פילאטיס לילדים

yael177

New member
פילאטיס לילדים

אני מתעמלת כבר שנתיים בפילאטיס מכשירים בהוד השרון ולאחרונה פתחו חוגי פילאטיס ילדים באותו המקום. האם פילאטיס היא שיטה המתאימה לילדים? בני המתבגר (13) יושב כל היום מול המחשב והגב שלו כפוף לגמרי. האם השיטה יכולה להתאים לו ולעזור לו עם היציבה? תודה, יעל

bambi8

New member
פילאטיס ילדים

הי יעל פילאטיס האדם, ראה בחזונו כי החינוך הגופני הקיים במע' בתי הספר יהיה מורכב גם משיעורי פילאטיס והוא בעצמו אימן ילדים. פילאטיס טען, כי להתחיל ולהתאמן או להתחיל לעבוד על מודעות גופנית בגיל עשרים שלושים והלאה, זה לעיתים מאוחר, בעיקר כשיש בעיות יציבה, במע' שלד שריר כגון עקמת ועוד. וקורה שאנו מפספסים, וחבל. אז ממש כמו שמלמדים ילדים ריקוד, טניס, שחייה, ריצה וכו' מלמדים ילדים פילאטיס. דרור רז, אנוכי וצוות המדריכים אשר נבחרו בקפידה, מלמדים ילדים אצלינו בסטודיו- פילאטיס. השעות המוגדרות המע' מיועדות לילדים בלבד. אנו משתמשים בדימויים הלקוחים מעולם הילדים- במקרה של הצעירים יותר ומכוונים בגילאי הבגרות למודעות ויציבה וכו' הלאה. למעשה אתמול- יום ב', התקיימה סדנת הדרכה בנושא למדריכים המעבירים את השיעורים- בהנחיית סיוון ניר, מדריכה ותיקה ברשת, אשר עמלה וחקרה את הנושא בהנחייית דרור רז ואנוכי. הסדנא הורכבה ממאמרים אשר נאספו בנושא אימון ילדים על היבטיו הפיזיולוגיים ריגשיים חברתיים ועוד, וכן נתנו התייחסות לאופן הלימוד עפ"י הרפרטואר. אני ממליצה לך בחום להגיע, לנסות, להתרשם ואף לשוחח עם אליה- המנהלת המקצועית של הוד השרון, או איתי, אורלי אורן- המנהלת המקצועית של הרשת אני אשמח לעמוד לרשותך. בברכה, אורלי אורן

למעלה