פיליס עשתה לי צמרמורת

פיליס עשתה לי צמרמורת

כשהיא צעקה את ה-לאאאאאא כשאלכס הודיעה לה שמלקולם מת. זו היתה התגובה הכי חזקה (כן, אני לוקחת את הכתר מאוליביה ונייט) למרות שגם הם היו מצמררים, אבל פיליס הרשתה לעצמה להביע את הכעס והעצב בצורה הכי טובה וחזקה שיכלה להיות. ה-לאאאא שלה ריגש אותי יותר מ-ויקטור דונט גווווווווו... ואני נותנת לה גם קרדיט (שחר, איפה אתה?) על זה שהיא לא מניחה לעניין ורוצה לחפור לעומק לגבי מה שקרה שם בקניה. וזה הזמן לצעוק
אלכס וניל!! איך עד עכשיו לא עליתם על זה שאולי מלקולם היקר שלכם שמע את שיחתכם הקטנה ובגלל זה ויקטוריה ואייזיק ראו אותו כ"כ נסער ובגלל זה ניל חטף כמה צ'פכות. כאילו, זה באמת כ"כ קשה לעלות על זה? כל יום אתם חושבים על זה ועושים אחד ועוד אחד אבל לא מגיעים לתוצאה... אני ממש לא מקנאה בכם כשתדעו שהשיחה שלכם היא הדבר האחרון שמלקולם שמע לפני שקיפח את חייו. אלכס בטח תיקח את זה קשה, על ניל אני מאמינה שיתגבר מהר...

soapi101

New member
האמת?

שכן. הצרחה שלה גם לי עשתה משהו.תשאירו את זה לפיליס שתעשה משהו לא שגרתי וצועק(תרתי משמע)צומי. אבל ריבונו של עולם,אני לא מסוגלת להתגבר על זה כל פעם שאני רואה אותה,היא ככ מכוערת!!!!!!!!!!!!!!!!!!

python 4

New member
אני אחסום!../images/Emo46.gif

אופס, לרגע דבק בי דיבוק. שחר?!? פיליס באמת מתעלה על עצמה בפרקים האחרונים. ואם אני חייב להודות בזה, אז גם אוליביה, הדמות השנואה עלי ביותר (לפני מק) - גם היא מצליחה להתעלות מעל למיץ של הזבל שהיא בדרך כלל. טרגדיה עושה טוב מאוד לשחקנים, באופן כללי.

python 4

New member
אני לא מבין את הטיפשות הזו

ויקטוריה וניל, שני אנשים שאמורים להיות אנשי עסקים מכובדים ואינטליגנטים, מגיעים אחרי שעות של דיונים להבנה שככל הנראה האצבעות של מלקולם לא היו חבורות כשויקי פגשה אותו בפעם השניה, לפני שהוא הקשיב לשיחה של ניל ואלכס. מה הבעיה להגיע ישירות למסקנה הבלתי נמנעת, ניל יקירי, שאתה במו ידיך רצחת את אחיך? אם זו לא סיבה טובה להשתכר אז אני לא יודע מה. מה שכן היה היום רגע מצמרר אמיתי אחד - ג'ינה שרה את amazing grace, וכולם שקטים. רגע קסום ונפלא.

soapi101

New member
ארררר../images/Emo46.gif

למה אפ1 לא מגיב?מישהו חושב שהפרצופה המעצבנת הזאת שעונה לשם "פיליס" דומה למשהו אחר חוץ ממישהו עם עצירות?

venustudent

New member
לי היא נשמעה כמו בסרט ערבי ../images/Emo198.gif

חוץ מזה, נראה לי שפיליס הגזימה עם החטטנות שלה בכל העניין- אין לה מספיק צרות עם ג'ק ודאיין, שהיא צריכה להתנפל על ניל ואלכס בזמן ההלוויה? האמת, הבנתי למה ניל אמר לה שאילו היא הייתה בחור, הוא היה מכניס לה...

דבירית1

New member
פיליס באמת די מכוערת אבל שחקנית

טובה ומצחיקה וזה מחפה לדעתי וגורם לה להיראות יותרה טוב על המסך. פיליס המחליפה שהייתה לפני כן היתה יותר יפה לדעתי . מאק תחזרי כבר אשלי... המתתתתחזה שלך ארוכת הצוואר כבר מעצצ בנת

דבירית1

New member
מסכ נה גם אשלי. מאיפה הגידול צץ

פתאום? מלקולם... עצוב עד דמעות ניק ושרון תפסיקו עם הפוזות כבר ותגיעו להבנה. כל פעם אי הבנה חדשה. הפעם ניק מתרחק ושרון מתקרבת. אני לא חושבת שאיזבלה תיכננה את הההההההריון כי היא לא רצתה בכלל להגיד לפול בהתחמלה עד שלורן נהתערבה.

למעלה