעולים. לי יש שניים קבועים שאני לא מוותרת עליהן. זה נמצא קרוב מאוד לצומת כפר סבא רעננה ולכן נוח. 09-7402700

טלי93

New member
פילאטיס ברעננה

שלום, שמי אורלי אורן ואני המנהלת המקצועית של "דרור רז המרכז הישראלי לפילאטיס"- רשת מכוני הפילאטיס הגדולה והמקצועית בישראל. אני ממליצה בחום לצלצל לסניף הוד השרון, אשר סמוך לצומת רעננה הגדולה, כתבתי לך למטה את הטלפון הארצי, לבחור את הסניף הקרוב למקום מגורייך ולהגיע אליו. בסניף ייקבע לך שיעור ניסיון, עם מקסימום 3 משתתפים, אבחון ע"י דרור רז- פיזיותרפיסט מוסמך- מומחה לשיטת פילאטיס ותוכנית אימונים המתאימה לך בלבד. במידה ותמצא בעיה גופנית המגבילה אותך, נמליץ לך על תוכנית טיפולים עי דרור רז ותוכנית אימונים משולבת אשר תענה על צרכייך. בהמשך תתאמני עם מיטב המורים, בקבוצה קטנה, עם מכלול המכשירים כמו גם פילאטיס רצפה ותעברי מאימון מתחיל לבינוני ולמתקדם. אשמח לעמוד לרשותך, אורלי אורן- טל' ארצי 730 500 1599

למעלה