פינה חדשה: מה היה קורה אם?

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
פינה חדשה: מה היה קורה אם?

בכל פעם אפתח דיון בקשר לכל מיני דברים במהלך הקריירה של דודו וננסה לצפות להערכתכם מה היה קורה אם זה היה שונה... אז נפתח בשאלה הראשונה: מתוך האלבום "לולה" יצאו הסינגלים הבאים - לולה, כי ככה זה, דבר פתוח, מעליות ו-2006. אז מה לדעתכם היה קורה אם השיר "קחי אותי לטייל" היה יוצא כסינגל? האם הוא היה מצליח לדעתכם? הייתם מוציאים אותו במקום שיר אחר כסינגל? אם כן, במקום איזה שיר? אם השיר היה יוצא כסינגל והיה מצולם לו קליפ - איך הייתם מדמיינים את העלילה שלו?

nuna19

New member
עונה:

קודם כל: "קחי אותי לטייל" זה אחד השירים שאני הכי אוהבת מ"לולה" אבל לא נראה לי שהוא היה מצליח כסינגל כי הוא באמת שיר שקט-עוד יותר מלולה ומעליות, הוא שיר לא קל לעיכול והיה לוקח המון זמן להתחבר אליו. אם השיר היה יוצא כסינגל והיו מצלמים לו קליפ העלילה שלו מזכירה לי קצת את הקליפ שעשו ל"איזה יום". או שהייתי שמה את דודו בים לבד וכל שניה מישהי אחרת באה אליו והוא נהנה איתה והיא עוזרת לו אבל אח"כ לא נשארת איתו והוא נשאר שם בים לבד.- אולי זה נשמע קצת אידיוטי וקיטשי אבל זה מה שעלה לי לראש...

RTur

New member
ועכשיו אני..

לא חושב שהשיר היה מצליח כסינגל למרות שגם אני מאוד אוהב את השיר הזה. לא הייתי מוציא אותו במקום שיר אחר. בקשר לקליפ.. חחח יש לי רעיון ממש מטומטם אבל זה פשוט עלה לי ממש עכשיו לראש וזה נורא הצחיק אותי. שדודו יהיה כמו קבצן כזה רק שבמקום לבקש כסף, הוא מבקש מבנות שיקחו אותו לטייל

nuna19

New member
אני לא רוצה להגיד לך כמו מה זה נשמע!

בנות שייקחו אותו לטייל... שתהיה בריא!

למעלה