פילאטיס...התלבטות

מרפי

New member
פילאטיס...התלבטות

שלום רב, רציתי לדעת אם חוג פילאטיס הינו מחטב את הגוף? אני מחפשת חוג באזור מגוריי (צפון) שעובד בשיטת סטודיו C ולא מצאתי כלום למעט זה. האם פעמיים בשבוע יתנו תוצאות? כמו כן, בהנחה שהמחיר לפעמיים בשבוע עולה לי כמו חדר כושר, אז מה עדיף? ברור לי שבחדר כושר יש גם חוגים, וגם מכשירים וגם הכל, אבל מדובר בהרבה אנשים ומשמעת עצמית גבוהה שאני צריכה לעומת חוג של 10 בנות שהוא אינטימי יותר. מטבעי, אני שונאת ספורט!!! אשמח לקבל חוות דעתכם תודה

חן M

New member
שלום לך מרפי

מהניסיון המועט שיש לי בפילאטיס אנסה בכל זאת לענות על דבר מאוד מאוד עקרוני והוא: אם המטרה שלך בשיעור פילאטיס היא רק לרדת בהיקפים אז את מפסידה את המטרה העיקרית... ממה שיצא לי לראות [זה תלוי גם במדריך...] בפילאטיס משלבים המון תרגילי גמישות,תנועתיות עמ"ש ואגן,core,שרירים מייצבים וכו'... שזה מעולה!!! פעמיים בשבוע הם המינימום לאימון מתחת לזה אין התקדמות... אך ברור שהתוצאות יראו לאחר זמן ממושך יותר... מה עדיף?? תעשי את השיקול שלך מאחר וזה תלוי בהמון פרמטרים שמבחינתי המהותי ביותר הוא לא השיטה אלה מי הם אנשי המקצוע... בחדר הכושר ובפילאטיס... בכל מקרה ממליץ חוץ מהשיעורים לא להזניח פעילות אירובית מתונה, וכמובן לסדר לך תפריט תזונה המתאים... בהצלחה..

מרפי

New member
אפשר עוד שאלה??

אם המטרה שלי היא אך ורק לרדת בהיקפים!!! אז עולה שהפילאטיס לא ממש יענה על הצורך הזה???

חן M

New member
אם זאת המטרה היחידה שלך

פעילות אירובית ותפריט בעל מאזן שלילי הוא הפיתרון היעיל והקל ביותר... למרות שעם תפריט בעל מאזן שלילי +פילאטיס את תרזי משום שאת בגרעון קלורי כך שאת מבינה שזה קצת יותר מושפע מהתזונה אך כמובן שכל פעילות בה יש הוצאה קלורית גבוהה יכולה לעזור לך...

למעלה