פינת האומן

פינת האומן

פינה חדשה וחשובה, שתרחיב על אומן מסויים. אני בוחר לפתוח עם אומן שמי שלא מכיר ויאהב, יש לו(וזו זכות גדולה שאין לכם מושג) לראות לייב על הבמה מחר בבארבי! קרלטון ליוינגסטון, זמר אגדי שכיכב בשנות ה80 בסצינת הדאנסהול שהחלה לרוץ באי(ולמעשה זה התת ז'אנר השולט היום ברגאיי). הנה מה שרשם עליו גיל בונשטיין: קרלטון נולד במחוז סיינט מרי והגיע לקינגסטון בגיל 12 . מגיל צעיר הוא שר לצד אחיותיו ואימו במקהלות עד שבוקר אחד צפה בחצר אחורית בבוב מארלי והווילרס בחזרות......ב-1978 הוא מקליט באולפני CHANNEL ONE את השיר הקלאסי TALE OF TWO CITIES ומשם ממשיך להקליט על הלייבל של סליי ורובי , TAXI עוד שירים גדולים : Chalice in Hand, Tricks בלייבל האגדי : STUDIO 1 הוא מקליט 40 סינגלים !!! עם JAMMY'S ועם EXTERMINATOR הוא משחרר 3 להיטים : 100 Lb of Collie Weed", "Itch it up Operator" ,"Please Mr. DJ". ב-1998 : יש לו להיט ענק לצידו של Shabba Ranks : Don't Follow Rumours בסה"כ הקליט : 8 אלבומים ועשרות סינגלים ,וגם התבלט בזכות ההפקות שלו. הוא הפיק יותר מ-60 שירים או אלבומים לזמרים בולטים כמו : Dennis Brown , Gregory Isaacs, Sugar Minott ……Lone Ranger, Yellowman, -------------------------- והנה מיוזיקוגרפיה מעניינת מאוד מהאתר הזה: In 1980 – 1981 Carlton recorded (Mr. DJ) and (Cuss Rasta) for U Brown’s Label, in that same time period he was in the studio with Sly and Robbie “TAXI LABEL (Tricks) and (Trodding) was recorded during this period.”Trodding” has become a big underground hit in the dancehall, when it came to a dancehall clash between two sounds. (Hot summer) was also recorded during this period. In 1982 with the success in London and North America of his songs; Carlton toured North America with Lone Ranger, Tristan Palmer and Sammy Dread. Performing at the “MADISON GARDEN FELT FOROUM” “BOSTON’ “CHICAGO” “LA” and “CANADA” Early 1992 “STUR GUV” tapes started to float into North America and England and ardent dancehall fans start to hear Josey Wales Charley Chaplin draped over the biggest underground hit at that time (Rumors) done for Clive Jarrett’s “DYNAMITE RECORDS” recorded around 1980 also done in this session was (Marie) (Confusion) this culminate with the release of Carlton’s second LP (Trodding – DYLP-02). While settling in the U.S.A. Percy Chin and Junior from “JAH LIFE RECORDS” started to do some songs with Carlton. From these session recorded at H.C.F. On Long Island, came (100lb a collie weed – grel-66) and the subsequent release of the said named LP by “GREENSLEEVES RECORDS”. In 1994 Carlton released his self produced CD (Emotions –gvd-2025) 0n “GRAPEVINE RECORDS” that spawned hits like (A no one day) and (No doctor no nurse) In 1998 Carlton re-recorded (Rumors) with Shabba Ranks for “BOBBY DIGITAL LABEL”. This led to the release of (Un-Forgiven – jm-15032) “JAMADON RECORDS”. Carlton works has been bootlegged over the world this led to “TABOU 1” released (Rumors –tb-42) Over a period of time Carlton has recorded for other producers notable “Jammies” “Xterminator” and “Junior Reid” “Winston Riley”. Carlton has been hailed as one of the best singer/songwriter of that period. To illustrate this point Carlton songs has been covered by artists like “Gregory Isaacs” “Dennis Brown” “Sanchez” “Carl Meeks” and Shinehead. Carlton’s goal is to create his own musical identity and is now poised to claim the recognition that has eluded him as one of Jamaica’s top Singer/Songwriter. ------------------------------ בנוסף הוספתי דגימה מהשיר המדובר עם הזמר האהוב עליי, שאבה ראנקס, ששמו Don't Follow Rumours. אתם מוזמנים להאזין ולחוות דעה.

שיר יפה נוסף של ליוינגסטון

ששמו you say no. יושב נייז על הdark skin girls riddim. לינק: http://s13.yousendit.com/d.aspx?id=3RWXMJ0Q0C53H2C153OLLFATM4

ושיר אחרון כדי לגרות אתכם לבוא...

קרלטון ליוינגסטון מגיע יחד עם סאונד צרפתי שהתארח כבר פעמיים בארץ, soul stereo הסאונד המוביל בצרפת. בביקור הקודם הגיע איתם U BROWN הרגדי, שם לא יצא לי לנכוח. אך בביקור שקדם לו, ב31.12 הקודם, הם הגיעו עם זמר מדהים בשם LONE RANGER, שם כן הייתי, והייתי מהופנט לבמה רוב ההופעה. יש לצמד ליוינגסטון וריינג'ר מספר שירים משותפים, אך רובם הפקות. לעומת זאת, בשיר הזה שניהם שרים, על הרידים הקלאסי TAXI. שם השיר walk with love. לינק: http://s13.yousendit.com/d.aspx?id=3PN2CEV84C5LW08M86GDKWPA83 מקווה לראות מחר את כולכם!

וכאן המקום שלכם,

לכתוב מה שבראש שלכם על קרלטון ליוינגסטון, על השירים, על שירים אחרים שלו שאתם אוהבים. ועל מחר, איזה כיף שכל חודש באים לכאן חבר'ה מחו"ל הא?

טעות גסה

60 שקל אתה מדבר על לי פרי ומאד פרופ', אירוע גדול ששווה כל גרוש מה155 לדעתי. אבל מה שיש בבארבי זה דבר אחר לגמרי מתן, דווקא הייתי שמח אם היית מגיע. 60 ש"ח מתוך 155 שנניח ואתה מקציב זה מספיק בשביל מונית מי-ם נראה לי.

MC ToRnAdO

New member
לא 155 לכל ההופעה כולל דה לה סול???

כי אם אנחנו חוזרים למחיר ב2 ספרות זה מתחיל לקרוץ.... תגיד לי שאין לימודים יום אחרי...

לי אין גם יום לפני P:

התבלבלת ובלבלת אותי יחד איתך אחי. קיצר, אני כתבתי על קרלטון ליוינגסטון, הבנת הנקרא. הוא מופיע מחר בבארבי ת"א והמחיר 60 ש"ח לערב ארוך ופסיכי. אתה מדבר על ההופעה של לי פרי, מאד פרופ' ודה לה סול. לא, הכרטיס לא עולה 60 למי שמשלם רק על לי פרי(תכלס זה היה יכול להיות נחמד הייתי מתקמבן על דבר כזה בכיף...). נראה לי שיהיה באלאגן לעשות דבר כזה שמישהו יעלה לבמה ויגיד "יאללה כל מי ששילם רק על לי פרי שיצא!" קיצר זה עולה 155 במוקדמות, ואולי אולי עוד נסדר משהו נחמד ויפה עם תפוז וגם גלגל"צ יחלקו כרטיסים. אז אם אתה מרושש עני ורש בדוק את העניין.

בקשר להופעה ב- 8.12..

אממ שיידי וכולם- אני מוכרת כרטיסים ב- 155 ש"ח.. להופעה שתתקיים בהאנגר 11.. לי פרי, מאד פרופסור ודה לה סול.. לכל המעוניינים בכרטיסים- כשף--> 054-4945522 שבת שלום לכם ונתראה בבארבי ;) -כשף!

Ambitionz

New member
מישהו מכיר מישהו מאזור ירושלים

שמוכר כרטיסים? או מגיע לירושלים?

למעלה