פינוי כלים

dvd3434

New member
פינוי כלים

כן כן...למרות גילי המופלג לא טעיתי בפורום....ואני לא כותב בפורום מטבח. משהו ששעשע אותי היום היתה העובדה שויקטור לא מסוגל לפנות שתי צלחות, שתי כוסות קריסטל ושני ספלי קפה לכיור. או שלא מסוגלים לחשוב עליו עושה את הפעולה הזאת...וטירשה מבקשת ממנו לדחות את פינוי הכלים למחר- כי היא עייפה... חוץ מזה- קרבות התרנגולים בסדרה נמשכים, בפרק הקודם זה היה ראוליטו VS גיי.טי, הפעם זהו בילי VS גיי.טי- האמת קצת נמאס כל הקטע הזה עם המשולש ראול-בריאנה-גיי.טי, כשמי שממאיס זה ראול- שלא מסוגל לחשוב דקה בלי שהדם יעלה לו למוח.

junny

New member
הסתבכת עם אורטל עכשיו....../images/Emo8.gif

אהלן! חזרנו בהולנד. 8 ימים היה מעולה. ועוד לא היה לי זמן להתעדכן בעלילות צח"מ.. נשמע שאין חדש.

junny

New member
משמעת ראול..

שאגב.. היום ראיתי פרק ראשון והם עדיין מתעסקים בראול רוצה/ לא רוצה. מספיק כבר!! עוד אחד שמציק נורא הוא ניק, איך הוא לא יכול לפני הכל לתמך בשרון המקסימה, אחרי הכל היא עברה את הנורא מכל לפי מה שהם חושבים.. והיא נראית ממש רע, באבל אמיתי ובסוף תומכת בו הדבודבן שבקצפת היתה ויקי היתה מקסימה אין ספק שהיא מאושרת, אבא ויקטור הנהדר!

dvd3434

New member
אני יודע

סתם ניסיון לעקוץ קצת......חשבתי שתבוא תגובה חריפה- אבל לא....אז נמשיך :)

python 4

New member
זה כי אין שום משמעת ראול

יש לעומת זאת משמעת בריאנה. ואני מצהיר בזאת שאם ראול הולך להמשיך להתייחס אליה ככה (או לחלופין, לקרוא לה "רי" כאילו היא חברה שלו מהפלמ"ח) הולך להיות פה ממש, אבל ממש מכוער.

junny

New member
היא מקסימה ריאנה נכון?

גם לדעתי.. היא מותק אמיתית. כל כך כואב לה, והיא עדיין מנסה לרצות את כולם, להיות מאושרת ולחייך.

taish

New member
למזלך, לא נכנסתי לפורום לאחרונה ../images/Emo3.gif

כך שראיתי את ההודעות האלה רק עכשיו. אז הרווחת מן ההפקר - כבר לא תבוא תגובה חריפה, The moment has gone
.

dvd3434

New member
או ש.....

ראול כבר לא עושה לך את זה....ההתנהגות הדוחה שלו והמצב הבריאותי הלא מזהיר שלו גורמים לסלידה מהבחור.

למעלה