פינת האומנות...

ZeusMan

New member
פינת האומנות...

יש מקום לכל יצירות האומנות שלכם, וזה כאן :

ZeusMan

New member
בנימה פחות נעימה...

כאשר אני וחברה שלי נפרדנו, הרגשתי מאוד לגבי המושג הזה, אהבה. יצא לי משהו שיוצא להרבה אנשים מהראש לאחר שמערכות היחסים שלהם הסתיימו. אז ככה : "הוא לא רוצה להתאהב, כי הוא מפחד מהכאב, לכן הוא מגביל את הלב, ולא מרשה לו להתערב. הוא לא לחוות שוב משהו כל כך חשוב שנפסק ורגע ולוקח איתו את כל הטוב. הוא לא רוצה להיפגע ומפחד מאוד שגגה, לכן הוא מנתק מגע עם אותה המחשבה. הוא מתקשה לישון כי נשארו לו בזיכרון, תמונות ברורות שמזכירות לו את הרגע האחרון. הוא נלחץ מיד כשהוא מרגיש בדד, ומפחד לסיים את חייו לבד. כשהוא חושב על אהבה עולה על פניו אכזבה, הוא לא מוכן לתת לה שוב את אותה ההקרבה. לאהבה אין מקום יותר בחייו, וכשהיא תבוא מולו הוא יפנה לה את הגב." @ אני חושב שכל אלו שיצא להם לחשוב ככה,צריכים לברר באמת מה הם חשים לפני שהם פוסלים באהבה, ולהבין שככה פועל העולם, רגשות הם דבר מאוד נזיל, ורגשות משתנות, וצריך לדעת ללכת הלאה והבין זאת. היה לי טוב להוציא את המילים החוצה, ואז להבין שהם בולשיט אחד גדול. אבל הם עדיין מצב בחיים שאנשים חווים.

../images/Emo121.gif../images/Emo45.gifחבל לוותר על מה שלמענו

אנחנו חיים. אם נפרדים כניראה שזה לא היה זה. בסופו של דבר תמצאו את האהבה האמיתית.

ZeusMan

New member
ובנימה קצת יותר חביבה.

"רגע בחוץ רגע בפנים, לפעמים רק שומע ולפעמים מפנים. אני מווסת את צומת הלב למקום המתאים, כדי ללמוד מהנסיון להמשך החיים. כשאני בחוסר ריכוז אני פועל בחפוז, אני נשאב למצב שמונע ממני לזוז, ובו אני מחפש קידמה אבל נישאר בבלוז, זה מצב מיותר מצב בביזבוז. כשהראש מסודר אין רגע מיותר, אני מקבל את הגלוי ואת הניסתר, אני לומד בהווה על העבר, ומגיע מוכן לעתיד בלי הבכי המר." @בקרוב באלבום רגאיי קרוב לביתכם

ZeusMan

New member
למי שלא שמע...

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=0073F5160A5F829D הגירסה של לשיר WELCOM TO JAMROCK

eviaman

New member
YA man

יפיפה, זאוס אחי, לא ידעתי על זה שאתה וחברתך (לשעבר ) נפרדתם, עברתם דרך ארוכה ביחד BRADA , פרידה זה דבר קשה, ואי אפשר לדעת ואי אפשר לחזות מה יקרה העתיד ראסטה, יכול להיות שתחזרו ותהיו שוב זוג אוהבים. צריך להאמין ב ONE LOVE , אחלה של מלל בשירים יפה מאוד, עכשיו תלביש עליהם איזה רידם ... כל הכבוד על השיתוף כאן בפורום, ריספקט! ועוד משהו שרציתי להגיד לך , לא ראיתי את פנייך בדאנס בצאלים ב10.8 , חבל... התאכזבתי ציפיתי שתגיע ! לתת קצת כבוד, היה מסיבה משהו נייססס... היה מספיק אנשים הפאב התמלא ולאט לאט נהיה דאנס מזה לוהט... אנשים מאוד נהנו, וחבל שלא באת להראות נוכחות. תמשיך עם הכתיבה ! ומקווה שתיספוג עוד הרבה אהבה !!!! אביה

למעלה