פילאטיס לילדים

יגאל32

New member
פילאטיס לילדים

שמעתי שפילאטיס מומלץ להתחיל מגיל 8 זה לא משעמם לילדים? האם צריך הסמכה מיוחדת לעבוד עם ילדים ונוער?

B Pilates

New member
פילאטיס לילדים...?!

שיטת פילאטיס הינה שיטה שדורשת ריכוז, חשיבה, הסתכלות פנימה ועבודה עם קבוצות שרירים עמוקים, שגם למבוגרים ומנוסים שביננו קשה לפעמים להבין, ודורש הרבה זמן להבין את העבודה הנכונה. לילדים, בדרך כלל, עבודה כזו תהיה קשה על גבול הבלתי אפשרית, לכן אימון בשיטה אינו מומלץ. בהתייחס למכשירים- מיטות הפילאטיס כלל אינן מותאמות לגודל של ילד, כך שזה לא אפשרי גם אם ממש רוצים. לא ברור איפה שמעת את זה, בכל אופן אנו ממליצים להם להמשיך ולשחק בחוץ...

bambi8

New member
ילדים

אני מתעמלת בסטודיו של דרור רז ואני רואה שבמקביל לשיעורים שלי שי שיעורי ילדים והם נראים מאוד מרוצים ונהנים שווה לך להרים אליהם טלפון ולברר פרטים, בטוחה שידעו לענות על הכל

טלי93

New member
ליגאל פילאטיס לילדים

הי יגאל, ברשת דרןור רז מתקיימים שיעורי ילדים. ילדים יכולים להינות מתרגילי השיטה ממש כמו מבוגרים ואף יותר בדיוק משום שהיתרונות חלים עליהם כמו עלינו הבוגרים. יתרה מכך, מומלץ וכדאי לתת לילדים להתאמן בשיטה משום שהיא תומכת בלימוד יציבה נכונה והרגלי תנועה נכונים. כדאי להתחיל בגיל צעיר ולא לחכות לגיל שלושים כשהתקלות כ"כ מקובעות. אז שוב, אצל דרור רז יש שיערים, ממליצה בחום, אורלי אורן

למעלה