פינה חדשה !

קמגארו

New member
פינה חדשה !

הוקי אז ככה יש לי וידוי אני חולת רוקאקו וכל פעם שאני רואה קאנטרו אני פשוט XX וזהוא לכן יש לי הרבה פניות בשראתם כמו פנית נאנדה נאנדה שתגיע בקרוב......בכול מקרה זאת פינת דאווידה SO HEIR WE GO אז ככה בפינה מספרים בדיחות קרש גרועות ביותר על חשיש, אני מכורה לבדיחות נוק נוק אז......תרגישו חופשי לסכול או להרביץ לי כמו שבאנה בוודאי היה עושה ! אז הינה שלי : טוק טוק מי שם ? דאו ! (דאסו) דן מי ? דאדאדאדאדאדאדאן !!!
(הוו אני כזה גאון) תורכם, תתפרעו אנשים

קמגארו

New member
יש לי עוד אחת דסו ~

הרגע חשבתי עלייה ! טוק טוק מי שם ? אטובה ! אטובה מי ? אטובה סאמה כאילו דה נה. די אני פשוווט ORE SAMA גאון !
טוב עכשיו אתם באמת יכולים לסכול סופית

ketty the sheep

New member
ארררר

knock knock who's there? ore-sama! ore-sama dare? ore sama boogie woogie! >_____> *חושבת* knock knock who's there? tuti? tuti who? tuti to iu na kare!
או רגע!! knock knock who's there? HAIIIIIIIIIIIIIIIIIIII TUTIIIIIII DESSSSSSSSSSSSSU~~~~~~~ *הולכת לירות בעצמה*

ChiNoRyu

New member
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

קטי, את צריכה לכתוב ספר של כאלה XD

Didsy

New member
יש לי השראה מהטוטי ד--------סו XD

Knock Knock Who's There? Parque~ Parque Who? PARQUE ESPANIA!!!! ~ ... כן, אני אשתוק עכשיו. ==;;;;

ChiNoRyu

New member
*בועטת לכולכם בראש*

טוק טוק? מי שם? זאת אני, כיפה אדומה! איזה כיפה אדומה? כיפה אדומה סנסיי בשבילכם!!!!!!!!!!

ketty the sheep

New member
לא!!!!!!!!!!111111111111111

זה AKAZUKIN DANCHOU!!!! או, איילת XD נוק נוק מי שם? אניקייייייייייי!!!1111 ...אניקי טאיצ'ו, בשבילך. ^__________^

ChiNoRyu

New member
XDDDDDDDDDD

אני צריכה לסיים את זה באמת >> ולהשיג אומץ לפרסם את הזוועה הזאת -.-

למעלה